Sayfa 355/890 İlkİlk ... 255305345353354355356357365405455855 ... SonSon
Arama sonucu : 7120 madde; 2,833 - 2,840 arası.

Konu: TCELL - Türkcell

1. Hocam KY falan yok burada ya eminim. Şöyle birşey aktarmak isterim:

THY ler 5-6 liralarda tobo yaparken ben gideceğinden çok emin bir şekilde tahtayı izlerdim. Eğer bir FON veya BY birşekilde tahtada yüklü mal almak isterse spek (THY de kesinlikleee spek olmaaaaaz :D) güncel fiyatın atıyorum 10-15 kademe üstünden toplu olarak verirdi. Başka ralli hisselerinde de gördüm.. Bugün fiyat 14 iken 13.94 ten 220bin hisse satıldı yine özel emirle. Tombul parmak falan değil adamı oyarlar 3 milyonluk malda bu hata olursa..

2.  Alıntı Originally Posted by Nazdrovya Yazıyı Oku
    Yeni yılınız sağlıklı ve bol kazançlı olsun.

Ocak son haftası itibariyle 16.28 rakamını test edecektir diye notumu alıyorum. Tabi hesapta olmayan gelişmeler olmaz ise. YTD

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Süreç başladı. Trende kalabilenler kemerlerini bağlayıp arkalarına yaslanabilir. Bundan sonraki süreci hep beraber izleyeceğiz. Herkese selam olsun

3. Yabancı alım satımı bir yana Türkiye'nin dünya çapında işlem gören tek şirketi bu.
    Ve piyasa değeri üçtebire inmiş, Dolar tl %100 den fazla artmış.
    Bu kağıdı burada tutarlar mı???
    Bence oyun büyük.
    AĞAÇ İSTEYEN TOHUM EKER....

4. karlilik kopmus. yillardir dolar bazinda duse duse dibini bulamiyo. yeter da artik buna yatiran ne zaman gulcek. sinasi bu senin son sansin.

SM-G9550 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Zaman, en bilge olandır; çünkü her şeyi aydınlatır. Thales

5. Bu kağıdın takası inanılmaz toplu bence. Neyi bekliyor bu kağıt anlamış değilim. Kötü endekste tutunmaya çalıştı ancak olmadı. Bugün güzel yabancı alımı olmuş. Yarın endeks iyi olursa belki 14 üstüne atabilir. Teknoloji firmaları hep uçtu gitti bi bu kaldı. Şu an 18-20 bandında olması gerekirdi. Ytd

6. 20 yıl önce 7 milyon abonesi var iken yaklaşık 24 milyar dolar üzerinden halka arz edilen şirket şimdi 70 milyon aboneye rağmen 5 milyar dolar civarında işlem görüyor. Newyork borsasında değeri beş kat düşmüş durumda. Milyarlarca dolar zararı bu yabancılar sineye çekecekler mi?
    Abone sayısı ve gelirleri 10 kat arttı ama kağıt sürünüyor.
    Sürünsün bakalım ne zaman ayağa kalkacak.
    AĞAÇ İSTEYEN TOHUM EKER....

Kimse de yok sanki hissede ne durdu be .. Adam gibi ucuz teknoloji hissesi kaldı mı ki... Allah mahçup etmesin inşallah yükseliş sert şekilde başlar

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 355/890 İlkİlk ... 255305345353354355356357365405455855 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •