Sayfa 354/890 İlkİlk ... 254304344352353354355356364404454854 ... SonSon
Arama sonucu : 7120 madde; 2,825 - 2,832 arası.

Konu: TCELL - Türkcell

2.  Alıntı Originally Posted by cefaks Yazıyı Oku
    Yeni yılınız sağlıklı ve bol kazançlı olsun.

Ocak son haftası itibariyle 16.28 rakamını test edecektir diye notumu alıyorum. Tabi hesapta olmayan gelişmeler olmaz ise. YTD

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3. Ocağın son haftasına 24 den aşağı olmaz diyorum. Çünkü hayalim bu...sadece hayalim.

5. Son bir kaç yılda yaptığım en büyük hata bu boktan kağıdı almak oldu. Diğer hisselerim uçtu gitti katladı. Geliri TL olan migros, pgsus nerelere geldi yahu. Hacmi az spek at oynatır dediğim kağtlar bile uçtu gitti, hepsi gitti hepsi.

Burada tcell için kesinlikle bilmediğimiz çok boktan bir durum var. Daha önce dediğim gibi ortalama maliyeti çoook yüksek olan yabancı fonlar ve BY ler ciddi manada zararda.. 105 e sert düzeltme gelirse bu terki derbeder nerelere gider bilemiyorum..

İnanıyorum ki az kaldı yükseliş hareketine... şöyle bir gerçekte var finansalları iyi gelmesine rağmen neden son 2 ayda yükselişe uzak kaldı eğer bilmediğimiz gizli saklı bir şey yoksa korkmadan beklerim.. Togg olayı belki baskıladı kur riski de yok borç azalmış..... 3 4 gün önce aldım arada ilave yaptım Allah mahçup etmesin inşallah bizi ..

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by sysdate Yazıyı Oku
    Son bir kaç yılda yaptığım en büyük hata bu boktan kağıdı almak oldu. Diğer hisselerim uçtu gitti katladı. Geliri TL olan migros, pgsus nerelere geldi yahu. Hacmi az spek at oynatır dediğim kağtlar bile uçtu gitti, hepsi gitti hepsi.

Burada tcell için kesinlikle bilmediğimiz çok boktan bir durum var. Daha önce dediğim gibi ortalama maliyeti çoook yüksek olan yabancı fonlar ve BY ler ciddi manada zararda.. 105 e sert düzeltme gelirse bu terki derbeder nerelere gider bilemiyorum..
    Küçük yatırımcı beklenenden fazla girmiş durumda. Biraz dökmesi lazım. Ara gazları döküyor işte.
    Kimse çok yüksek maliyetleri sineye çekmez. Piyasa değeri iki üç misli düşmüş durumda.
    AĞAÇ İSTEYEN TOHUM EKER....

Duydu bizi..
     Alıntı Originally Posted by sertol Yazıyı Oku
    İnanıyorum ki az kaldı yükseliş hareketine... şöyle bir gerçekte var finansalları iyi gelmesine rağmen neden son 2 ayda yükselişe uzak kaldı eğer bilmediğimiz gizli saklı bir şey yoksa korkmadan beklerim.. Togg olayı belki baskıladı kur riski de yok borç azalmış..... 3 4 gün önce aldım arada ilave yaptım Allah mahçup etmesin inşallah bizi ..

Sayfa 354/890 İlkİlk ... 254304344352353354355356364404454854 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •