Sayfa 506/890 İlkİlk ... 6406456496504505506507508516556606 ... SonSon
Arama sonucu : 7120 madde; 4,041 - 4,048 arası.

Konu: TCELL - Türkcell

1. Neden son sayfaya giremiyorum.
    505 sayfayı göremiyorum
    AĞAÇ İSTEYEN TOHUM EKER....

2.  Alıntı Originally Posted by ozural Yazıyı Oku
    Vallahi serkalgo kardeşim. Sen pırlanta... uçacak... zamanı geldi dedikçe bu meret düşüyor. Çok şükür ilaveye devam edersin...

TECNO KC3 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Ya ben 2014 den bu yana bu ortaklık sorunlarının kalıcı sorunların çözülmesini sabırla beklemiş adamım, mevzunun çözüldüğünün ilan edildiği Haziran ayından bu yana da elime ne geçerse düşüşleri de fırsat gördüğüm günlerde toplamaya devam ediyorum. Vizyonum vademi belirlediği için gelecek yıllara yatırım yapıyorum. Türk varlıkları tarihinde hiç olmamış kadar kelepirden fiyatlanıyor iken buralardan da bu alımları yapmayacaksak bu işi yapıyorum dememeli.

Geçmişte alanlara ise söyleyebileceğim birşey yok, ben almadım sorunların kalıcı çözüme kavuşmasını bekledim. Çözülünce de almaya başladım.

Son 10 sayfa da sn @vali temel anlamda her şeyi yazdı, bende aynı düşüncelerdeyim. Artık fazla tekrara düşmeye de başladık ki doğrusu çok yazmayı da sevmiyorum. Herkesin hakkında hayırlısı.

İnzivaya çekilme zamanı.
    Cahillik mutluluktur!

3. İki dakika burnunu havada tutamiyor.

4. halen karlıyım ama hayallerimi kırıyor.
    Ben bukadarcık parayı çer çöp kağıtlarda da kazanıyorum.
    Hadi koçum göster kendini....
    Son düzenleme : arpaci55; 27-10-2020 saat: 16:45.

5. Hiçbirşey fayda etmiyor ama temettü biraz canlandırabilir.
    31 kuruşluk temettüye bir ay kaldı.

6. TCELL - Türkcell

Satan niye satar? Kaçtan almıştır? Ettiği 3 kuruş kar döviz bazında nasıl tatmin ediyor?
    Yılardır hisseyi taşıyan fonlar vs. neden paralarının erimesine göz yumarlar?
    Aklımda deli sorular.. Hiçbirine mantıklı bir cevap bulamıyorum...
    Bende Sn. Serkalgo gibi yönetim sorunları çözülünce yatırım yaptım fakat hisse hiç ümit vermiyor...
    Tam 15 yıldır 9TL -15 TL arasında gidip geliyor. Olumlu hiçbir şey fiyata yansımıyor...
    Ne diyelim..Sabır acıdır meyvesi tatlıdır.. Beklemeye devam bakalım...

7.  Alıntı Originally Posted by Darktemplar Yazıyı Oku
    Satan niye satar? Kaçtan almıştır? Ettiği 3 kuruş kar döviz bazında nasıl tatmin ediyor?
    Yılardır hisseyi taşıyan fonlar vs. neden paralarının erimesine göz yumarlar?
    Aklımda deli sorular.. Hiçbirine mantıklı bir cevap bulamıyorum...
    Bende Sn. Serkalgo gibi yönetim sorunları çözülünce yatırım yaptım fakat hisse hiç ümit vermiyor...
    Tam 15 yıldır 9TL -15 TL arasında gidip geliyor. Olumlu hiçbir şey fiyata yansımıyor...
    Ne diyelim..Sabır acıdır meyvesi tatlıdır.. Beklemeye devam bakalım...
    Bu kağıdın en iyi tarafı hacimli olması ve günlük al sat ve açığa satmaya almaya çok iyi fırsat tanıması.
    Mesala bu sabah 15.7x lerden açığa satan birisi akşama 15.5x lerde yerine koydu.
    Bu işlemi gün içinde iki taraflı olarak iki üç defa yapmaya fırsat veriyor. Borsada işlem gören miktarın belli bir bölümü bu şekilde işlem görüyor.. Düşük komisyonlu Spekilatörler iyi iş çıkarıyor.

Bu kağıttaki gerçek yatırımcı ise almış atmış.
    Uzun vadeli yatırım yapmış ve fırsatı varsa almaya devam ediyor.
    Beş kademe düşmüş on kademe yükselmiş dert etmiyor onun hedefi çok çok yukarda.
    Şirketin yapılanma iş ve işlemler bitince Önümüzdeki günlerde bir "olağanüstü genel kurul" yapılmak zorunda işte o zaman resim değişecek...

8. Geleceksin sayfalar önce dediğim yere. Ama artık seve seve değil

Sayfa 506/890 İlkİlk ... 6406456496504505506507508516556606 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •