Sayfa 50/890 İlkİlk ... 40484950515260100150550 ... SonSon
Arama sonucu : 7120 madde; 393 - 400 arası.

Konu: TCELL - Türkcell

1. mal böyle toplanır

2. endeks ne yöne kırılırsa kırılsın, tcell yay gibi gerilmiş durumda, halkbın sene başındaki haline ne çok benziyor

3. Hisseyi çok profesyonelce tutup silkeliyorlar. Spek kimse tebrik ediyorum. Yakında pandomim kopar diye düşünüyorum. 14-15 bandında olması gereken hisse %30 iskontolu.. Hadi bakalım göreceğiz.. YTD

C6903 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. 11.60 desteği hoşuna gitti tahtanın

5. Az önce de söyledim. Asansör yaparak toplayabildikleri kadar toplarlar. Hisse çok toplu zaten. TCELL ' i bilen bilir yukarı gitmeye karar verdiğinde tutamazsınız..YTD

6. eksi kapatsın mühim değil takaslar böyle olsun da

7. Bu günlerde Endeks ile hareket etmediğine göre bugün güzel hareketler bekliyorum.YTD

8. Buna yatırım yapılır işte, tebrik ediyorum yöneticimizi, takipteyiz..

Turkcell Genel Müdür Yardımcısı Gediz Sezgin Dünyanın en yenilikçi 50 ismi arasında yer aldı

Global Telecoms Business tarafından hazırlanan "50 Innovators to Watch" (Yenilikçi
    50 İsim) listesinde Türkiye'den dahil olan tek isim Turkcell Genel Müdür Yardımcısı
    Gediz Sezgin oldu. Sezgin'in seçildiği listede, Amazon, Apple, Ericsson,
    Facebook, Google, IBM gibi dünya devlerinden yenilikçi yöneticilerin yer alıyor.
    Global Telecoms Business (GTB) dergisi yeni teknolojiler ve yenilikçi stratejiler
    geliştiren 50 yöneticiyi belirledi. Dergisinin 151. sayısı için hazırladığı "50
    Innovators to Watch" listesinde Amazon, Apple, Ericsson, Facebook, Google, IBM
    gibi küresel teknoloji devlerinden isimler yer alırken Türkiye'den sadece Turkcell
    Şebeke Teknolojilerinden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Gediz Sezgin listeye
    girdi.
    Listeye bilgi ve iletişim sektöründe şirketlerin öncü rol oynamasına yardımcı olan,
    inovatif hamlelere imza atan yöneticiler seçiliyor. Turkcell'de şebeke teknolojilerinden
    sorumlu olan Sezgin, yönetimindeki network ekibiyle birlikte Turkcell'in
    kesintisiz ve hızlı erişimi için hayata geçirdiği inovatif projelerle listeye
    girdi.
    Sezgin yönetiminde Türkiye'de ilk olan inovatif projeler
    Dünyanın en güçlü 4.5G altyapılarından birisini Türkiye'nin 81 ilinde devreye alan
    Turkcell'in bu başarısında, Gediz Sezgin ve yönetimindeki Şebeke Teknolojileri
    ekibinin önemli bir rolü bulunuyor. Turkcell adına yönettiği projelerle fark
    yaratan Sezgin, ülkemizde ilklere imza atılmasında da önemli bir paya sahip. Bunun
    en güncel örneklerinden biri Sezgin'in yönetimindeki Şebeke Teknolojileri
    ekibinin geliştirdiği "Otomatik Döner Anten". Türkiye'de bir ilk olan ve yerli
    mühendisler tarafından geliştirilen projeyle Turkcell müşterileri denizlerdeki
    coğrafi koşullardan bağımsız olarak eşsiz bir 4.5G deneyimi yaşamaya başladılar.
    Ayrıca Avrasya Tüneli projesinde mobil haberleşme Turkcell mühendislerinin çalışmalarıyla
    dünyada bir ilk olan "hareketli anten" teknolojisiyle sağlandı. Sezgin
    ve yönetimindeki ekibi, "50 Innovators to Watch" listesine girmesinde büyük
    rolü olan yenilikçi çalışmalarını şimdi Turkcell 5G teknolojisi için de sürdürüyor.
    Turkcell 5G'de yaptığı yatırım ve testlerle Türkiye'de öncü olmaya devam
    ediyor.

Sayfa 50/890 İlkİlk ... 40484950515260100150550 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •