Sayfa 449/890 İlkİlk ... 349399439447448449450451459499549 ... SonSon
Arama sonucu : 7120 madde; 3,585 - 3,592 arası.

Konu: TCELL - Türkcell

1. 15.60 ne laa. Acayip uçtu kaçtı zıpladı. Maşallah TVF aldı götürdü hak ettiği seviyelere. Ben bile bu kadar pozitif ayrisacagini tahmin edemezdim. Bravo. Hayaller Paris. Gerçek ortada......yazık bize. Hep kandiriliyoruz.

TECNO KC3 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. 17.85 den beri yabancı nerden bulsa yapıştırıp satıyor. Madem varlık fonu aldı bu payları. Neden hisse devri yapılmaz. Adamlar top gibi sektiriyor

3. Bugün de hsbc yağmur gibi satış yaptı. Tahminim deutshe nin malı satıyor

4. Son zamanlarda gördüğüm en beklentili hisse nasıl hiç edilir canlı izliyoruz..
    Yönetim sorunu var ondan yükselmiyor dedik.
    Çözüldü. Yine aynı terane. Biz Turkcell yatırımcılarına Allah sabır versin..

5.  Alıntı Originally Posted by Darktemplar Yazıyı Oku
    Son zamanlarda gördüğüm en beklentili hisse nasıl hiç edilir canlı izliyoruz..
    Yönetim sorunu var ondan yükselmiyor dedik.
    Çözüldü. Yine aynı terane. Biz Turkcell yatırımcılarına Allah sabır versin..
    Telekom firmaları değerlidir, hele ki sektörün lideri olanların yeri ayrıdır. Ben son gelişmelerin bir yerde olumlu bir algı yaratacağına inanıyorum. Şimdilik hareketler üzüyor ama olumlu yönde beklentilerimi koruyorum. YTD

Hayırlısı,

6. Ben pes ettim kol kestim attım. Belirsizlik kötü gidiyor.

7. Merhabalar

Akd ve takas paylaşabilir misiniz?

Teşk.ler&syg.

SM-G920F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by ozural Yazıyı Oku
    15.60 ne laa. Acayip uçtu kaçtı zıpladı. Maşallah TVF aldı götürdü hak ettiği seviyelere. Ben bile bu kadar pozitif ayrisacagini tahmin edemezdim. Bravo. Hayaller Paris. Gerçek ortada......yazık bize. Hep kandiriliyoruz.

TECNO KC3 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Borsada para kazanma devri bitti, dostum.Citi-Doçe bile alıcıyı gördükçe yapıştırıyor.Hele bankaların belini kırdılar.Ne varsa Kent Gıda 10 katına çıkıyor.Ne oldu fabrikasını mı artırdı, karını mı istihadamını mı veya başka uçma sebebi ne...Egeen, Konya, Karton, Tkuru, Fmızp, Pkent ve Mrshl'de iyi kumarcıları toplu kağıtları birilerini buralardan tokatlamak istiyorlar...Saygılar.

Sayfa 449/890 İlkİlk ... 349399439447448449450451459499549 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •