Sayfa 1411/1527 İlkİlk ... 41191113111361140114091410141114121413142114611511 ... SonSon
Arama sonucu : 12209 madde; 11,281 - 11,288 arası.

Konu: Ortaya Karışık

1.  Alıntı Originally Posted by denizkiraz42 Yazıyı Oku
    tabi . Başkan sen sinirlenme dur . biz hallediyoruz problem yok
    yarın bu hisse 28,68 in üstünde açabilir 35,50 kanal direnci..
    35,50 4 yıllık direnç ama
    28.68 mi? Açılış mı? Abi yanlıp mı yazdın

Sent from my iPhone

2.  Alıntı Originally Posted by barbaros_ Yazıyı Oku
    deniz hakkını helal et kardeşim,başını çok ağrtıyorum,

hem aklımdaki soruları gidermeye,hemde bilmediklerimi senden öğrenmeye,bildiklerimide paylaşmaya çalısıyorum
    yok be abi keyfine bak senin başımın üstünde yerin var

3.  Alıntı Originally Posted by Akadian Yazıyı Oku
    28.68 mi? Açılış mı? Abi yanlıp mı yazdın

Sent from my iPhone
    iyi gelmedi mi bilanco?

4.  Alıntı Originally Posted by KomutanLogar Yazıyı Oku
    Hocam Tmpol’un bilancosu da geldi, endekse rağmen fena da durmadı, musait vakitte bir değerlendirme yapar misiniz ?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    hocam bu ne?
    şekil olarak çok benziyor oboya değil mi ?
    2017 den beri çakılıyor be abi bu.
    arz edildiği fiyata çok yakın da bu tahtada yakalandın mı ama insanın içinden geçer ya

5. Ortaya Karışık

Alıntı Originally Posted by denizkiraz42 Yazıyı Oku
    iyi gelmedi mi bilanco?
    Bugün gelmedi ki 25 şubatta geldi abi ondan sonra 29 u görüp her zamanki gibi sonradan düşürdüler kağıdı. Tavhl ile ilişkim seneler önceden var hiç bilanço sonrası yüzde 7-8 yukarıdan açtığını görmedim ondan şaşırdım yorumuna. Ki dediğim gibi bugün değildi açıklanma tarihi.

Sent from my iPhone

6. Deniz bey selamlar. Uzun süredir takip ediyorum. Aslında fikirvdajisacak çok konu var ama, nedense aklıma KATMR i sormak geldi. Nasip onaymis. Düşüş trendinden sonra bir yükseliş başlayabilir mi. Yoksa ne şeytani gördüm ne besmeleyi çek mi demek lazım. Sizin hisse ile ilgili bir öngörünuz var mi

7.  Alıntı Originally Posted by Akadian Yazıyı Oku
    Bugün gelmedi ki 25 şubatta geldi abi ondan sonra 29 u görüp her zamanki gibi sonradan düşürdüler kağıdı. Tavhl ile ilişkim seneler önceden var hiç bilanço sonrası yüzde 7-8 yukarıdan açtığını görmedim ondan şaşırdım yorumuna. Ki dediğim gibi bugün değildi açıklanma tarihi.

Sent from my iPhone
    bir bakıyım matriksi güncelledim bende gözükmedi şimdi

8.  Alıntı Originally Posted by stnbrg81 Yazıyı Oku
    Deniz bey selamlar. Uzun süredir takip ediyorum. Aslında fikirvdajisacak çok konu var ama, nedense aklıma KATMR i sormak geldi. Nasip onaymis. Düşüş trendinden sonra bir yükseliş başlayabilir mi. Yoksa ne şeytani gördüm ne besmeleyi çek mi demek lazım. Sizin hisse ile ilgili bir öngörünuz var mi
    bunda bende trade ediyorum ama cidden zor tahta bu.
    ben spek olsam yarın hareketi yukarı cekerim bu tahtada
    6,15 trend dibi tepki gelmeli. Hem de 7 ye kadar.
    asıl yükseliş 7 üstünde olur bunda

Sayfa 1411/1527 İlkİlk ... 41191113111361140114091410141114121413142114611511 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •