Sayfa 462/890 İlkİlk ... 362412452460461462463464472512562 ... SonSon
Arama sonucu : 7120 madde; 3,689 - 3,696 arası.

Konu: TCELL - Türkcell

1. Turkcelde en önemli konu,TVF varlık fonu yönetimde söz sahibi olduğunda ilk iş geçmiş yıl karlarını ve yedekleri sermayeye mi ekleyecek veya temettü olarak mı ödeyecek işte piyasadaki hisseleri kapışma mücadelesinde bu var sanırım..

ytd deü,ldir

2. *TVF/SÖNMEZ: (TURKCELL) BUGÜNKÜ PİYASA DEĞERİ TURKCELL'İN DEĞERİNİ YANSITMIYOR-BLOOMBERG HT

*TVF/SÖNMEZ: (TURKCELL) BÜTÜN DAVALAR KALKIYOR, 15 YILDAN BU YANA DEVAM EDEN HUKUKİ SORUNLAR ÇÖZÜLECEK-BLOOMBERG HT

*TVF/SÖNMEZ: YATIRIMCI TURKCELL'E UZUN VADELİ BAKSINLAR, YATIRIMCI UZUN VADELİ TEMETTÜSÜNÜ ALACAK, OLMASI GEREKEN DEĞERİ YANSITMIYOR-BLOOMBERG HT

*TVF/SONMEZ: BİZ BU YATIRIM İLE TURKCELL İÇİN HİKAYEYİ DEĞİŞTİRİYORUZ, TVF İSMİNİ GLOBAL YATIRIMCILAR ARASINA YAZDIRIYOR

*ALBAYRAK: TÜRKİYE VARLIK FONU'NUN TURKCELL’İN DEĞERİNE DEĞER KATIP DAHA DA BÜYÜTECEĞİNDEN EMİNİM. TÜRKİYE VARLIK FONU VE TURKCELL ORTAKLIĞI KÜRESEL TİCARETTE VE İŞ DÜNYASINDA TARİHİ BİR PERFORMANS ORTAYA KOYACAK

bunlar iddialı söylemler önümüzdeki aylarda göreceğiz bakalım.. 3 ay önce hazirandan bu yana oldu. onaylar da yapılıyor peşisıra..

ytd değildir

3.  Alıntı Originally Posted by WindowsUp Yazıyı Oku
    *TVF/SÖNMEZ: (TURKCELL) BUGÜNKÜ PİYASA DEĞERİ TURKCELL'İN DEĞERİNİ YANSITMIYOR-BLOOMBERG HT

*TVF/SÖNMEZ: (TURKCELL) BÜTÜN DAVALAR KALKIYOR, 15 YILDAN BU YANA DEVAM EDEN HUKUKİ SORUNLAR ÇÖZÜLECEK-BLOOMBERG HT

*TVF/SÖNMEZ: YATIRIMCI TURKCELL'E UZUN VADELİ BAKSINLAR, YATIRIMCI UZUN VADELİ TEMETTÜSÜNÜ ALACAK, OLMASI GEREKEN DEĞERİ YANSITMIYOR-BLOOMBERG HT

*TVF/SONMEZ: BİZ BU YATIRIM İLE TURKCELL İÇİN HİKAYEYİ DEĞİŞTİRİYORUZ, TVF İSMİNİ GLOBAL YATIRIMCILAR ARASINA YAZDIRIYOR

*ALBAYRAK: TÜRKİYE VARLIK FONU'NUN TURKCELL’İN DEĞERİNE DEĞER KATIP DAHA DA BÜYÜTECEĞİNDEN EMİNİM. TÜRKİYE VARLIK FONU VE TURKCELL ORTAKLIĞI KÜRESEL TİCARETTE VE İŞ DÜNYASINDA TARİHİ BİR PERFORMANS ORTAYA KOYACAK

bunlar iddialı söylemler önümüzdeki aylarda göreceğiz bakalım.. 3 ay önce hazirandan bu yana oldu. onaylar da yapılıyor peşisıra..

ytd değildir
    Hayvan terli yemiyo. Eski haberleri bırak, yeni haber pompalasalar da yemiyor. İtibarları kalmadı.

4.  Alıntı Originally Posted by arpaci55 Yazıyı Oku
    Ben bu benzer tahminleri onlarca kağıtta yaptım . Ve hepsi de dolar bazında en az 5 kat gittiler. Ah ah diyeceğimiz günler gelecek. Benim elimde sukadar lot vardı dursaydi şimdi koseydim diyeceğiz. Ben bunu çok dedim...
    Onlarca kağıt ve Turkcell. Turkcelle güvenip onlarca kağıttan çıkmışın yazık etmişin. 1dolara kadar heryer satış fırsatı adamlar için. Şekilde görüldüğü gibi. 14.96 nereeee 14.50 nere. Geçmiş olsun arkadaşım, sen de alışırsın

5. Borç içerisinde 4 tane kıçı kırık takım bir haftadır hergun tavan yapıyor. Burası Türkiye....yorum bile yapamıyorum

TECNO KC3 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by Melesav Yazıyı Oku
    Onlarca kağıt ve Turkcell. Turkcelle güvenip onlarca kağıttan çıkmışın yazık etmişin. 1dolara kadar heryer satış fırsatı adamlar için. Şekilde görüldüğü gibi. 14.96 nereeee 14.50 nere. Geçmiş olsun arkadaşım, sen de alışırsın
    Tüm kağıtları incele. Sermaye, kar, bilanço, marka değeri gibi verileri bir yere koy. Bir yere de piyasa değerini koy.
    4 milyar dolara kim kime bu şirketi verir incele bakalım. Dolar bazında Halka arzın beşte bir fiyatına düşmüş durumda. Birkaç ay önce petkimle oynuyordum üç beş artınca satıp çıktım. Küçükler dökülde büyükler yola devam dedi. 3.40 dan 4.51 geldi daha da nereye gider bilemem.
    AĞAÇ İSTEYEN TOHUM EKER....

Alıntı Originally Posted by arpaci55 Yazıyı Oku
    Tüm kağıtları incele. Sermaye, kar, bilanço, marka değeri gibi verileri bir yere koy. Bir yere de piyasa değerini koy.
    4 milyar dolara kim kime bu şirketi verir incele bakalım. Dolar bazında Halka arzın beşte bir fiyatına düşmüş durumda. Birkaç ay önce petkimle oynuyordum üç beş artınca satıp çıktım. Küçükler dökülde büyükler yola devam dedi. 3.40 dan 4.51 geldi daha da nereye gider bilemem.
    Türkiye'nin marka değeri olan 3-5 sirketinden birinin hatta belkide en onemlisinin bu piyasa fiyatlarinda olmasi utanç verici

8.  Alıntı Originally Posted by arpaci55 Yazıyı Oku
    Al petkimi vur turkcelle. Nereye gelmiş ne olmuş petkime. Azerilerin elinde oyuncak. Kendi patronları bile itiraf etmiş, hisse alıp satıyoz diye. Bana komik gelen tek şey, bu ky yı döküyo muhabbeti. Yahu KY biter mi hiç?spk başkanının açıklamasına göre Son 2ayda 400bin yeni yatırımcı gelmiş. Dökme muhabbeti kadar saçma birşey yok. Bu hissenin yatırımlık tarafı ölmüş artık. İşleri güçleri tahta trade'i. Tahtacı 5e sattığını 3e geri alsın, 5den geri satsın 3den geri alsın, 5den geri satsın.............. uzar da uzar. Bir de bunu alenen yapıyolar artık. Yüksekten hedef fiyat veren kim varsa herkesten önce satıyor. Bakınız vakıf yatırım, bakınız unlu yatırım ve diğerleri.... şimdi de bi temettu hikayesi çıkardılar. Yedirmezler paşam yedirmezler. Böyle gelmiş, böyle gider. Artık güven felan kalmadı bu hisseye. Kendileri de biliyor bunu. Az bi gitse biliyolar ki, maliyetini kurtaran çoğu kişi tüycek, güven kalmadığı için yeni alıcı da zaten gelmiycek. O yüzden üç beş kuruş trade için sat babam sat. Al gülüm ver gülüm. Böyle gelmiş böyle gideer.

Sayfa 462/890 İlkİlk ... 362412452460461462463464472512562 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •