Sayfa 418/890 İlkİlk ... 318368408416417418419420428468518 ... SonSon
Arama sonucu : 7120 madde; 3,337 - 3,344 arası.

Konu: TCELL - Türkcell

1.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    Şirketin katma değer yaratan dijital servislerinin büyüme süreçlerinin hızlandırılması ve v) Orta-uzun vadede şirketin iştiraklerinin (Global Tower, Paycell vb) halka arzlarının gündeme gelmesi, açılarından pozitif değerlendiriyoruz.

şu cümle çok önemli..anlaşılan ileriki günlerde iştiraklerinden global tower , paysel..v.b iştiraklerini halka arz edecekler...varlık fonu yetkilisi boşuna turcellden 4 adet turcell daha çıkar demedi..16,23 teki gap dolar mı ?? herkes orayı bekliyor almak için..ama babalar ne der buna bilemiyorum..
    Sayın keko,egegübrden çıktınız mı?Yoksa turkcellden ek alım mı yaptınız?
    Burada, tarafımdan yapılan yorum ve görüşler, YATIRIM TAVSİYESİ NİTELİĞİ kapsamında değildir.
    Borsada fırsatlar bitmez!!!Yeterki Rabbim Nasip etsin kazanmayı!!!

2.  Alıntı Originally Posted by ank11 Yazıyı Oku
    Sayın keko,egegübrden çıktınız mı?Yoksa turkcellden ek alım mı yaptınız?
    ben hangi hissede olduğumu söylemek istemiyorum....beğendiğim her hisseye ister elimde olsun isterse de olmasın yorum yapma gibi bir alışkanlığım var...sonuçta son zamanlarda egegübre,karsan,odaş,brisa gibi hisseler bol bol yorumlar yaptık..ayrıca özelden soranlara da turcell ,egegübre,karsan,deva,karel, odaş,brisa ,turcas gibi hisseleri beğendiğimi söylüyordum..bir çok arkadaş bunlardan aldılar..artık kime ne kadar kısmet oldu bilmiyorum...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

3. Gap sadece 16,23’te mi var?

4. 14.93 de 14.47 de ve çok aşağılarda 11.68 de yine var...:

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5.  Alıntı Originally Posted by hurolg Yazıyı Oku
    14.93 de 14.47 de ve çok aşağılarda 11.68 de yine var...:

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Evet orada da GAP var ama geçmişte o fiyatlardan işlem görmüş. Işlem görmediği tek fiyat 16.24 e kadar olan fiyat

[QUOTE=lorenzo1;4543504]Evet orada da GAP var ama geçmişte o fiyatlardan işlem görmüş. Işlem görmediği tek fiyat 16.24 e kadar olan fiyat[/QUOTE]

17.50 direncinden verdikten sonra bugün bu fiyatlardan alıcıyım,,vakıf yatırım 25.30 tl hedef fiyat vermiş,,%50-60 e geliyor,,az da değil.
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

7. Keko işi biliyon...16.23 gapı aşağı kırmadan buralarda biraz tatil yaparsa yani hisse unutturulursa iyi olur...Bekliyoruz...güzel olacak inşallah...Biraz zorlayacak ama...
     Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    Şirketin katma değer yaratan dijital servislerinin büyüme süreçlerinin hızlandırılması ve v) Orta-uzun vadede şirketin iştiraklerinin (Global Tower, Paycell vb) halka arzlarının gündeme gelmesi, açılarından pozitif değerlendiriyoruz.

şu cümle çok önemli..anlaşılan ileriki günlerde iştiraklerinden global tower , paysel..v.b iştiraklerini halka arz edecekler...varlık fonu yetkilisi boşuna turcellden 4 adet turcell daha çıkar demedi..16,23 teki gap dolar mı ?? herkes orayı bekliyor almak için..ama babalar ne der buna bilemiyorum..
    Redmi Note 8 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

[QUOTE=olimpik forum;4543660]
     Alıntı Originally Posted by lorenzo1 Yazıyı Oku
    Evet orada da GAP var ama geçmişte o fiyatlardan işlem görmüş. Işlem görmediği tek fiyat 16.24 e kadar olan fiyat[/QUOTE]

17.50 direncinden verdikten sonra bugün bu fiyatlardan alıcıyım,,vakıf yatırım 25.30 tl hedef fiyat vermiş,,%50-60 e geliyor,,az da değil.
    Aracı kurum fiyat/hedeflerine göre yatırım kararı vermek yağmur duasına çıkmak gibidir.
    Ne günlere kaldık ey Gâzi Hünkâr, Katır mühürdâr oldu, eşek defterdâr!

Sayfa 418/890 İlkİlk ... 318368408416417418419420428468518 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •