Sayfa 403/890 İlkİlk ... 303353393401402403404405413453503 ... SonSon
Arama sonucu : 7120 madde; 3,217 - 3,224 arası.

Konu: TCELL - Türkcell

Alıntı Originally Posted by Serkalgo Yazıyı Oku
    https://www.youtube.com/watch?v=VF3G...ature=youtu.be

Tüm cevapları TVF Genel müdürü verdi, izler öğrenirsin. Sana uzun uzun anlatacak vaktim yok benim. Uğurlar olsun.
    T.V.F.genel müdürü sönmez,,tcell in piyasa değerini nasıl 25 milyar dolara çıkartabiliriz,bunun hesabını yapıyoruz dedi,yatırımcılar uzun vade düşünsünler,yatırım olarak düşünsünler dedi.Şu andaki piyasa değeri 5 milyar dolar.
    Bu önemli.
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

2. Hep ozellestirme ve satmaya alistigimiz bir ulkede ilk defa boyle guzel bir haberi duyduk. Hukumeti bu stratejik kararindan dolayi tebrik ediyorum.

Turkcellin yonetim ve hissede cagunlugun kamuya gecmesi cok iyi bir gelismedir. Uzun vade de Tcellin perfomansina epey olumlu yansiyacaktir.

Buyuk ihtimalle hukumet TCELL'i stratejik ARGE ve teknolojik ulusal projelere yonlendirecektir. ASELSAN'a yoldas sirket Olacak diye dusunuyorum

3.  Alıntı Originally Posted by Serkalgo Yazıyı Oku
    Öz sermaye de biriken yıllardır karar alınamadığı için dağıtılamayan temetülerden ilk dağıtımların yüklü olmasını bekliyorum. Varlık fonu sıfır maliyet için yapacak diye düşünüyorum. Şahsi beklentim bu yönde, herkesin doğrusu kendine.
    Kardeşim senden Allah razı olsun.

4.  Alıntı Originally Posted by Mk6passat Yazıyı Oku
    Kardeşim senden Allah razı olsun.
    Sizden de Allah razı olsun, saygılar.

5. https://tr.investing.com/equities/vodafone

Vodafonun piyasa değeri 35 milyar pound (İngiliz sterlini).
    Temettü verimi % 6
    Yıllık cirosu 45 milyar pound.

TCELL

Piyasa değeri 35 milyar TL.
    Ciro 25 milyar TL
    Temettü verimi % 3.

Sağlamsa... LASSA...
    Paranızın, emeğinizin ve zamanınızın kıymetini bilin... Çaldırmayın...

6. Deutche ve city temettüye oynar.
    Birde short giren yakaladımı mahveder

Adamlarda gemiyle para var gerekirse trilyon dolar yatırır terse gelmez
    fon ortaklarına illaki o temettüyü aldırır..
    TAŞIDIĞIN ŞEYİN AĞIRLIĞINI BİLECEKSİN!..

Alıntı Originally Posted by abartin Yazıyı Oku
    Hep ozellestirme ve satmaya alistigimiz bir ulkede ilk defa boyle guzel bir haberi duyduk. Hukumeti bu stratejik kararindan dolayi tebrik ediyorum.

Turkcellin yonetim ve hissede cagunlugun kamuya gecmesi cok iyi bir gelismedir. Uzun vade de Tcellin perfomansina epey olumlu yansiyacaktir.

Buyuk ihtimalle hukumet TCELL'i stratejik ARGE ve teknolojik ulusal projelere yonlendirecektir. ASELSAN'a yoldas sirket Olacak diye dusunuyorum
    Zaten genel müdür piyasa değerini 25 milyar dolara yükselteceğiz dedi,,bunun için her türlü işi vereceklerdir.Aselsan la iyi bir işbirliğine gideceğine ben de inanıyorum.
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

8. Allah devletimize zeval vermesin

Sayfa 403/890 İlkİlk ... 303353393401402403404405413453503 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •