Sayfa 1512/1527 İlkİlk ... 5121012141214621502151015111512151315141522 ... SonSon
Arama sonucu : 12209 madde; 12,089 - 12,096 arası.

Konu: Ortaya Karışık

1. Kasasındaki toplam parayla zaten 25-30 tl temettü verir

2. kozalda 45.200
    kozaada 5.67

saatli bol zirveleri ilk direnç olarak göze çarpıyor..
    YATIRIM, sonu yanlış giden SPEKÜLASYONDUR. EĞER, zamanında spekülasyondan çıkmazsanız MECBUREN yatırımcı olursunuz.

3.  Alıntı Originally Posted by kafkaf Yazıyı Oku
    KOZAL 44.98
    KOZAA 6.68
    IPEKE 4.82

üzerinde kapanış yaptıktan sonra bu hisseler için yeni bir yükseliş trendinden bahsedilebilir. YTD.

Şimdilik yukarıda yazdığım rakamlara kadar tepki yükselişi yapabilir görünümünde. YTD.
    Bu rakamların üzerinde saatlik kapanışlar gelmesi olumlu olur. Ytd.

Ipeke 4.81 görmüş
    Burada yer alan yorumlar, kişisel görüşlere dayanmaktadır. Bu nedenle, yatırım veya al/sat tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

4. Kozaa da garanti yatırım alışta birinci sırada yine..
    En iyi bilanço henüz açıklanmayan bilançodur..

5. yarınki mahkemeye dinleyici olarak katılacak kimse var mı forumdan ?mahkeme gidişatından haberimiz olurdu..
    En iyi bilanço henüz açıklanmayan bilançodur..

6. tv lerde fazi düşüyor krediler düşüyor deniyor..

kamu bankaları şuan zarara konut kredisi veriyor... taki seçime kadar.. iyileşmeyi göstermek konut sektörünü korumak için adım atıyorlar.. peki bu durum bankalar için sürdürüle bilir mi? şeytanın gör dediği yer burasıdır... zarara uzun süre iş yapılamaz.. günü kurtarmak geleceği satmaktır..
    YATIRIM, sonu yanlış giden SPEKÜLASYONDUR. EĞER, zamanında spekülasyondan çıkmazsanız MECBUREN yatırımcı olursunuz.

Ara ara yazıldı kozal gitmeden kozaa gitmez diye ben buna büyük oranda katılmıyorum.. Katıldığım kısmı ilk harekette ufaktan birbirleninden etkilenirler ama bu grup hissesi olması kaynaklı..Onun dışında büyük yükseliş ve sert düşüşte kozaa ve kozal bu küçük benzerliği saymazsak kesinlikle beraber hareket etmezler..mayıs 2017 den buyana..Zaten ekteki karşılaştırmalı grafkte net gözüküyor hem yüzde olarak hem de set hareketler oluştuğunda kaç 1 kozal kaç kozaa eder diye eklemeye çalıştım.. bazen %100 genelde %40-50 arası farklar oluşmuş !!

Kozaa büyük resimde haziran 2017 den buyana alt trend güzel çalışmakta..her sert yükseliş ardından oluşan sert düşüten sonra 3'er adet küçük tepe ve sonrasında yine sert yükseiş oluşmuş.Eğer bu 3. kez olacaksa önceki küçük tepe ve dipler kadar gitgeller sonrası tekrar büyük yükseliş..Ama bu sefer ki büyük yükseliş ile mahkeme sonuucu denk gelebilir ve üçgen yukarı fena kırılabilir..Benim gördüğüm 4-6 ay kadar daha var.. biz de hayal bitmez kozaacıyız sonuçta

8. İşlemler bu kadar basit se neden beklemiyoruz diye sesli düşünelim lütfen
    Ne garip değil mi, Biz borsa yatırımcıları hisse'deyken beklemek istemiyor o daldan dala kalkıp konmak için saçma sapan işlemler yapıyoruz.
    Offf sürekli düşüyor vs diyor.
    Ama aynı insanlar aynı kağıda 1 ay sonra baktığında
    "Ooo ne gitmiş kağıda bak. Ama Bu kadar beklesen hangi kağıtta olursan ol yine kazanırsın"deniliyor.

Sayfa 1512/1527 İlkİlk ... 5121012141214621502151015111512151315141522 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •