Sayfa 351/890 İlkİlk ... 251301341349350351352353361401451851 ... SonSon
Arama sonucu : 7120 madde; 2,801 - 2,808 arası.

Konu: TCELL - Türkcell

1.  Alıntı Originally Posted by hcevik2017 Yazıyı Oku
    HİSSE DEĞERLENDİRMESİ-Gedik Yatırım, Turkcell'i 17,35 TL hedef fiyat ve 'AL' tavsiyesi ile araştırma kapsamına aldı

24.12.2019, 18:19:23
    Gaz vermeye gerek yok, Değil 17.35 77.35 olacak dese birşeye yaramaz.
    Para tekniğ bozar, su akar yolunu bulur.
    AĞAÇ İSTEYEN TOHUM EKER....

2. Gedik, önerdiği hisseye çakmış..
    Enteresan

3.  Alıntı Originally Posted by dandanakan1453 Yazıyı Oku
    Gedik, önerdiği hisseye çakmış..
    Enteresan
    Çok ilginç bir şekilde hissenin gitmemesi için 13.90 lı seviyelerde set çekiyorlar. Sanırım yeteri kadar mal toplanamadı. Artık ralliye başlaması gerekiyor.. YTD

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

4. 14.02 şahlandı

5.  Alıntı Originally Posted by dandanakan1453 Yazıyı Oku
    14.02 şahlandı
    Şah tı, Şahbaz oldu...

Yerli araç fiyatlamasında en geride kalan da tcell.. Yapısal sorunları olan vestl asuzu karsn iyi primler yaptı ama tcell son bilançosunu dahi fiyatlamadı bırakın yerli oto beklentisini.. Ben bugün aldım Allah mahçup etmesin inşallah. Bol kazançlar..
     Alıntı Originally Posted by dandanakan1453 Yazıyı Oku
    Geleceğin otomobili dediğimiz, akıllı şehirlerde koşacak bir otomobil olması lazım. Yazılımını, donanımını Turkcell yapacak. Dolayısıyla bizim bu projeye katkımız gerçekten çok değerli ve çok önemli"*dedi.

Türkiye’nin 80 sene önce imkanlar kısıtlı olsa da uçak ve 60 yıl önce 23 mühendisin çabasıyla otomobil üretmiş bir ülke olduğunu belirten Akça, bu girişimlerin seri üretime geçilememesi sebebiyle de istenilen sonuca ulaşılamadığını söyledi.*

Turkcell’de 1000’e yakın mühendisin çalıştığını belirten Akça,*"Turkcell'de 1000'e yakın mühendis Türkiye'de çalışıyor. Belarus'taki lifetech şirketimizde de yaklaşık 150 mühendisimiz var. Hem sürüş ve yolcu güvenliğini sağlayan, hem de bataryaların teminini tabii bu şarj üniteleri meselesine Turkcell çok ciddi katkılar sunacaktır diye düşünüyoruz"*ifadelerini kullandı.
    Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by sertol Yazıyı Oku
    Yerli araç fiyatlamasında en geride kalan da tcell.. Yapısal sorunları olan vestl asuzu karsn iyi primler yaptı ama tcell son bilançosunu dahi fiyatlamadı bırakın yerli oto beklentisini.. Ben bugün aldım Allah mahçup etmesin inşallah. Bol kazançlar..
    Eyvah. büyükler gelmeden küçük yatırımcı trene biniyor. bu loko bu katarı zor çeker. hadi hayırlısı.

Büyüklük büyük parayla olmuyor vizyon lazım.. Ama size saygı duyuyorum benim para miktarımı zihin yoluyla tahmin ettiniz süper güçleriniz var.. bol kazançlar size
     Alıntı Originally Posted by arpaci55 Yazıyı Oku
    Eyvah. büyükler gelmeden küçük yatırımcı trene biniyor. bu loko bu katarı zor çeker. hadi hayırlısı.
    Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 351/890 İlkİlk ... 251301341349350351352353361401451851 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •