Sayfa 1474/1527 İlkİlk ... 4749741374142414641472147314741475147614841524 ... SonSon
Arama sonucu : 12209 madde; 11,785 - 11,792 arası.

Konu: Ortaya Karışık

1. Hadi bakalım yeni hafta yeni heyecan
    31 Mart Yerel Seçimlerin de hangi partiye oy vermeyi düşünüyorsunuz? adlı anketimize bakmadan ve oy kullanmadan geçmeyin derim
    Çok ilginç sonuçlar var...
    Oy sayımız da baya arttı hani....

http://www.hisse.net/topluluk/showth...27#post3252127

saygılar/başarılar
    "Canı kaymak isteyen cebinde manda taşır "

2. Gübre de yılbaşından beri muhteşem ikilinin aldığı mal..Endeksin testere hareketlerinede aslanlar gibi direndi.Yıllardır kahretti yatırımcısını aslında , ama mal toplama aşamasında .. Güzel bir iki haberle götürürlerse nereye götürürler acaba..

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3. Ya deniz hocam kozaa için 2.50 ler olabilir mi gerçekten oralara kadar iner mi yani aklım almıyor ya ? Bu kadar mı düşer ya. Neden önceki 2 yıla göre bu kadar ayrıklaştı ki. Hayır mahkeme sonuçlanması sadece bir önceki mahkemede beklentiydi. Ondan önce neden indir kaldır yapıyorlardı.

Alıntı Originally Posted by denizkiraz42 Yazıyı Oku
    Aksam bunlari tek tek calisip analiz ediyim be ustat.
    Bundan sonraki krizler icin ben de bu incelemeyi merak ediyorum.. benim krizlerde ayakta kalacak çok uzun vadeli hisselere ihtiyacım var önündeki yıllarda hoca..hiç kasmama gerek yok karakter olarak asla trader olamam..

Alıntı Originally Posted by jayjee Yazıyı Oku
    Ya deniz hocam kozaa için 2.50 ler olabilir mi gerçekten oralara kadar iner mi yani aklım almıyor ya ? Bu kadar mı düşer ya. Neden önceki 2 yıla göre bu kadar ayrıklaştı ki. Hayır mahkeme sonuçlanması sadece bir önceki mahkemede beklentiydi. Ondan önce neden indir kaldır yapıyorlardı.
    Kardemirin 2 ayda 2.10 düşeceği kimin aklına gelirdi? .. vestelin 13 lerden 5 lere.. bankalari hic yazmıyorum son bir senedeki hareketlerini.. kozaa allah korusun ama artık herşey mümkün bu borsada maalesef.. kozaa 3 lere gelirse ben de birkaç damar değişir tabii yetistirebilirlerse..

6.  Alıntı Originally Posted by jayjee Yazıyı Oku
    Ya deniz hocam kozaa için 2.50 ler olabilir mi gerçekten oralara kadar iner mi yani aklım almıyor ya ? Bu kadar mı düşer ya. Neden önceki 2 yıla göre bu kadar ayrıklaştı ki. Hayır mahkeme sonuçlanması sadece bir önceki mahkemede beklentiydi. Ondan önce neden indir kaldır yapıyorlardı.
    Beklenti yarattirdilar. 2018 sonunda fetö davalari bitecek dendi. Adamlarda o beklentiye 1 ihtimal defiler aldilar. Gel gorki bitmeyi 2019 da biterse op tepene koy. Adamlar bir sey yapmadi yani.
    2.50 ye gelir demedim 4.30 a olaki gelirse bnm icin 2.50 de gelmis demektir. Yani hergun olecegimize 1 kez olelim. Citinin mali bitince gun ici aldigini ertesi gun satiyor. Baska hikaye yok. Tahtaya baskisi yok ama alanda bunlarmis hocam. Bunlarda almayinca gitmiyor. Saglam foncu gelmiyor. Niye gelsin ki. Bitmeyen beklenti var bunda

7.  Alıntı Originally Posted by ucanlaz Yazıyı Oku
    Kardemirin 2 ayda 2.10 düşeceği kimin aklına gelirdi? .. vestelin 13 lerden 5 lere.. bankalari hic yazmıyorum son bir senedeki hareketlerini.. kozaa allah korusun ama artık herşey mümkün bu borsada maalesef.. kozaa 3 lere gelirse ben de birkaç damar değişir tabii yetistirebilirlerse..
    Krdmd bir filyos hikayesi var 4 yildir bitmedi gitti;)
    Bu sene uzun vade yatirim profili yerle bir oldu

8.  Alıntı Originally Posted by ucanlaz Yazıyı Oku
    Kardemir 2 sene önce 1 Tl idi

Kozaa ise 7 sene önce 5,6 seviyelerinde idi
    Beyler burada bulunmamın sebebi yeni gelen bu hisseyi almak isteyen arkadaşları 22 kez daha düşünmeye yönlendirmek hisseyi almışla ölmüşe ise çare bulunmaz

Sayfa 1474/1527 İlkİlk ... 4749741374142414641472147314741475147614841524 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •