Sayfa 237/890 İlkİlk ... 137187227235236237238239247287337737 ... SonSon
Arama sonucu : 7120 madde; 1,889 - 1,896 arası.

Konu: TCELL - Türkcell

1.  Alıntı Originally Posted by tortumlu Yazıyı Oku
    #SONDAKİKA Türkiye'nin Otomobili için kurulan şirkette Anadolu Grubu, BMC, Kök Grubu, Turkcell ve Zorlu Holding'in payları yüzde 19'ar, TOBB'un payı yüzde 5 oldu. https://t.co/S3Ij3kwHV6 https://t.co/MuPQR1GOOB

SM-J500F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    P.tesi biraz nefes alırız inşl...

2. Açıklamalar

2 Kasım 2017 tarihli açıklamamıza ilişkin olarak, Şirketimizin tarafı olduğu Ortak Girişim Grubu kapsamında yürütülen çalışmalar neticesinde Türkiye'nin Otomobili Projesi'nde temel olarak elektrikli binek otomobil üretmek ve bunu destekleyici faaliyetleri yürütmek amacıyla kurulması planlanan "Türkiye'nin Otomobili Girişim Grubu Sanayi ve Ticaret A.Ş."ne %19 oranında pay ile kurucu ortak olarak iştirak edilmesine karar verilmiştir. Bu kapsamda, 31.05.2018 tarihinde Pay Sahipleri Sözleşmesi ve Esas Sözleşme imzalanmıştır. Gerekli prosedürleri takiben şirket kuruluşu tamamlanacaktır.

3. Nazdrovya hocam küçük bi ortaklık diyorlar idi yğzde iyi fena değil
    Ne Olur ben payı küçük olarak düşünmüştüm ama bunlar yine satım fırsatı olarak kullanır bunu galiba

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

4.  Alıntı Originally Posted by kebuter Yazıyı Oku
    Nazdrovya hocam küçük bi ortaklık diyorlar idi yğzde iyi fena değil
    Ne Olur ben payı küçük olarak düşünmüştüm ama bunlar yine satım fırsatı olarak kullanır bunu galiba

Bence güzel bir haber ama sanırım beklenti dahilinde idi. Burada önemli olan devlet bu yeni şirkete nasıl bir teşvik verecek. Para yardımı, arsa, garantörlük.. vs Ayrıntılar yakında bir bir gelir.

Benim TCELL den beklentim aslında kendi alanında yapacağı atılımlar, ortaklıklar, satınalmalar..

Bu kapsamda Rus şirket ile yaptığı stratejik işbirliği de önemli.. Bakalım önümüzdeki günler nasıl gelişmelere gebe olacak....

YTD

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

5. Benim umudum kalmadı hep düşüyoruz çıksa bile nereye çıkar ki düşerken çok kaybımız oldu da çıkışı böyle olur mu işte olmaz yani

6.  Alıntı Originally Posted by kebuter Yazıyı Oku
    Benim umudum kalmadı hep düşüyoruz çıksa bile nereye çıkar ki düşerken çok kaybımız oldu da çıkışı böyle olur mu işte olmaz yani

Hala ne diye bu hissedesin??

7. Üzerindeki ölü toprağı biran önce atmalı. Şöyle bir silkelenip kendine gelmeli.. çok geride kaldı.. YTD

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

8.  Alıntı Originally Posted by dreamworld Yazıyı Oku
    Hala ne diye bu hissedesin??
    Ne acayip adamsınız sizler anlamazlıktan mı geliyorsunuz elli kere dedik yukardan yakalandık diye Nasıl çıkayım diye neyse kardeşim ne desem boş size

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 237/890 İlkİlk ... 137187227235236237238239247287337737 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •