Sayfa 420/890 İlkİlk ... 320370410418419420421422430470520 ... SonSon
Arama sonucu : 7120 madde; 3,353 - 3,360 arası.

Konu: TCELL - Türkcell

1. Tam düzeltme yapmadı halen 16:23/16:40 arası GAP var ...en son bir dönüş yapmak isterse ama uzun vadede gerçekten önü çok açık...müthiş kaliteli içi dolu bir şirket...Ama tabii bugünden yarına değil önümüzdeki 5 yıl geçmiş 15 yıldan çok farklı olabilir...

Ytd...
     Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    son 14,50 den 17,85 e kadar olan sert çıkışın düzeltmesi dün 16,40 görülerek bitmiş görünüyor...bundan sonrası artık kendi dinamiklerine göre hareket etmesini bekliyorum...benim mantığım bundan sonra kademeli ve düzenli bir şekilde kendine bir yeni bir çıkış trendi oluşturması gerekiyor diyor...yılların acısını yavaş yavaş bazen de agresifleşerek çıkarması mantığıma uyar..
    Redmi Note 8 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by metamorfoz100 Yazıyı Oku
    Tam düzeltme yapmadı halen 16:23/16:40 arası GAP var ...en son bir dönüş yapmak isterse ama uzun vadede gerçekten önü çok açık...müthiş kaliteli içi dolu bir şirket...Ama tabii bugünden yarına değil önümüzdeki 5 yıl geçmiş 15 yıldan çok farklı olabilir...

Ytd...

doğrudur 16,23-40 aralığı hala boş ve buda %1 e tekabül ediyor...bence gözardı edilebilecek bir miktardır...ben tekrardan o boşluğu alacağına pek ihtimal vermiyorum...bu kadar beklentili bir hisse o miktarı gözardı etmeli diye düşünüyorum..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

3. tcel.jpg
    bugün 16,95 üstü kapatsın yeter

4. tecrübelerimin bana verdiği düşünceye göre turcellde son sert çıkışın düzeltmesi önceki gün bitmiş idi...dün de bir miktar artılı bir kapanış yaptı..buda bana turcellin önümüzdeki günlerde 17,85 boşluğunu dolduracağını düşündürüyor...en son egegübrede böyle bir şey söylemiştim...egegübre de bu düşüncem gerçekleşti..bakalım aynısı turcellde de gerçekleşecek mi ??
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

5. Keko ,Tcell yoruldu biraz kenarda beklesin...Çok hareketli günler geçirdi ...Bünye alışık değil...Tahminim Temmuz sonu gibi bilanço icin gelebilirler...
     Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    tecrübelerimin bana verdiği düşünceye göre turcellde son sert çıkışın düzeltmesi önceki gün bitmiş idi...dün de bir miktar artılı bir kapanış yaptı..buda bana turcellin önümüzdeki günlerde 17,85 boşluğunu dolduracağını düşündürüyor...en son egegübrede böyle bir şey söylemiştim...egegübre de bu düşüncem gerçekleşti..bakalım aynısı turcellde de gerçekleşecek mi ??

6.  Alıntı Originally Posted by metamorfoz100 Yazıyı Oku
    Keko ,Tcell yoruldu biraz kenarda beklesin...Çok hareketli günler geçirdi ...Bünye alışık değil...Tahminim Temmuz sonu gibi bilanço icin gelebilirler...

bu beklentiler başka bir hissede olsa uçardı..biraz da çok büyük sermayeli olması biraz onu hantallaştırıyor....bakalım nasıl davranacak ??

7. Ben geldiğim yerden boş dönmem selamlar ytd

kurthan

8. Arkadaşlar haftalık takas atabilecek var mı
    ? Ak yatırım kimin malını satıyor acep

Redmi Note 9S cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 420/890 İlkİlk ... 320370410418419420421422430470520 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •