Sayfa 496/890 İlkİlk ... 396446486494495496497498506546596 ... SonSon
Arama sonucu : 7120 madde; 3,961 - 3,968 arası.

Konu: TCELL - Türkcell

1.  Alıntı Originally Posted by ozural Yazıyı Oku
    Benim bile bildiğim kadarıyla... Böyle büyük kağıtların speği olmaz. Gücü yetmez....ama olur diyirsaniz da birşey diyemem.simdi bir garanti bankası. Bir Akbank. Spek çok Zor

TECNO KC3 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    O kadar kızdırdı ki dalga geçiyorum. Bu kağıtlarda spek olur mu?
    AĞAÇ İSTEYEN TOHUM EKER....

2. Ben çıkmıştım Tcellden ama merak ettiğim şu soruları , demokratik ve hukuk devletinde yaşayan biri olarak sormak istiyorum. Bu Ünlü yatırım, son 1ayda yaklaşık 2mil lotu niye aldı ve satmak için niye bugünü bekledi?Bu alış-satış İnsideTrade tanımına girer mi?

3. Bu hissenin nasıl bir yatırımcı topluluğu var anlamak çok zor...
    Yatırımcı olarak hiç mi kar etmeyi düşünmezler?
    Şu an fiyat 30 TL olsa kimse niye oldu demez.
    Yürütsene hisseyi... Yıllardır erimiş tuvalet kağıdından ucuz kalmış hisseni canlandırsana...
    Hala satıp baskılama derdinler...
    Pes diyorum... Sözün bittiği yerdeyiz...

4.  Alıntı Originally Posted by Darktemplar Yazıyı Oku
    Bu hissenin nasıl bir yatırımcı topluluğu var anlamak çok zor...
    Yatırımcı olarak hiç mi kar etmeyi düşünmezler?
    Şu an fiyat 30 TL olsa kimse niye oldu demez.
    Yürütsene hisseyi... Yıllardır erimiş tuvalet kağıdından ucuz kalmış hisseni canlandırsana...
    Hala satıp baskılama derdinler...
    Pes diyorum... Sözün bittiği yerdeyiz...
    Bu kadar değerli,yatırım yapan,kar eden,kurumsal bir şirketin PD buralarda olması,tabi ki çok gülünç geliyor yatırımcılara,sonuçta halka açık kısmının 900 milyon lotu yabancının elinde,onların bildiği bir şey varsa bizim debildiklerimiz var,yapılması gereken panik yapmadan beklemek yatırımcı için,maalesef bizim borsa yatırımcımız elindeki hisseyi ortalama 30 gün tutuyormuş,bu mecrada para kazanmak isteyen kesinlikle sabırlı olacak,profosyonel değilseniz trade yapamazsınız,elinizdeki azalır,borsa sabırlıların sabaırsızların parasını aldığı yerdir,ilk şart sabır.

Dünyada borç stoku 257 trilyon dolara ulaşmış,ABD 200 yıllık tarihinde 200 milyar dolar para basmış,2008 krizinde bankaları ve şirketleri kurtarmak için 3.2 trilyon dolar para bastı,bunu bütün dünya ülkeleri izledi,şaşkınlıkla izlediğim İsviçre dahil,pandemi ile birlikte ABD 3 trilyon dolar daha bastı,sınırsız ve hiç karşılığı olmayan,kağıt ve mürekkepten teşekkül maliyeti 8 cent olan 100 dolarlıkları,üstelik kağıt ve mürekkep maliyetinide bastıkları paralarla karşıladılar,ilginç değil mi..Deutsche Bank,FED bilançosunun 2025 te 15 trilyon dolara çıkacağını söylüyor,şu an 7 trilyon dolar,15 trilyon dolar demek yaklaşık türev enstrümanlarla piyasaya 120 trilyon enjekte etmek demek,yani suyun suyu,
    Bunları niye anlatıyorum,bu kadar bol para nereye gidecek,Varlılara,yani borsaya,alına,gümüşe,benim bir türlü anlayamadığım sınırlı varlık,sadece 21 milyon adet üretilen bitcoine..
    Demem o ki,borsalar yükselmeye devam edecek..
    Kalın Sağlıcakla..

5. Bugün genel kurula katıldım ve hazurun cetvelinde belirlenen asaleten vekaleten, kişi veya tüzelkişileri inceledim.
    irili ufaklı 716 hissedar katıldı.
    Üç beş değil 716 adet katılımcı.
    Peki bunlar kim? Türkiye'den bilinen holding, banka, sigortalar ve ben dahil on kişi toplam 50 katılımcı.

Dünyanın her köşesinden, her şehrinden, her köyünden, yenizellandasından amarikasından Kore'sinden İngiltere'sine kadar yüzlerce, banka, yatırım fonu, holding, sigorta şirketler ve finansman firmaları.

Bir iki değil Tam 666 adet kurumsal yabancı yatırımcı.
    Girin hazurun cetveline bakın, inceleyin,
    dünyadaki 666 yabancı kurumsal yatırımcı burda ne arıyor.

Üç kuruş düştü diye kızıp bağırdığımız şirkete dünyadan kimler ortak olmuş görün.
    Ben şaşırdım kaldım.

tam 666 yabancı kurumsal yatırımcı Turkcell e güvenmiş ve pay almış. Yorum yok. Nokta.
    AĞAÇ İSTEYEN TOHUM EKER....

6. birileri temettüyü hemen ebe attı bize de seyretmek düştü

7.  Alıntı Originally Posted by arpaci55 Yazıyı Oku
    Bugün genel kurula katıldım ve hazurun cetvelinde belirlenen asaleten vekaleten, kişi veya tüzelkişileri inceledim.
    irili ufaklı 716 hissedar katıldı.
    Üç beş değil 716 adet katılımcı.
    Peki bunlar kim? Türkiye'den bilinen holding, banka, sigortalar ve ben dahil on kişi toplam 50 katılımcı.

Dünyanın her köşesinden, her şehrinden, her köyünden, yenizellandasından amarikasından Kore'sinden İngiltere'sine kadar yüzlerce, banka, yatırım fonu, holding, sigorta şirketler ve finansman firmaları.

Bir iki değil Tam 666 adet kurumsal yabancı yatırımcı.
    Girin hazurun cetveline bakın, inceleyin,
    dünyadaki 666 yabancı kurumsal yatırımcı burda ne arıyor.

Üç kuruş düştü diye kızıp bağırdığımız şirkete dünyadan kimler ortak olmuş görün.
    Ben şaşırdım kaldım.

tam 666 yabancı kurumsal yatırımcı Turkcell e güvenmiş ve pay almış. Yorum yok. Nokta.
    Ana fikir ve özet..

çok güzel sn arpacı,tebrikler..

8. TCell bilançolarına göre varacağı yere kısa sürede vardı. Artık vedalaştım. Kısada kazandırdığı için sevinçliyim. Artık abisinin dönemi başlıyor.

Sayfa 496/890 İlkİlk ... 396446486494495496497498506546596 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •