Sayfa 1478/1527 İlkİlk ... 478978137814281468147614771478147914801488 ... SonSon
Arama sonucu : 12209 madde; 11,817 - 11,824 arası.

Konu: Ortaya Karışık

Alıntı Originally Posted by Duzn Yazıyı Oku
    Dur Hocam,damar mamar ne diyosun...Allah korusun..
    Moral bozmamak lazım..Geçecek elbet bu günlerde...Sakin,sabırlı...
     Alıntı Originally Posted by enisar Yazıyı Oku
    Kardemir 2 sene önce 1 Tl idi

Kozaa ise 7 sene önce 5,6 seviyelerinde idi
    Evet kozaa 3 sene önce de 0.80 kuruştu.. diyeceksiniz ki o özel durumdu evet ama 15 temmuzda yüce meclisin kendi askeri tarafından bombalanacağını birgün öncesinde 14 temmuzda biliyormuydunuz..hayır.. anlatmak istediğim bu işte bu ülkede yarın sabah neyle uyanacağımızı kimse bilemezken ahlam kesmeye kimsenin hakkı yok maalesef.kac gecenin sabahında ihtilal oldu.. kaç gecenin sabahında dolar iki katına uyandık..bir önceki düşüşte 4.97 göreceğini hiçbir temelci tahmin edemezdi..son yükselişte de 7 altına artık indirmiyecekler..yeni dip galiba artık buaralar gibi laflar etmeye başlamıştık 20 gun sonra 5.20 girdi gösterime..o yüzden teknikçilerin rakkamları hoşa gitmiyor ama gerçekler acıdır maalesef..olacak diye yazmiyorlar.. ihtimaller kulaklarda küpe olsun diye yazıyorlar..onları dinleyip kafasını kullanıp zamanında satanlar sürekli buralara dua ettiklerini yazıyorlar..
    Benim gibi kendi düşenlerin ağlamaya hakkı yok...hee benim sahsi fikrim 5.20 altına pek vereceklerini sanmıyorum ama önceki varsayımlarımı da itina ile patladı bu spec ********i..
    Ben uzuncuyum..filmin sonunda da burdayım sıkıntı yok..başladığım hiçbir işi yarım bırakmadım allah'ın izniyle. .

2. Ellerimle büyüttüğüm
    Solar iken dirilttiğim
    Çiçeğimi kopardın sen
    Ellere verdin

3.  Alıntı Originally Posted by SONŞEZLONGSUZ Yazıyı Oku
    Stop geç kaldık galıba
    Kaçtı stobun?

Sent from my iPhone

4.  Alıntı Originally Posted by SONŞEZLONGSUZ Yazıyı Oku
    Temelçi teknikçi ustalar strateji ne şimdi bekle mi devam mı
    Herkesin Maliyetine bekleyebilme gücüne göre değişir.

Sent from my iPhone

5. Maliyet 6.06

6. 8.97 de gördüm 4.30 sonuç sıfır elde ve yıllar kaybı

7.  Alıntı Originally Posted by SONŞEZLONGSUZ Yazıyı Oku
    Maliyet 6.06
    Stobu kalmamış. Kol bacak keseceksen anca. Eğer bir sene paraya ihtiyacın yoksa bekle desteklerde alırsan maliyet düşürürsen mahkeme belirsizliği kalkması satış derken fazlasıyla kar edebilirsin.

Sent from my iPhone

8. Galiba en mantıklısı o filmin sonunu görmek umarım elektrik kesilmez

Sayfa 1478/1527 İlkİlk ... 478978137814281468147614771478147914801488 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •