Sayfa 1460/1527 İlkİlk ... 4609601360141014501458145914601461146214701510 ... SonSon
Arama sonucu : 12209 madde; 11,673 - 11,680 arası.

Konu: Ortaya Karışık

3.  Alıntı Originally Posted by IPMAN Yazıyı Oku
    HOCAM HELE ŞU MAHKEMEYİ Bİ ATLATALIM GÖRELİM NOLUYO neler yapıyorlar
    Bir önceki mahkemeye istinaden bakıldığında perşembe günüyse mahkeme bence mahkeme fiyatlandı bile hocam . 6 hafta oldu acabs bir 6 hafta sonra tekrar yukarı kaldırırlar mı kağıdı yoksa son yukarı kaldırma mahkemeden beklenti olduğu için miydi? O kısmı merak ediyorum hocam. Bir de gelen kutusuna bakar mısın?

Alıntı Originally Posted by kemer77 Yazıyı Oku
    4,73 den berıdır soyluyorum mavd al verecek dıye
    4,78 oldu
    hade ıpeke göster kendını
    Maalesef bunlar sadece gösterge.. herzaman tutmaz ki kozaa ve ipeke de genelde sert düşüş zamanlarında hiç tutmuyor.. macd ve osilatorler pozitifken buralara geldik..bunların speci ozellikle bunları patlatmak için yaşıyor..hepsini tek tek her periyotta ters hareketle patlatarak indirdi hisseleri..

Alıntı Originally Posted by Akadian Yazıyı Oku
    Nakitin varsa yataylardan maliyet düşür. Yoksa bekle illa satılacak mahkeme sonuçlanacak. O celseye geldi mi fiyatlar artık. Deniz sabah mantıklı bir şey dedi. Bu spekler büyük adamlar okumuş mahkeme tutanaklarını almamış olabilirler. Yani martta da bir şey çıkmayacak diye. Mantıklı geldi.

Sent from my iPhone
    mahkeme tutanaklarini speclerin okuyup anlamasına gerek yok zaten basında yeterince yer buldu tutanaklar ve gayet net kısa sürede bitmeyecegi bunlara göre..
    Senin gap olayina kafayi taktim dmsas ta bekliyorum başkan..

6.  Alıntı Originally Posted by ucanlaz Yazıyı Oku
    mahkeme tutanaklarini speclerin okuyup anlamasına gerek yok zaten basında yeterince yer buldu tutanaklar ve gayet net kısa sürede bitmeyecegi bunlara göre..

spek kağıtlarında gapı kafanıza takmayın abi. direkt girmeyin

Sent from my iPhone

7.  Alıntı Originally Posted by ucanlaz Yazıyı Oku
    Hocam birşey soracağım peki önceki yükselişlerinde de mahkeme olayı sonuçlanması beklenmiyordu sanırım. Bu seferki mahkemede beklenti vardı. Ee önceki zamanlarda kozaa 8 hareketlerini neden yapmış Peki

8.  Alıntı Originally Posted by jayjee Yazıyı Oku
    Hocam birşey soracağım peki önceki yükselişlerinde de mahkeme olayı sonuçlanması beklenmiyordu sanırım. Bu seferki mahkemede beklenti vardı. Ee önceki zamanlarda kozaa 8 hareketlerini neden yapmış Peki
    Arkadasim ille birşey olmasi sart degil. Tahta yapicilar bu dalgalanmalar inis cikislardan para kazaniyor. Boyle beklentisi yuksek olunca ve kucukler ususunce de koza grubunu besik gibi sallıyorlar. Kagit senede 3 4 kez hareket yapiyor 2 si ufak 1 i yukari marji fazla olan hareketler. Sahiplik meselesi cozulunceye kadar kabaca 4 8 arasi guder gelir bence.

Sayfa 1460/1527 İlkİlk ... 4609601360141014501458145914601461146214701510 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •