Sayfa 1479/1527 İlkİlk ... 479979137914291469147714781479148014811489 ... SonSon
Arama sonucu : 12209 madde; 11,825 - 11,832 arası.

Konu: Ortaya Karışık

1.  Alıntı Originally Posted by ucanlaz Yazıyı Oku
    Evet kozaa 3 sene önce de 0.80 kuruştu.. diyeceksiniz ki o özel durumdu evet ama 15 temmuzda yüce meclisin kendi askeri tarafından bombalanacağını birgün öncesinde 14 temmuzda biliyormuydunuz..hayır.. anlatmak istediğim bu işte bu ülkede yarın sabah neyle uyanacağımızı kimse bilemezken ahlam kesmeye kimsenin hakkı yok maalesef.kac gecenin sabahında ihtilal oldu.. kaç gecenin sabahında dolar iki katına uyandık..bir önceki düşüşte 4.97 göreceğini hiçbir temelci tahmin edemezdi..son yükselişte de 7 altına artık indirmiyecekler..yeni dip galiba artık buaralar gibi laflar etmeye başlamıştık 20 gun sonra 5.20 girdi gösterime..o yüzden teknikçilerin rakkamları hoşa gitmiyor ama gerçekler acıdır maalesef..olacak diye yazmiyorlar.. ihtimaller kulaklarda küpe olsun diye yazıyorlar..onları dinleyip kafasını kullanıp zamanında satanlar sürekli buralara dua ettiklerini yazıyorlar..
    Benim gibi kendi düşenlerin ağlamaya hakkı yok...hee benim sahsi fikrim 5.20 altına pek vereceklerini sanmıyorum ama önceki varsayımlarımı da itina ile patladı bu spec ********i..
    Ben uzuncuyum..filmin sonunda da burdayım sıkıntı yok..başladığım hiçbir işi yarım bırakmadım allah'ın izniyle. .
    ya üstat seni cidden bir ayrı seviyorum herkesin hakkını herkese iade ettiğin için. Teşbihte hata olmaz ise senin gibi 100 bin düşmana can feda. Anlayana tokat gibi sözlerde de ANLAYANA ama

2.  Alıntı Originally Posted by denizkiraz42 Yazıyı Oku
    Hcm tcell 1 ileti 2 geri. Ama fena degil . Secim sonu nisana merkez bankasi yuklu short pozisyonu var. Bu hamleyi cözemiyorum
    Patron benim bunun üstüne müsaade etmem diyor korkutuyor piyasayı. Zaten Eylüle kadar dövizde sıkıntı olmayacağından nisana yüklü short pozisyon açmış olabilir.(Normal şartlar altında geçerli bu dediklerim. ABD ile sürtüşmeye devam ederse sıkıntı çıkar.) Her biri en az 3 trilyon doları yöneten ve ülkelere borç veren malum kuruluşlar aynı zamanda derecelendirme kuruluşlarınında sahibi oldukları için bize (gerek özel gerekse kamu kurumlarına borç verdikleri zaman sermaye yeterliliği kriterlerinin altına düşüldüğünde verdikleri borcu diledikleri zaman geri isteme hakkına sahipir (Yapılan sözleşme dip notlarında bulunur) Son 3-4 ay içinde bir çok bankanın kendini ayarlaması bu yüzden di. Özetle ABD ile sürtüştüğün zaman (bu kurumlarda yöneticilik yapmış ve yapmakta olanlar aynı zamanda Amerikayı yönettikleri için ulusal çıkarları gereği borç içinde yüzen Türkiye'yi parmaklarında oynatabilmektedirler. Adamın bir tweet iyle (Türkiyeyi ekonomik açıdan mahvederim) çakılmamız bu yüzdendir. Çok ciddi tedbirler alınmaz ise belki ben göremem ama Türkler in çoğu kendi ülkesinde işçi konumuna düşecektir.Büyüdük ama hep borçla büyüdük.Borsamız bile yabancı olmadan iç tasarrufların yetersizliği nedeniyle gidemiyor. ABD de 1-1,5 dolar temettü veren şirketlerin hisse değerleri 150-200 dolar. Niye çünkü orası Amerika biz de ülke riski nedeniyle maalesef hisse fiyatları yerlerde sürünüyor. Amerika ile arayı düzeltsinler ya da tabiri caizse (Yularımızı çoktan kaptırdığımız için) adamların dümen suyuna girsinler bak ne oluyor bizim borsamız. Döviz fiyatları..Bir anda bahar gelir. (FED in faiz arttırımları bile bizi duman etmeye yetmişti hatırlarsan) Onun için Merkez ciddi short almış..Alsa ne yazar hepi topu 100 milyar dolar döviz rezervi var. Onun da önemli bir kısmı yine adamların elinde. Kapitalizm bir ahtapot gibi dünyayı sarmış, Çin ve Rus'ya bile sesini çıkaramazken biz ne kadar efelenebiliriz ki. Yeriz dayağı, arkasından duyulmayacak bir şekilde el sallayarak tribünlere oynamak için ben sana gününü gösteririm demekten başka çaremiz var mıdır sizce. Tabi ki onurumuzla mücadele edeceğiz ama ekonomik özgürlüğün yoksa nereye kadar. Bizden çok daha iyi durumda olan Almanya, Fransa, İngiltere hangisi ABD ye kafa tutup onun çıkarlarına ters bir harekette bulunabiliyorlar. Eskiden aba altından sopa gösterirdi şimdi adam (Trump) açıktan herkesi tehdit ediyor. Çin'in 1,5 trilyon dolar döviz rezervi varmış, bastı parayı sürdü dünya ya Çin in rezervleri değer kaybından yarı yarıya eridi, Düşürdü petrolün varilini 9 dolara Rusya halkına uzun süre acı çektirdi bir limona bile muhtaç kaldılar.Özetle her zaman masayı kuran kazanır. Masa dağılmadan kurtuluş yok. Trump ın görevi masanın dağılmamasını sağlamak. Duvar ı boşuna örmüyor abim. ABD de ingilizce neredeyse 2. dil olmak üzere Batıda İspanyolca panamerikalılar yüzünden 1. sıraya yerleşti. Kapitalist sistemin devamı için ona güçlü bir koruyucu (ordu) lazım bu nedenle ABD nin dağılmaması gerekir. Neyse fazla kafa şişirmeyeyim. Sen yine adamların icat ettiği yöntemlerle çiziktir (ki gerçekten çok iyisin) biz mutlu ve mesut bir şekilde direnç noktalarına 1-2 tık kala satıp, desteklerde alalım. Sevgiyle kal sevgili Deniz.

3.  Alıntı Originally Posted by kitmiricimoku Yazıyı Oku
    Deniz hocam 2 yildir takimdeyim formu hic yazmadim ilk kez yaziyorum.. 3 uncu bilanco da da ayni oldu bilanco oncesi kagittaydim hem ipek hem kozaa..bilanco ertesi firladi..sevindim sonra asagi geldi stop oldum karsiz verdim... bu sefer de aynisi olacagina emindim..ipek ve kozaa yi karla verdim..dusecegine emindim hadi kozaa yi 6 ipek 5 ee stoplarim dedim dondum aldim sattigim yerden tekrar.. ne 6 da kozaa yi ne 5 de ipek stopladim..bilmek baska yapmak baska borsa da.. yapamadim..piskoloji ha burdan donecek ha surdan donecek diye diye buralara geldik.. bundan sonra ne olur.. aselsan thy kozalaklar selale haziran temmuz 2018 de secim zamaninda da boyle olmustu diye formda bir arkadas yazdi az once.. valla secime kadar sikintili bir surec var.. kozal da 38 27 52 32 54 36 duzetlmeleri oldu 2017 temmuz dan beri 60 kozal 42 ye gelmesi bu mantiga gore dogru ama 40 dan asagi olacagini tahmin etmiyorum.. uzun lafin kisasi kozalaklardan dediginiz gibi 1 alir 2 verirsiniz..

SM-N935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    geçmiş olsun be hocam. Benim sözler ağır geliyor burdaki bazılarına ısrarla adamlar benim teknikçi olduğumu unutuyorlar. Israrla bazıları hisse düşerken düşük rakam telafuz etme yükselirkende yüksekden uçma diyor. Yani kendileri gibi takılmamı istiyoralar. BİR ŞEKİLDE EDERİNE GELİR BİR ŞEKİLDE.. SAHİPLİK MESELESİ ÇÖZMEDEN N...H GELİR BİR ŞEKİLDE EDERİNE ...HALA ANLAMADILAR.... BEN HİSSE BOĞAYSA BOĞA, AYI İSE AYI OLURUM.. GÜNEŞE KARŞI İŞEMEM .
    ÜSTÜNE SAHİPLİK ÇÖZÜMLENSE YARIN 3 TAVAN YAPSA UTANMADAN EDERİNE GELDİ İŞTE DİYECEK
    EDERİNE 7 YIL ÖNCE DE AYNI FİYATTA NİYE GELMEDİ. YILIN BİR ZAMANI BİR ŞEKİLDE GELİR NASIL OLSA

4. Karel guzel bilanco...bakalim Yarin devammi yoksa zaten fiyatladimi olacak...

M.K.A.

5. SISE
    * 5,34-7,34 KIRMIZI KANAL İÇİNDE HAREKET EDİYOR
    ** BEYAZ HATTIN ALTI STOP 6,31 ALTI NEGATİF YANİ
    *** NEDEN BEYAZ HAT ÜSTTE 2 Lİ DİP VAR ZATEN BU YÜZDEN
    **** 6,31 ÜSTÜNDE KALDIKCA KANAL DİRENCİ OLAN 7,25 TEKNİK HEDEFTİR

6.  Alıntı Originally Posted by denizkiraz42 Yazıyı Oku
    geçmiş olsun be hocam. Benim sözler ağır geliyor burdaki bazılarına ısrarla adamlar benim teknikçi olduğumu unutuyorlar. Israrla bazıları hisse düşerken düşük rakam telafuz etme yükselirkende yüksekden uçma diyor. Yani kendileri gibi takılmamı istiyoralar. BİR ŞEKİLDE EDERİNE GELİR BİR ŞEKİLDE.. SAHİPLİK MESELESİ ÇÖZMEDEN N...H GELİR BİR ŞEKİLDE EDERİNE ...HALA ANLAMADILAR.... BEN HİSSE BOĞAYSA BOĞA, AYI İSE AYI OLURUM.. GÜNEŞE KARŞI İŞEMEM .
    ÜSTÜNE SAHİPLİK ÇÖZÜMLENSE YARIN 3 TAVAN YAPSA UTANMADAN EDERİNE GELDİ İŞTE DİYECEK
    EDERİNE 7 YIL ÖNCE DE AYNI FİYATTA NİYE GELMEDİ. YILIN BİR ZAMANI BİR ŞEKİLDE GELİR NASIL OLSA
    Deniz bey,
    Öncelikle emekleriniz için teşekkür ederim. Çok kısa bir süre önce bu topigi keşfedip sizi tanımış oldum.
    Sizi ilgiyle takip ve takdir ediyorum.
    Keşke full malda ve zararda olmadan sizi tanıyıp, takip ediyor olsaydım kesinlikle karda olurdum diye düşünüyorum.

7. GOZDE
    * 3,40 ÜZERİNDE POZİTİFİM 4,03 HEDEF
    ** 3,40 ALTINDA İSE KANAL DESTEĞİNE ÇEKİLİR

8.  Alıntı Originally Posted by bmd Yazıyı Oku
    deniz bey,
    öncelikle emekleriniz için teşekkür ederim. çok kısa bir süre önce bu topigi keşfedip sizi tanımış oldum.
    Sizi ilgiyle takip ve takdir ediyorum.
    Keşke full malda ve zararda olmadan sizi tanıyıp, takip ediyor olsaydım kesinlikle karda olurdum diye düşünüyorum.
    sagol varol abi. çürük elma illaki çıkacak. Insanın niyeti halis olmalı. Bence önemli olan bu.

Sayfa 1479/1527 İlkİlk ... 479979137914291469147714781479148014811489 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •