Sayfa 450/890 İlkİlk ... 350400440448449450451452460500550 ... SonSon
Arama sonucu : 7120 madde; 3,593 - 3,600 arası.

Konu: TCELL - Türkcell

[QUOTE=üzümcü;4632245]Borsada para kazanma devri bitti, dostum.Citi-Doçe bile alıcıyı gördükçe yapıştırıyor.Hele bankaların belini kırdılar.Ne varsa Kent Gıda 10 katına çıkıyor.Ne oldu fabrikasını mı artırdı, karını mı istihadamını mı veya başka uçma sebebi ne...Egeen, Konya, Karton, Tkuru, Fmızp, Pkent ve Mrshl'de iyi kumarcıları toplu kağıtları birilerini buralardan tokatlamak istiyorlar...Saygılar.[/QUOTE
    Yapacak bısey yok
    mılletı suluk gıbı emıyorlar varlık fonuymus hadı ordan
    yatırım tavsıyesı degıldır

2. Hisse aşağı yukarı hakettiği değerden işlem görmeye başladı. Bu iyiye işaret. iyi ki varsın TVF....

TECNO KC3 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. https://www.aa.com.tr/tr/turkiye/hab...apildi/1929507

Satışlarını pandemide dahi yükselten sayılı firmalar var. Biri de Turkcell. Görünüşe göre sağlam bilanço gelcek. Eyhat gel gör ki, teknoloji ve yazılım firmaları üçe dörde beşe katlarken bunlar neyin derdinde anlamak mümkün değil. İki ileri bi geri, bi ileri iki geri. Ele ele kepek. Umarım ortaklar arasındaki kar payı dağıtımı TVF'nun devreye girmesiyle çözülür. Sanırım bunun için de biran önce hisse devrinin yapılması lazım. Büyük bi çıkış olur olmaya da, kaç kişi vagonda kalır, kaç kişi ara istasyonda hemen atlar bilinmez. Ama görünen potansiyelin hedefleyebileceği yerler asla ama asla buralar değil. Bu fiyatların bana anlattığı becerisizlikten öte bir şey değil

Alıntı Originally Posted by Melesav Yazıyı Oku
    17.85 den beri yabancı nerden bulsa yapıştırıp satıyor. Madem varlık fonu aldı bu payları. Neden hisse devri yapılmaz. Adamlar top gibi sektiriyor
    530 milyon dolarlık satışta zaten soru işareti vardı,,,adamlar enayi mi bu fiyatlardan satsın,kim çözdü neden bu fiyatlardan satıldığını?
    piyasa fiyatı ile satış fiyatı arasında dağlar kadar fark varken.....
    Fonlarda inanmıyor olmalılar ki,satış yapıyorlar.
    6.80 nerde,,14.80 nerde.
    Son düzenleme : olimpik forum; 02-08-2020 saat: 21:12.
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

5.  Alıntı Originally Posted by olimpik forum Yazıyı Oku
    530 milyon dolarlık satışta zaten soru işareti vardı,,,adamlar enayi mi bu fiyatlardan satsın,kim çözdü neden bu fiyatlardan satıldığını?
    piyasa fiyatı ile satış fiyatı arasında dağlar kadar fark varken.....
    Fonlarda inanmıyor olmalılar ki,satış yapıyorlar.
    540mil hisseyi şu fiyata satıp, bu fiyattan aldım demek hisse birim fiyatının kaç tl olduğunu net göstermez. Biz TVF nun Telia elindeki %25 lik hisseyi aldığını biliyoruz. Ama bu karşılıklı bir satış anlaşması. Örnek veriyorum, senin elinde 1000 lot turkcell hissen var. Bana da toplam 20bin tl borcun olsun. Bana borcunun tamamını nakit olarak vermiyosun, sana 1000lot turkcell vercem gerisini mahsuplaşırız diyosun. Ben de piyasadan bir anda 1000lot turkcell alamam bu fiyata diye düşünüp, tamam benim de işime gelir diyerek kabul ediyorum. Böyle bir ticaret söz konusuysa bu hisseye biçilen değeri, alan ve satandan başka 3. bir şahsın bilmesi mümkün değildir. Şu an benim için tek önemli olan hisse devrinin TVF nuna biran önce devredilmesidir. Zira halka açık hisseleri hala top gibi sektiriyolar. Adam belki 500mil hisseyi devredecek ama, bi taraftan da elindeki hisseyle fiyat baskısı kuruyor. O hisselerden bir şekilde vedalalcaklar. O gün gelene kadar bu baskı devam eder. Ama bilançodan önce mi devrolunur, sonra mı devrolunur, bekleyip göreceğiz

6. Hisseleri alınca başka, umduğu dağlara kısa vade de kar yağınca satıp başkatürlü yazanları ciddiye alan var mı bilmem ama satılan hisselerin tcell in hisseleri olmadığını, dolaylı yani halka açık olmayan ve kontrol gücü olmayan azınlık hisseleri olduğu ve bu tür kontrol gücü olmayan dolaylı hisselerin dünyanın her yerinde iskontolu fiyattan alınıp satıldığı sağır sultan dahi biliyor iken hisselerini satan birileri yine aklınca algı yapmaya çalışınca komik bir manzara ortaya çıkmış. Daha da komik olanı tcell gibi dev bir şirkette yazdıkları ile algı oluşturacağını düşünmüş.
    Cahillik mutluluktur!

7.  Alıntı Originally Posted by Melesav Yazıyı Oku
    540mil hisseyi şu fiyata satıp, bu fiyattan aldım demek hisse birim fiyatının kaç tl olduğunu net göstermez. Biz TVF nun Telia elindeki %25 lik hisseyi aldığını biliyoruz. Ama bu karşılıklı bir satış anlaşması. Örnek veriyorum, senin elinde 1000 lot turkcell hissen var. Bana da toplam 20bin tl borcun olsun. Bana borcunun tamamını nakit olarak vermiyosun, sana 1000lot turkcell vercem gerisini mahsuplaşırız diyosun. Ben de piyasadan bir anda 1000lot turkcell alamam bu fiyata diye düşünüp, tamam benim de işime gelir diyerek kabul ediyorum. Böyle bir ticaret söz konusuysa bu hisseye biçilen değeri, alan ve satandan başka 3. bir şahsın bilmesi mümkün değildir. Şu an benim için tek önemli olan hisse devrinin TVF nuna biran önce devredilmesidir. Zira halka açık hisseleri hala top gibi sektiriyolar. Adam belki 500mil hisseyi devredecek ama, bi taraftan da elindeki hisseyle fiyat baskısı kuruyor. O hisselerden bir şekilde vedalalcaklar. O gün gelene kadar bu baskı devam eder. Ama bilançodan önce mi devrolunur, sonra mı devrolunur, bekleyip göreceğiz
    Uzun uzun yazıp boşa yormuşsunuz kendinizi, kendisi sizden iyi biliyor neyin ne olduğunu. Satmış hisselerini pisliyor aklınca, alınca neler yazdığını 5-10 sayfa geriye gidip okuduğunuz da insanların menfaat için neler yapabildiğine şahit olacaksınız.
    Cahillik mutluluktur!

8. Serkalgo satan satsın...Daha iyi hisse olup burda olmak çok mantıklı değil bence hisseye güvenmeyenler için ...440 lira verip gram altın mı yoksa 1000 lere gelen Egeen yada beş para etmez hisse bozuntularını 5 katına alıp para mı kazanacaz geçin bunları şahsen ben pörtföyü yavaş yavaş Tcell kaydırıyom düşsede kalksada umrumda değil...Tcell e güveniyoruz...Sağlıcakla Kalın...(Pandemide Mart ayında ...Kan gövdeyi götürürken bile suanki rakamlara yakın tutundu...Bu baskı neyin habercisi doğrusu ilginç...

Ytd....

)
     Alıntı Originally Posted by Serkalgo Yazıyı Oku
    Uzun uzun yazıp boşa yormuşsunuz kendinizi, kendisi sizden iyi biliyor neyin ne olduğunu. Satmış hisselerini pisliyor aklınca, alınca neler yazdığını 5-10 sayfa geriye gidip okuduğunuz da insanların menfaat için neler yapabildiğine şahit olacaksınız.
    Redmi Note 8 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 450/890 İlkİlk ... 350400440448449450451452460500550 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •