Sayfa 459/890 İlkİlk ... 359409449457458459460461469509559 ... SonSon
Arama sonucu : 7120 madde; 3,665 - 3,672 arası.

Konu: TCELL - Türkcell

1.  Alıntı Originally Posted by Melesav Yazıyı Oku
    İyi niyetli bir yatırımcısınız. Ama farklı şeylerden bahsediyoruz. Ben bir kokuşmuşluktan bahsediyorum. 25tl fiyatı veren ak yatırım değil, vakıf yatırımdı. Ak yatırım birinin malını yüklü bi şekilde satıyor. Ama vakıfın ki tahta trade'i. Mal elbet satılacak , bu bir tercih. Ama sonucu bilip işlem yapmak, bu bilgiyle işlem yapmak farklı birşey. Midem kaldırmıyo artık, kusasım geliyor
    Dostum kapitalizmin başkenti olan bir yapı (Borsa) içerisinde bu sözünü ettiğin şeyler sıklıkla oluyor zaten. İşin bu kısmına girecek olursak borsa da hiç olmamız gerekiyor. Zira borsa etik ve ahlakın aranması gereken en son arena. Saygılar.

2.  Alıntı Originally Posted by Serkalgo Yazıyı Oku
    Dostum kapitalizmin başkenti olan bir yapı (Borsa) içerisinde bu sözünü ettiğin şeyler sıklıkla oluyor zaten. İşin bu kısmına girecek olursak borsa da hiç olmamız gerekiyor. Zira borsa etik ve ahlakın aranması gereken en son arena. Saygılar.
    Evet dünyada kapitalizm var, borsada da var. Ben kapitalizmden değil, (afedersiniz)kapitalizmin fah..şeliğini yapanlardan bahsediyorum

3. Boşverin etiği mekiği de meselenin özüne odaklanın. Ben büyük resim dedikçe siz; etik, ahlak, şu rapor yazdı bu çaktı diyorsunuz.

Bakın bir grafik paylaşayım da olayın vehametini somut olarak görün, belli ki yazmakla pek anlatamıyoruz.

Bunları buraya yorumsuz bırakıyorum.

Not 1: Şayet günlükçü, kısacı vs çorba ehli iseniz bu manzara karşısında yerinizde olsam pılımı pırtımı toplar arkama bakmadan kaçardım.

Not 2: Bu manzara uzuncular (bol sabırlı, ihtiyacı olmayan nakit ile yatırım yapan) için de ortada ki fırsatın devasa boyutunu görmek açısından çarpıcıdır..Gerisi nasip kısmettir!

4. Bütün forum kanallarına yazi yazan ve Turkcelden muzdarip olan kim varsa bu şirketin telefon hatları başta olmak üzere tüm sundukları hizmetleri fesh edip başka operatörlere geçiş yaparak zezalandirilabilir. Diye düşünüyorum
    Ytd.

5.  Alıntı Originally Posted by hakbern Yazıyı Oku
    Bütün forum kanallarına yazi yazan ve Turkcelden muzdarip olan kim varsa bu şirketin telefon hatları başta olmak üzere tüm sundukları hizmetleri fesh edip başka operatörlere geçiş yaparak zezalandirilabilir. Diye düşünüyorum
    Ytd.
    Kendi adıma düşünmüyo değilim. Zaten pahalı. Adamların kafa direk çakmaya odaklı. Dax da teknoloji firmalarına bakıyorum şiir gibi yükseliyor. Biz de bindik bi eşşek arabasına, o mu bizi taşıyo biz mi onu taşıyoz belli değil. Yok ucuzmuş da, bilmem nerden düşmüş gelmiş de, yok boy boooy kaar ediyomuş da.... bu kadar kaarın sana bana faydası oldu mu? Doğru düzgün temettu mu verdi. Devlet bankaları dünya kaar ediyor, bişey koklatıyo mu yatırımcısına. Halkbank üç beş sene önce 25tlydi , şimdi 5tl. Andersondan masallar. o mantıkla gidersek beyaz filo 100tl gördü, 3tl şimdi daha mantıklı. Basit ucuz günlük tahta hareketleri. Temettu desen yok. Fazla naz aşık usandırır. Şu zararımı çıkarıym, ne ....ın .....na gidiyosa da gitsin.

6. Neyse zaten burada anladığım kadarıyla hiç yatırımcı falan yok, olanlara görüldüğü üzere ava gelip av olan kısacılar. Birde yok hatlarını iptal etmeyi düşünüyorlarmış yok bilmem ne, Tavşan dağa küsmüş dağın haberi olmamış, kendi hatasını başkalarına yıkma psikolojisi, tipik ky işte, her daim haklı kendisinde asla hata olmaz.

Buralarda yazıp çizmek hepten zaman kaybı artık.

7. Bunların işleri yalan dolan. Yerli ve Milli arama motoru diyerek BING servislerini kullanıyorlar.

Alıntı Originally Posted by sadecegrafik Yazıyı Oku
    Yerli ve Milli arama motorumuz var. Turkcell Yaani.... yersen...

Turkcell launches Microsoft Bing-powered Yaani search engine app
    https://turkeyblocks.org/2017/10/25/...search-engine/

8.  Alıntı Originally Posted by Serkalgo Yazıyı Oku
    Neyse zaten burada anladığım kadarıyla hiç yatırımcı falan yok, olanlara görüldüğü üzere ava gelip av olan kısacılar. Birde yok hatlarını iptal etmeyi düşünüyorlarmış yok bilmem ne, Tavşan dağa küsmüş dağın haberi olmamış, kendi hatasını başkalarına yıkma psikolojisi, tipik ky işte, her daim haklı kendisinde asla hata olmaz.

Buralarda yazıp çizmek hepten zaman kaybı artık.
    Birader sana ne milletin hatasından. Tepki vermek herkesin hakkı. Borsada uzun yatırımcı oluncak diye bir kaide de yok. İsteyen alır 2dk sonra satar. Hayır hasenat için hisse almıyo kimse. Herkes cukkkaasını düşünüyo. Şu an uzuncu da zararda, kısacı da zararda. Kaç senedir bekleyip de kar eden var mı bilmiyom. Nasıl ki sen uzunda şöyle olacak böyle olacak diyosan, başkasının da kendi gördüğü gerçeği söyleme hakkı var. Forumun amacı bu zaten. Senin demenle Turkcell uçup kaçsaydı şimdi 20ye 30a tokat attıydık çoktan

Sayfa 459/890 İlkİlk ... 359409449457458459460461469509559 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •