Sayfa 1328/1527 İlkİlk ... 32882812281278131813261327132813291330133813781428 ... SonSon
Arama sonucu : 12209 madde; 10,617 - 10,624 arası.

Konu: Ortaya Karışık

1. Tmsn pasta paylaşan olursa sevinirim.

Hisse konusunda kesinlikle ytd. Kendi kararınızı kendiniz verin. Kendi paranızı kendiniz harcayıp mutlu olun.

Duhul
    Jul 2017
    İkamet
    güneşin doğduğu yer
    Gönderi
    987
     Alıntı Originally Posted by körhacı Yazıyı Oku
    Saygıdeğer üstadlar DERIM i yorumlayabilir misiniz ? Şimdiden teşekkürler...

SM-A510F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Bizi unuttunuz galiba

3.  Alıntı Originally Posted by Afyonluu Yazıyı Oku
    iyi geceler. Algyo grafik ve yorum paylaşırmısınız zahmet olmazsa
    Ben yorumlayayim ama daha acemiyim, umarım üzerine ustatlar yorumlar. Kasım 2018 den gelen düşeni kirarsa güzel marj yapabilir. 48 civarı desteği var. Oradaki desteği kırması hoş olmaz. Gibi altında 47.4 civarı desteği var. Orası kırılması 45 altı 42 civarına kadar gider.
    Olumlu bakarsak, düşeni kırması dün denemiş kuramamış, bugün de dusenden dönmüş. Burası kırılmaz ise bence 47.4 potada altı 45. Bol kazançlar, benim yorumum bu kadar, üstatlar daha iyi yorumlar.

Hisse konusunda kesinlikle ytd. Kendi kararınızı kendiniz verin. Kendi paranızı kendiniz harcayıp mutlu olun.

4.  Alıntı Originally Posted by Ferhat_30 Yazıyı Oku
    Kıymetli üstadlarım. Sizlerden istirhamım,müsait olduğunuzda KARSAN hakkında yorumunuzu bir grafikle alabilirmiyim? Kozaa nın yarısını Karsan a değiştirdim. amacım Kozaa lotunu artırmak, madem zararımı kurtaramıyorum bari lot artırayım diye düşündüm. Fakat karsanı kozaa ya çevireceğim hamle zamanını bir türlü belirleyemedim, teknik ve temel bilgim çok iyi olmadığı için, takip ettiğim kadarıyla 2.20 civarına kadar gidebileceği. Kıymetli yorumlarınızdan ve bilgilerinizden istifade etmek istiyorum. Sayın nigtbirdss size de ayrıyeten teşekkürlerimi sunuyorum. ☺
     Alıntı Originally Posted by loruhlano Yazıyı Oku

Karsan Otomotiv >>> 2,10 a yaklaşırken tetikte olmakta fayda var... (Güçlü düzeltmeye müsait bölge)
    Üstad teşekkür eder Bol kazançlar dilerim. Saygılar.

5.  Alıntı Originally Posted by körhacı Yazıyı Oku
    Bizi unuttunuz galiba

Ben bakayım hocam ama hisse çok sığ, teknik taktik zor.
    Ama 10.35 civarı gibi direnci var, orayı geçerse hoş olur. Aşağıda 9.05, 8.6 ve 7.75 direnç, alt fibo 7 de ki oralar çok sakat, iyi olması için ilk hedef 10.35. hacimsiz düşmüş bu olumlu, başka da bir şey diyemiyorum. Bol kazançlar.

6.  Alıntı Originally Posted by Akadian Yazıyı Oku
    Abi 6.10 demişsin ama saatlik daha aşağıya inmiş olmamalı mı?

Sent from my iPhone
    6,14 olmuş yarın daha da yukarı gider bu değer

7.  Alıntı Originally Posted by denizkiraz42 Yazıyı Oku
    Hocam ben yukarıda iki hisse için yorum yazdım, hatalı olabilir değerlendirip yorumlarsan sevinirim. Maksadım hatalarım varsa düzeltmek, biliyorsun acemiyim, deniyorum. Maksat doğru yolu bulmak. Teşekkürler

8. Ortaya Karışık

Alıntı Originally Posted by denizkiraz42 Yazıyı Oku
    O zaman yarın minimum kapanış 6.2x olması lazım trende girmesi gerek algoritmaların devreye girmesi ve indicatörlerin düzelmesi için...

Sent from my iPhone

Sayfa 1328/1527 İlkİlk ... 32882812281278131813261327132813291330133813781428 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •