Sayfa 369/890 İlkİlk ... 269319359367368369370371379419469869 ... SonSon
Arama sonucu : 7120 madde; 2,945 - 2,952 arası.

Konu: TCELL - Türkcell

İş yatırım süpürüyor hisse geri alımı yada emeklilik fonları olabilir

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Bence bu satışlar bu fiyattan anlaşmalı olarak el değiştirme işlemi . HSBC nin iki üç gündür milyon lotluk satışlarının bir anlamı yok.
    birine yüklü miktarda verecek takas dengeledikten sonra al satışlarla ezip geçecekler.
    sıkı durun sabır ile izleyin.
    dolar bazında 5 kat değer kaybetmiş bir kağıdı milyar dolarları sokağa atarak kazık yedik boş ver diye bırakıp gidecek halleri yok. diyorum.
    AĞAÇ İSTEYEN TOHUM EKER....

Destek paketi 150 milyon TL artmış çoğu hisse geri alım olacak toplam 450 milyona ulaştı.

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Tahta yapıci tipik bugünde kapalınışta yukarı çekti paşam.

SM-J710FQ cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by eren2008 Yazıyı Oku
    Tahta yapıci tipik bugünde kapalınışta yukarı çekti paşam.
    Yav kardeşim ne tahta yapıcısı? metemteks mi bu?
    çocuk oyuncağı değil
    ABD borsasında işlem gören tek Türk şirketi. 4-5 kat düşüşle bile halen 5 milyar dolarlık piyasa değeri var. ne spek ne tahta yapıcısı bu kağıtta sökmezz.
    uluslararası büyük yatırımcılar takas yapıyor arada da sen ben yemleniyoruz işte. uyanık küçükler çok girmişse bu takas sırasında biraz silkelemek lazım geliyor. olay bu.
    hadi bol şans dipten al üsten sat, ya da tersi. tahta yapıcısı iyi mi kötü mü bize ne?.
    Horoza sormuşlar tavuk mu yumurtadan çıkar yumurta mı tavukta. Horoz bu konu beni ilgilendirmez ben işime bakarım demiş.
    biz de işimize bakalım..
    AĞAÇ İSTEYEN TOHUM EKER....

6. sabah akşam anıyoruz büyüklerinizi spekler

7. soluksuz basıyorlar taban yapsında dursun

SM-J710FQ cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Son üç gün enteresan hareketler yaptı. Önceki 300 milyon hacimle satışlar karşılandı. Dün istikrarlı kademe kademe gelen alışlarla gün içi en yüksek seviyeden 13.53 kapattı.
    Ertesi gün yükselecek diye umarken satışlar başladı.13.20 kademesinden teb 1.5 milyon lot aldı. Sonra meksa yatırımdan bi acemi mi desem ne desem bilmiyorum bir iş bilmez elindeki 1 milyonu aşkın malı saçmasapan bir şekilde saçmasapan bir fiyattan sattı. Malı en ucuza satan kurum meksa oldu. Bu satışı yapan şahısı merak ediyorum.
    Bu ortamda 13 üstünden yapılan ky alımlarını riskli buluyorum.
    Her gün mutlaka büyük bir satıcı geliyor.

Sayfa 369/890 İlkİlk ... 269319359367368369370371379419469869 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •