Sayfa 386/890 İlkİlk ... 286336376384385386387388396436486886 ... SonSon
Arama sonucu : 7120 madde; 3,081 - 3,088 arası.

Konu: TCELL - Türkcell

1. abd de mesela şu an +%0.50 bizde - %0.2 / yabancı bugün alıyor/ yerli olarak biz de satıyoss.. anlamaya çalışıyorum ama nafile..

https://finance.yahoo.com/quote/TKC/
    Başarılı bir yatırım, diğerlerinin öngörülerini tahmin etmekten geçer. "Keynes"
    Üç günlük dünyada değmez hiç bir şey kalp kırmaya/ dert etmeye. @borsa_tilkisi

2. hatta yüklerken 0.80 oldu ARTI.. bir de Dolar arttı ?! aradaki kolerasyon nasıl acaba?
    şimdi baktım 2.5 a bölmek lazım fiyatı . dolarla çarptıktan sonra yani. ehh o zaman anca denk geliyor fiyatlar
    Son düzenleme : borsa tilkisi; 29-05-2020 saat: 17:26.

3.  Alıntı Originally Posted by şahna Yazıyı Oku
    fiyat abd fiyatıyla kolerasyon içinde gidiyor.
    o varlık cebinize bir şey kazandırmaz.
    önemli olan fiyattır.
    tcell sahibinin uyanıklığı yüzünden dünya markası olma özelliğini kaybetti.
    Sahibi kim?
    AĞAÇ İSTEYEN TOHUM EKER....

4. Tesadüfen Tcell kapanışına doğru niye düşüyor diye izliyordum ekranı,
    son saniyede (18,59 da)13,76 iken, karanlık odada milyonlarca lot alış girilince 14,16 dan garip bir şeyler oldu ve , tabiri caizse 1 saniye de % 3 yukarı yaptı. Tabii, (18;07 de) 650 bin lot bekleyen bütün alıcıya piyasa verdi.
    Pazartesi başlangıcını ilginç ve meraklı bir şekilde izleyeceğiz.
    Umarım bir bildikleri vardır.

5. PASTA.. belki merak eden olur...
    Sabahtan beri tahtayı her kademe ezen QNB ye kapanışta ağır kapak yaptılar.. HSBC ve AK kötü köstüler. Amcam dönüp kapanış seansı Tavanından bir kısmını geri aldı . neticede 13.17 ortalama ile 388 bin lot sattırdılar ohaaa

6. 6 milyon 790 bin LOT 14.16 dan işlem geçmiş.. Bu işlemle gün içi en yuksek 13,98 gören hisse 14.02 ortalama ile kapatmış.. sayelerinde para yaptık

7. Son 20 dakikada İlginç oldu.13.76 yi görünce sinirlendim açığa alış yaptım sonra da hemen yukarıya satış yazıp ekranı kapattım. Dursun P.tesiye kalırız derken bizim mali 14.16 dan kaldirmışlar.
    Demek ki neymiş? Yolda bulan bu fiyata bu malı vermemiş...miş miş ...
    Kalkış öncesi Vagonlar hafifletiyor

8. Sadece bunda değil bim pegasus biraz thy aynı hareketi yaptilar shortculari öptüler

SM-N960F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 386/890 İlkİlk ... 286336376384385386387388396436486886 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •