Special Days Image
Sayfa 1/11 123 ... SonSon
Arama sonucu : 83 madde; 1 - 8 arası.

Konu: Teknik ve Temel Momentum

1. Teknik ve Temel Momentum

Bu sayfada temel ve teknik bazı paylaşımlarda bulunacağım. Kendime has olduğunu düşündüğüm yaklaşımımı yardımcı olmak babında kullanacağım. Ancak al sat şeklinde yardım olmayacaktır. Kelim kremim olsa kendime kullanırdım...

2. Piyasalar ayı, Amerika borsasında sıkıntılar var. Daha da önemlisi bizde yabancılar tatilde. Ocak ayına kadar durağanlık, hatta 26 sı gibi hareketlenme başlangıcı olarak görülebilir. Pazar akşamı pazartesi hisse değerlendirmesi vermeyi planlıyorum (sanki darma duman olmayan hisse varmış gibi:-)).

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    tekirdağ
    Gönderi
    141
    Hayırlı olsun Allah yolunu bahtını açık etsin

4. Çok teşekkürler...

Alıntı Originally Posted by dow1973 Yazıyı Oku
    Hayırlı olsun Allah yolunu bahtını açık etsin

5. ISFIN ve ISYAT teknik momentum hisseleri olarak taramalarda çıkıyor. Özellikle ISYAT öne çıkıyor. Maalesef Cuma borsa geneli ciddi momentum yoksunu olarak kapandı. Borsa geneli düşüş o kadar yüksek olmasa da orta direk hisselerde ciddi %3 ve daha fazla düşüşler geldi. TEKTU diğer yandan silkeleye silkeleye çıkma çabasında...

6. Ayrıca momentum hisseleri 3 gün içerisinde cevap vermeli. Yoksa...

7. Temel momentum hissesi ise BAKAB takip edilebilir. Temel momentum hisseleri sabırla beklenebilir, düşerse maliyet düşürülebilir.

8. TEKTU system radarına girdi, beklenti ciddi bir yükseliş yapması yoksa radardan çıkar...

Sayfa 1/11 123 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •