Sayfa 1172/1527 İlkİlk ... 17267210721122116211701171117211731174118212221272 ... SonSon
Arama sonucu : 12209 madde; 9,369 - 9,376 arası.

Konu: Ortaya Karışık

1. Ortaya Karışık

Alıntı Originally Posted by because Yazıyı Oku
    Tspor %200 1 liradan bedelli sermaye artırımı
    yaptı.şuan 0.99
    sorum şu;
    örneğin çoğunluk %80 bedelliye katılmadı. Bu şartlarda ne olur... zamanmı uzar, bedelli iptal mi olur... ve nasıl birşey olur? şimdiden teşekkürler
    Hisse fiyatı 0.99 iken kim alır ki rüçhanlarını zaten? Planı kim yaptıysa tspor yönetiminde direkt işten atsınlar tam kekoluk zaman uzamaz rüçhanını satmak isteyen satar süre bitene kadar İşte normal süreç. Spor hissesi ben de almam(gsray almışlığım var maalesef ufak parada bile yüzde 30 patlamıştım kol kesmiştim) alana niye aldın derim valla ne yalan söyliim

Sent from my iPhone

2. elektrikler gitti

Alıntı Originally Posted by denizkiraz42 Yazıyı Oku
    pazartesi pastası ve takasları tek tek saydım kontrol ettim pastada satarken takasda aynen cıkanları işaretledim.
    yani bu çete takımnın satarken kulandığı aracı kurumları ortaya koydum
    deniz teb marbaş meril, GEDİK, ak yatırım doçe.... =ÇETE TAKIMININ SATIŞ AYAĞI
    birazdanda alırken kullandığı aracı kurumları ortaya koyacam
    bu arkadaşları deşifre ediyoruz bize diş bileyecekler,,,spk da tabi bunları araştıracak uzman yok.en azından buraları takip etseler,faydası olurdu.marbaş son 1 haftadır dikkatimi ciddi şekilde çekiyor,sanki bugünde o takıma invest ilave oldu.. alnusuda bekliyorum

Alıntı Originally Posted by barbaros_ Yazıyı Oku
    kesin yükselir

son 1 senedir halkbankta merily nin bu şekilde aldığı 1 gün hatırlamıyorum...acaba bir duyumu,yoksa hissenin düşük fiyatta olmasımı ? yada 1-2 güne geri kusmasımı....
    şu anda kimse bilmiyor....ama tahminimi sorarsanız önce yabanacılar duyar,sonra yerliler... bu sözüm üstünden kimse işlem yapmasın sadece duygusal olarak tahminde bulunuyorum

amerikada halkbankın bugünkü değer kazndığı oran ,,bilmediğimiz bir şeylermi oluyor

5.  Alıntı Originally Posted by barbaros_ Yazıyı Oku
    kesin yükselir

son 1 senedir halkbankta merily nin bu şekilde aldığı 1 gün hatırlamıyorum...acaba bir duyumu,yoksa hissenin düşük fiyatta olmasımı ? yada 1-2 güne geri kusmasımı....
    şu anda kimse bilmiyor....ama tahminimi sorarsanız önce yabanacılar duyar,sonra yerliler... bu sözüm üstünden kimse işlem yapmasın sadece duygusal olarak tahminde bulunuyorum

Tesekkur ederim.iyi geceler

6.  Alıntı Originally Posted by denizkiraz42 Yazıyı Oku
    elektrikler gitti
    Hayırdır Deniz bey Bursa da seçimler erkenemi alındı sartel kapandı

GM 6 d cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by ONDOKUZ19 Yazıyı Oku
    Hayırdır Deniz bey Bursa da seçimler erkenemi alındı sartel kapandı

GM 6 d cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Birileri şarteli indiriyor 12 yada 13 seçimi kazanıyor. Birileride 12.yada13 seçim kaybediyor adamda hiç suç yok mu milyonlarca seçmeni kendine inandırmışki belkide 20 seçim kaybetse suçu trafoya giren kedide bulacak lar ileri zekalılar

8.  Alıntı Originally Posted by denizkiraz42 Yazıyı Oku
    krdmd mi hocam
    Ereğli yi kastettim hocam.

Sayfa 1172/1527 İlkİlk ... 17267210721122116211701171117211731174118212221272 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •