Sayfa 500/890 İlkİlk ... 400450490498499500501502510550600 ... SonSon
Arama sonucu : 7120 madde; 3,993 - 4,000 arası.

Konu: TCELL - Türkcell

1. 2 dolar da olsa, 10 dolar da olsa ,şu an şirketin işlem gördüğü fiyat devredilen fiyatların altında neticede. Artı onların 2 dolardan devrettiği birininde aldığı milyon lotlar varken ben niye bu fiyatlardan almayayım . Tabiiki bu şirketin ederi bence 2 doların çok üstünde. Sonuçta Tcell gibi Türkiye'nin en önde gelen bir dev şirketine ortak olmuşuz. Tartışmaya gerek yok, yaslanalim arkamıza orta vade seyredelim. İnşallah hep beraber kazanırız .

Yatırım al, sat, tut tavsiyesi değildir.
    Sadece kendi goruslerim olup sohbet amaçlı yazılmıştır .

Redmi 5 Plus cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Çalıştığım aracı kurumun analisti KAP a yollanan tüm açıklamaları inceledikten sonra Turkcell için 18,4 milyar dolar değerleme üzerinden alım satımlar gerçekleştirilmiş notunu iletti.

Borsa da işlem gören piyasa değeri bugün için 4,5 milyar dolar!

Bunu bilginin zekatı niyetiyle konulardan uzak ky lar için paylaştım, ola ki ard niyetli cahillerin yazılarından etkilenmesinler. Para kolay kazanılmıyor sonuçta. Milletin ahını almak için sıraya giren bir sürü tuhaf yaratık dolanıyor ortalıklarda.

Hayırlı yatırımlar.
    Cahillik mutluluktur!

3.  Alıntı Originally Posted by Serkalgo Yazıyı Oku
    Çalıştığım aracı kurumun analisti KAP a yollanan tüm açıklamaları inceledikten sonra Turkcell için 18,4 milyar dolar değerleme üzerinden alım satımlar gerçekleştirilmiş notunu iletti.

Borsa da işlem gören piyasa değeri bugün için 4,5 milyar dolar!

Bunu bilginin zekatı niyetiyle konulardan uzak ky lar için paylaştım, ola ki ard niyetli cahillerin yazılarından etkilenmesinler. Para kolay kazanılmıyor sonuçta. Milletin ahını almak için sıraya giren bir sürü tuhaf yaratık dolanıyor ortalıklarda.

Hayırlı yatırımlar.
    Amacım polemik değil de, 1dolara satarken neye göre değerleme yapılmış sorma imkanınız olursa lütfen sorarmısınız? Çünki kapa yollanan hiçbir açıklamada ben spk onaylı bir değerleme raporu göremedim.

4. Kapanışa az bir süre kala olumlu haber yayınlayıp,karanlık oda da aşağı basmak manipülasyona girmezmi?

5.  Alıntı Originally Posted by hakbern Yazıyı Oku
    Kapanışa az bir süre kala olumlu haber yayınlayıp,karanlık oda da aşağı basmak manipülasyona girmezmi?
    Haber karanlık oda kapandıktan sonra geldi. 18.05de eşleşme alım satım bitiyor. Haber 18.09da gelmiş.

6. Yukarıda bir kaç yazımda,düşüncelerimi ve öngörülerimi paylaşmıştım,
    2020 yılında 17 milyar dolar üzerinden halka arzedilen,2003 yılında 25.2 milyar PD bulan,bu geçen süre zarfında bünyesine onlarca teknoloji şirketi katan,abone sayısını 5 kat 6 kat artıran bir şirket ,4.7 milyar dolar olur mu ..demiştim..
    Bütün yatırımcılarda aynı fikirde idi..
    Kim kaçtan almış,kaçtan satmış,
    Bizim için bunlar önem teşkil etmemeli,
    Ederinden mal sahibi olunmuşsa,sorun yok..
    piyasa ilerde nasıl fiyatlayacak,elbette elde edilen kar,hasılat,iştiraklerinin ederinin üzerinde blok satılıp satılamayacağı,satış fiyatı hisse fiyatına nasıl yansıyacak,bunlara bakmak lazım..
    Ben inanıyorum ki,ederine eninde sonunda gelecektir,tabi dünya da ekonomik bir buhran,finansal bir kriz çıkmazsa..
    bence en az bir yıl sabretmek lazım,duruma bağlı 2 yılda olabilir,
    Bu şu anda bilinmesi mümkün değil,
    Ama şunu belirteyim 3.5 yıllık borsa hayatımda,Bist 30,50,100 hisselerinin dışına hiç çıkmadım,değer yatırımcılığı yaptım,hisse bilançolarını ve gelecek performanslarını iyi etüt ettim,hedefimi koydum,hedef fiyat gelmeden satmadım,orta büyüklükte başladığım porföyümü 10 kat artırdım,
    Keşke 20 yıl önce yatırımcı olsaymışım,babadan kalma fikirlerle gayrimenkul ve tapu birikirmemiş olsaydım,
    Keşke diyorum,
    Ederinin altında işlem gören bir hissedeyiz,rahat olun diyorum..
    Selamlar..

7. TVF Ceo su Zafer Sönmez..Teknoloji talepleriyle daha da büyüyecek olan Turkcell in,bünyesinden yeni dünya markaları doğuracağına inanıyoruz..

Açıklama böyle..

Son derece açık ve net,cümlenin içinde her şey saklı..

Çok önemli..Bence..

Bekleyip görelim bakalım..

8. Dün haberden sonra 16.20 ye 500 bin lot yığmışlar.

Sayfa 500/890 İlkİlk ... 400450490498499500501502510550600 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •