Sayfa 449/1527 İlkİlk ... 3493994394474484494504514594995499491449 ... SonSon
Arama sonucu : 12209 madde; 3,585 - 3,592 arası.

Konu: Ortaya Karışık

1. Ortaya Karışık

Alıntı Originally Posted by hizir32 Yazıyı Oku
    piyasaları ne zamandır özellikle izliyorum yabancı yatırımcı açıklamalardan bir hafta önce her haberden haberdar gibi işlem yapıyor
    yine bankaları topladılar biz kavrayamadık onca araştırmamızdan bir şey öğrenemedik kör döğüşüne devam...
    Haber geldi şimdi topladıkları hisseleri az az dağıtma zamanı yukarıdan..
    Bence bu çıkışın reel ekonomiyle bağlantısı yok
    Endeks çıkışını çözemeyince dedim acaba Reel ekonomi ile bağlantısı var mı? Bunu söylemek için ahabere maruz kalayım dedim az önce 5 dk , belki kendimizi norveç, almanya falan sanırım dedim, yine de inandıramadılar neyse yarın ola hayrola. Güzel gün olacak inşallah. Akşam ne var ne yok malımı boşaltacağım. Şimdiden açıklayayım. Hayırlı geceler cümleten.

Sent from my iPhone

2. Herkes bu kadar umutsuz olduğuna göre kozaa da çıkış yakın demektir

3. yarın normal acar bence endeks. zaten ne zamandır belli fed 'in faiz artırmayacaği. dolar zaten düşüş trendinde bu da bahanesi oldu bana göre.

deniz hocam ne zamandır sasa analizi göremedim. acaba ben mi kaçırdım.
    Tekkeyi Bekleyen Çorbayı İçer

4.  Alıntı Originally Posted by Duzn Yazıyı Oku
    Bunları sattın mı,ya hesabı kapayacan,ya da borsanın olmadığı başka bir aleme kaçacan..
    Yok hocam başka alemede kaçsak orda hesap açar yine koza ipek alırız aşık olduk bunlara satarsak ya ucarsa nah uçar desene

5.  Alıntı Originally Posted by denizkiraz42 Yazıyı Oku
    Yarin hepsi gapli acar dolara bakilirsa. Sn Akadian hakli epey gider borsada.
    Asil bizimkiler ne yaparr ))
    Meraba deniz krdmd 2.20 de 3.80 grafik çizdin kağıt 5.20 döndü çok başarılısın krdmd forumunda o zamanlar

6. "Kademeli faiz artışı" ifadesinin kaldırıldığından bahsettiler bloomda yanlış duymadıysam.YTD.

7.  Alıntı Originally Posted by acemitrader Yazıyı Oku
    Herkes bu kadar umutsuz olduğuna göre kozaa da çıkış yakın demektir
    Umutsuzluktan ziyade son 2 gun satilan malin boyutu KORKUTUCUUU.

8.  Alıntı Originally Posted by ERCAN42 Yazıyı Oku
    Meraba deniz krdmd 2.20 de 3.80 grafik çizdin kağıt 5.20 döndü çok başarılısın krdmd forumunda o zamanlar
    Tsk ederim abi. Kozaa da ayni basariyi yakalayamadik. Her acidan baksamda kozaa tersini yapiyor. Ama bu sefer is ciddi son 2 gunluk satis supurulup hali altina atilacak satis degil..

Sayfa 449/1527 İlkİlk ... 3493994394474484494504514594995499491449 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •