Sayfa 81/1527 İlkİlk ... 31717980818283911311815811081 ... SonSon
Arama sonucu : 12209 madde; 641 - 648 arası.

Konu: Ortaya Karışık

1. Bu gün karar günü inşaalah. Bütün FETO davaları bir bir sonuçlanıyor. Bu davada verilecek kararda bilirkişi raporuna bağlanmıştı. Çünkü önceki duruşmalar bilirkişi raporu mahkemeye sunulmadığı için ertelenmişti. Rapor mahkemeye intikal ettiğine göre önceki deliller ve bilirkişi raporu ışığında kanımca bu gün karar verilecek. Pes yani karar verilsin artık 2015 den beri dava devam ediyor. Dava duruşması bu kadar uzadıysa sonuç çıkacak inşaallah. Bilirkişİ raporu ile ilgili bir olumsuzluk veya belirsizlik olsaydı dava bukadar uzamadan ertelenirdi diye düşünüyorum. Hayırlısı ile sonuçlanır inşaallah. YTD.

2.  Alıntı Originally Posted by mühendis ankara Yazıyı Oku
    hisselerin hareketleri hiçbir ipucu vermiyor o açıdan ifade etmiştim sayın agacan.

genelde hisseler hareketlenir, haber sonradan gelirdi. hisseler endekse paralel gidince haber de belli değil diye algıladım. tabii, son bir-iki aylık harekette beklenti satın alınıp bittiyse, çok erken bir beklenti bitmesi olmuş demektir kendi açımdan. köprünün altından daha çok sular akmasını bekliyordum.

hepimize bol ve bereketli kazançlar diliyorum.
    Evet bu konuda çok haklısınız,

3. kademeler iyice boşalmış. dikkat

4. Bos kademelerle sertnhareket gelecek sanirim asagi yukari.basarsan bas adi herif inadina satmicam!

M.K.A.

6. şimdi birisi lütfen bana bugünü özetlermi acaba açılık 7.72 kapanış 7.75 olacak şahsi fikrim adam bizimle resmen aşşak geçiyor

7. ne oldu böyle.. olumsuz bir haber mi var...

8. Ipek eksiye gecti +3den...cok cikmistin zaten !

M.K.A.

Sayfa 81/1527 İlkİlk ... 31717980818283911311815811081 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •