Sayfa 491/890 İlkİlk ... 391441481489490491492493501541591 ... SonSon
Arama sonucu : 7120 madde; 3,921 - 3,928 arası.

Konu: TCELL - Türkcell

1.  Alıntı Originally Posted by vali Yazıyı Oku
    Sayın arpacı,tamamen katılıyorum size,mobil imza falan istiyor,ben yapamadım,biraz teknoloji özürlüyüm de..
    Gerçekten MKK yı tebrik ediyorum. Çok güzel bir düzenleme ve yazılım yapmışlar. Son 5/6 yıldır ekektronik genel kurullara katılıyorum. Hiçbirşey demeseniz bile neler döndüğünü görüyorsunuz. Kabul edenler, kabul etmeyenler kabul edilmiştir diyip işi istedikleri gibi bitiriyorlar.
    En çok şaşırdığım şey hiç kimse katılmıyor. Yabancı da duyarsız Herkes hayatından memnunu oynuyor. hadi küçük yatırımcı ilgilenmiyor bu aracı kurumlar da çok duyarsız. Komisyon alıp oturuyorlar.
    Genel kurullara katılıp bir farkındalık bile oluşturmuyorlar.
    E imzanız varsa gerisi çok kolay tek bir hisseniz bile olsa girin dinleyin konuşun oy verin. Hiçbir işe yaramasa spor oluyor. Ben sıkıldıkça birkaç lot kağıt alıp herkesin evet dediği yerde hayır diyerek farkındalık yaratıyorum. Bence gecikmeyin hemen bir e imza alın ve genel kurullara katılın.
    Bu meydan boş kalmasın her köyün bir delisi olabileceğini görsünler.
    AĞAÇ İSTEYEN TOHUM EKER....

2.  Alıntı Originally Posted by arpaci55 Yazıyı Oku
    Gerçekten MKK yı tebrik ediyorum. Çok güzel bir düzenleme ve yazılım yapmışlar. Son 5/6 yıldır ekektronik genel kurullara katılıyorum. Hiçbirşey demeseniz bile neler döndüğünü görüyorsunuz. Kabul edenler, kabul etmeyenler kabul edilmiştir diyip işi istedikleri gibi bitiriyorlar.
    En çok şaşırdığım şey hiç kimse katılmıyor. Yabancı da duyarsız Herkes hayatından memnunu oynuyor. hadi küçük yatırımcı ilgilenmiyor bu aracı kurumlar da çok duyarsız. Komisyon alıp oturuyorlar.
    Genel kurullara katılıp bir farkındalık bile oluşturmuyorlar.
    E imzanız varsa gerisi çok kolay tek bir hisseniz bile olsa girin dinleyin konuşun oy verin. Hiçbir işe yaramasa spor oluyor. Ben sıkıldıkça birkaç lot kağıt alıp herkesin evet dediği yerde hayır diyerek farkındalık yaratıyorum. Bence gecikmeyin hemen bir e imza alın ve genel kurullara katılın.
    Bu meydan boş kalmasın her köyün bir delisi olabileceğini görsünler.
    Teşekkür Ederim..

3.  Alıntı Originally Posted by arpaci55 Yazıyı Oku
    Burda kimse kalmamış. Uyduruk kağıtlarda bile onlarca izleyici var.
    Dökülenler döküldü üç beş kademeye minet eden çok bilmişler de kayboldu.
    ortalık bize kaldı.
    Hayalim çok büyük. Çarşambaya az kaldı . Hadi hayırlısı
    KY bu hissede azınlıkta,hepsi zombi şirketlerde,büyükler burada,onlarda malın değerini biliyorlar,buralarda kalması mümkün değil,çarşamba çok farklı olacak,kafam rahat,endişe taşımadan taşınacak bir şirket,ben sonuçta karlı mı ona bakarım,ucuz mu ona bakarım,ederi nedir ona bakarım..Hayırlısı olsun İnşaAllah..

4.  Alıntı Originally Posted by arpaci55 Yazıyı Oku
    Burda kimse kalmamış. Uyduruk kağıtlarda bile onlarca izleyici var.
    Dökülenler döküldü üç beş kademeye minet eden çok bilmişler de kayboldu.
    ortalık bize kaldı.
    Hayalim çok büyük. Çarşambaya az kaldı . Hadi hayırlısı
    Herkes yeni halka arzlarda. Hergun tavan çekip tavana alış emri yazanlar, bedelli açıklayıp zarardaki şirketlerde.

5.  Alıntı Originally Posted by osiborsa Yazıyı Oku
    Herkes yeni halka arzlarda. Hergun tavan çekip tavana alış emri yazanlar, bedelli açıklayıp zarardaki şirketlerde.
    Bu borsa bizim bildiğimiz borsa olmaktan çıktı,özsermayesi sermayesinin altına düşmüş,her yıl zarar açıklar,YPP ödenecek gibi değil,uzaya çıkmış,bedelli sermaye artırımı yap,sıfır faizle para topla,yaptığı sermaye artırımı derdine deva olsa bari,

Bu işin sonu nereye varacak çok merak ediyorum,kar eden dev şirketlerimiz varken,

Son 30 yılda 60 şirketin tahtasının kapandığını bilmiyorlar sanırım,oturup bir araştırsınlar,saadet zinciri gibi oldu artık,

Herkes hergün tavan peşinde,

Şaşkınlık içindeyim..Ne diyeyim..

6. Tcell in faaliyet raporlarını dikkatlice okuduğumda göze çarpan hususlar,

Çok hızlı network kullanıyor,santral ve yazılım sistemleri mükemmel,

Genel kurulda hisse devri onaylanması,şirkete çok büyük ivme kazandıracak,

Bütün hazırlıklar bunun üzerine yapılmış,

Satılmaya veya ortak almaya hazır 4 veya 5 tane şirketi var,

Bunlardan en önemlisi dünyada çok büyük yatırım yapılan Fintech,

Yani finansal endüstri,tcell deki karşılığı paycell şirketi,

Kısacası,şirketin içiinde milyar dolar değerinde şirketler mevcut,

En fazla 1 yıl içinde çok çok iyi yerlere gelecek bir teknoloji şirketi tcell..

7. Bu hisseyle yönetim sorunu çözülünce tekrar buluşacağım demiştim. Çözüldüğü gün portföyün büyük çoğunluğu bu oldu.
    Vademi ve hedefimi belirledim sessizce izliyorum. Kelepire altın gibi hisse aldım kafam rahat..

8.  Alıntı Originally Posted by vali Yazıyı Oku
    Bu borsa bizim bildiğimiz borsa olmaktan çıktı,özsermayesi sermayesinin altına düşmüş,her yıl zarar açıklar,YPP ödenecek gibi değil,uzaya çıkmış,bedelli sermaye artırımı yap,sıfır faizle para topla,yaptığı sermaye artırımı derdine deva olsa bari,

Bu işin sonu nereye varacak çok merak ediyorum,kar eden dev şirketlerimiz varken,

Son 30 yılda 60 şirketin tahtasının kapandığını bilmiyorlar sanırım,oturup bir araştırsınlar,saadet zinciri gibi oldu artık,

Herkes hergün tavan peşinde,

Şaşkınlık içindeyim..Ne diyeyim..
    Borsada işlem gören bir şirketimiz bugün KAP a açıklama gönderiyor,

Borçlarını ödeyemeyen şirkete haciz gitmiş,şirkette 187 bin tl lik borcunu ödeyemediğini teyit etmiş,

Ne dedik,zombi şirketlerde paranızı kaptırmayın,

Bu şirketin hissesi 9 ayda 3,5 kat yukarı gitmiş üstelik,

Temel,temel..Sağlam hissede yerinizi alın,

yüzlerce şirket var..

Sayfa 491/890 İlkİlk ... 391441481489490491492493501541591 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz