Sayfa 378/890 İlkİlk ... 278328368376377378379380388428478878 ... SonSon
Arama sonucu : 7120 madde; 3,017 - 3,024 arası.

Konu: TCELL - Türkcell

1.  Alıntı Originally Posted by sysdate Yazıyı Oku
    Şişe grubu yurtdışında onlarca fabrikası, mükemmele yakın finansal yönetimi ile belki karamehmet zamanı ile karşılaştırılabilir. Bu atanmışlarla şişe'nin yakından uzaktan alakası yok. Soda ve Anacam dan çok para kazandım. Mantığın yanında, kalbimde de yeri vardır. Neyse..
    Sodadan bende çok iyi kazandım.Ama son iki yıldır şişecam yönetiminin bilinçli baskısı soda ve trakyacamda bariz görülüyor.Amaçları üretip paylaşmak değil işbankasını fonlamak oldu.Iki yıl öncesine kadar böyle değildi.Turkcell yönetiminin de mükemmel olduğu söylenemez.Şuan hissenin tek amacı bistte ağırlığı fazla olduğu için endeksi dengelemek.Bankalara ve diğer bist30 hisselerine alım geldiği sürece turkcelle ihtiyaç yok.

SM-J710FQ cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Çöp hisse insanı borsadan soğutur.Bir hisse sürekli negatif yada yatay olurmu.Kendisine yatırımcısına biste hiç bir katkısı yok.Doların yükselişi sayesinde bu seviyelerde dolanıyor.Şirket yatırımcıların zarar görmemesi için ayırdığı fonu abd tarafını düşürerek fiyatı dengelemek için kullanıyor galiba.Endeksin ve doların yükselişine ayak uydursaydı şuan fiyat en az %15 yukarıda olması gerekirdi.

3. Abd kısmı iyi tepki verecek gibi %5 yakın.Abd kısmını düşürmezlerse bist kısmı 13.70 üzeri fiyatlarla dengelenmeli tahta yapıcı hangisini tercih edecek.

4. O kadar görüntülü konuşma telekonferans vs konuları gündemde TCELL BİP'i neden öne çıkartmıyorlar anlamıyorum..

5.  Alıntı Originally Posted by MrLogic Yazıyı Oku
    O kadar görüntülü konuşma telekonferans vs konuları gündemde TCELL BİP'i neden öne çıkartmıyorlar anlamıyorum..
    Turkell in 40 milyon civarı abonesi var. Tek tek sor bakalım kaç kişi hizmetlerden ve tarifelerden memnun? Sistemini müşterinin faturasını nasıl daha fazla yükseltirim üstüne kurmuş. Ama aboneler bu uyanıklıklarla uğraşmaktan bıkmış ve oparatör değiştirmeyi de kendine yakıştırmıyor. Elimiz mahkum ne BİP ne fizy ne dergilik vs kesmiyor.
    Kafanı bunlara takma, Hissedar ol terekeye sen de ortak ol.
    AĞAÇ İSTEYEN TOHUM EKER....

6. hızla abone kaybediyor. abone kaybettikçe de kümesteki tavukları yolmaya çalışan bir yönetim mantığı.
    piyasaya arzdan itibaren dolar bazında 5 kat değer kaybetmiş daha da kaybedecek gibi duruyor.
    küçük olsun bizim olsun kümesteki tavuklar bize fazla diyen bir mantık ve yönetim.
    2020 ilk üç aylık veriler nasıl gelecek bilmiyorum ama çok şey beklememek lazım.
    AĞAÇ İSTEYEN TOHUM EKER....

Bence şirketin tele konferansının ayrıntılarına bakın şirketin işleri artıyor bişeyin azaldığı yok kümülatif olarak bakınca..

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Önümüzdeki en büyük risk su 110 milyon lotu satan fon mudur

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 378/890 İlkİlk ... 278328368376377378379380388428478878 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •