Special Days Image
Sayfa 285/890 İlkİlk ... 185235275283284285286287295335385785 ... SonSon
Arama sonucu : 7120 madde; 2,273 - 2,280 arası.

Konu: TCELL - Türkcell

1. Yanılttı bizi. Çok direndi endekse ama beceremedi. Kötü oldu. Toparlanması için tekrar bize baya zaman kaybettirecek.

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. Global aldıgı malın 300 k sını %3 stop olunca çok fena aşağı kaydı.
    Seans içinde sürekli arbitraj imkanı vererek topluyorlardı.
    Alım ordinosu satışları karşılayamadı bugün, toplayıcı için iyi (daha ucuzdan daha yoğun mal alabilecek), hisse momentumu için sıkıntı oldu.
    Yatırım tavsiyesi değildir, yazdıklarım şahsi düşüncelerimdir.

3. Son 2 gündür yaptığı düşüşle anlıyorum ki bunlar klişe olarak KY nin malını toplamak amaçlı yapılan hareketler falan değil. Bariz bir şekilde yabancı kaçıyor. Hisselerin son 1 yıl içinde yaptığı zirveleri unutun. O zirveden en az %40 düşün. Bazı prim yapacak hisseler için o da.
    Tcell için zirve 17 idi, 2 temettü verdi, bir tane daha verecek Aralık ayında. Temettüleri saymazsak yıl sonu tepesi 12 ve civarı olur taş çatlasa. Daha fazlasını son 2 günlük düşüşünden önce de beklemiyordum zaten. 12.50-13.00 civarı çıkacaktım ama oraya gelmesi bile bekletecek. Aralık ayındaki temettüye yakın oralara yaklaşabilir.
    Moral bozmak istemem ama durum böyle, ihtiyacınız yoksa ekranı kapatın ve temettünün son taksidini bekleyin derim.

4.  Alıntı Originally Posted by yelloz71 Yazıyı Oku
    Son 2 gündür yaptığı düşüşle anlıyorum ki bunlar klişe olarak KY nin malını toplamak amaçlı yapılan hareketler falan değil. Bariz bir şekilde yabancı kaçıyor. Hisselerin son 1 yıl içinde yaptığı zirveleri unutun. O zirveden en az %40 düşün. Bazı prim yapacak hisseler için o da.
    Tcell için zirve 17 idi, 2 temettü verdi, bir tane daha verecek Aralık ayında. Temettüleri saymazsak yıl sonu tepesi 12 ve civarı olur taş çatlasa. Daha fazlasını son 2 günlük düşüşünden önce de beklemiyordum zaten. 12.50-13.00 civarı çıkacaktım ama oraya gelmesi bile bekletecek. Aralık ayındaki temettüye yakın oralara yaklaşabilir.
    Moral bozmak istemem ama durum böyle, ihtiyacınız yoksa ekranı kapatın ve temettünün son taksidini bekleyin derim.
    Bugün + kaparsa tarihi bir gün olur.. YTD

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

5.  Alıntı Originally Posted by Nazdrovya Yazıyı Oku
    Bugün + kaparsa tarihi bir gün olur.. YTD

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Hayalden öte birşey. Ben 11 i geçene kadar da kivranacagini düşünüyorum. Haftaya papaz davası var. Endeks bu tempoda olacak hatta daha da salabilir. Biz yeterince destek olduk bu düşüş hareketlerine zaten.

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6. Arkadaşlar bu tcell ne yapıyor yine ? Bir fikri olan var mı ?

SM-G925F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Hisselerin %46,76 sı citi'de, % 41,01'i de Deutche'de...Toplam %87,77 si parkta....Gerisini de günlükçüler takılıyor işte...Sahipleri yukarıya birazcık hareketlenirlerse 12.15 lerde soluğu alırız...

SM-N9000Q cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. 11.80 den satmadigim tcell i bu kadar düşürecek lerini hiç düşünmemiştim doğrusu alislar çok güçlüydü. Ters köşe yaptılar ama burası borsa yapacak birşey yok. İyi bir bilanço ve kar bekliyorum. Tekrar gelecektir yukarilara sadece zamandan çalıyorlar...

Lenovo X2-EU cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 285/890 İlkİlk ... 185235275283284285286287295335385785 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •