Sayfa 331/890 İlkİlk ... 231281321329330331332333341381431831 ... SonSon
Arama sonucu : 7120 madde; 2,641 - 2,648 arası.

Konu: TCELL - Türkcell

1. Arkadaşlar selamlar aranıza yeni katıılmayı düşünüyorum forumu biraz göz gezdirdim ama sizlerin tcell ile gelecek hayalleriniz neler ? hissede nasıl bir potansiyel var yıllardır bir bantta sıkışmış kalmış bunu kırıp yukarılara yelken açmasını bekliyormusunuz ? uzun vade düşünen arkadaşlar hisse ile taşıdığı potansiyeli biraz anlatabilirmi çok temettü mü almayı hedefliyorsunuz ileride gibi gibi şirket neler yapıyor neler yapacak ne gibi yatırımları var vs vs şimdiden teşekkürler

2. Teknik olarak uzun vadede parlak bir hisse beklenti olarak 5g ve yerli otomobil olayı var ayrıca Karamehmet’in payının Ziraat Bankasına geçmesi ve dolayısıyla satılması bu suretle karmaşık ortaklık durumunun sadeleşmesi ihtimal dahilinde

3.  Alıntı Originally Posted by faruky7 Yazıyı Oku
    Teknik olarak uzun vadede parlak bir hisse beklenti olarak 5g ve yerli otomobil olayı var ayrıca Karamehmet’in payının Ziraat Bankasına geçmesi ve dolayısıyla satılması bu suretle karmaşık ortaklık durumunun sadeleşmesi ihtimal dahilinde
    teşekkürler bnende beklentileri merak ediyordum , bu ziraat bankasına geçme olayı nedir tam olarak ? ve otomobilde ne gibi bir katkıda bulunacak

4. Karamehmet Ruslara olan borcunu ödemek için Turkcell hisselerini teminat gösterip Ziraat Bankasından kredi çekti fakat krediyi ödeyemedi Ziraatde Turkcell hisselerine el koymak üzere, yerli otomobile yüzde 19 ortak yakın zamanda otomobilin prototipinin ortaya çıkması bekleniyor Turkcell otomobilin akıllı sürüş sistemini yapmakla görevli daha derin bilgiler forum geçmişinde vardır

5. Yerli otomobil cidden yapılacak mı ??
    "Yapılsa hemen alırım" demem de kazalarda oluşan hasar durumuna göre alırım.

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Nil Satis Nisi Optimum

6. bu yıl temettü verildimi acaba ? yada bi haber varmı temettü ile ilgili

8. Genel kurul 3. Bilanço dönemine kadar toplanacak o zaman temettü belli olacak

Sayfa 331/890 İlkİlk ... 231281321329330331332333341381431831 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •