Sayfa 512/890 İlkİlk ... 12412462502510511512513514522562612 ... SonSon
Arama sonucu : 7120 madde; 4,089 - 4,096 arası.

Konu: TCELL - Türkcell

1. Metemtekstilciler yok oldu. Sattı gittiler...
    Daha karpuz kesecektik...
    AĞAÇ İSTEYEN TOHUM EKER....

2. Kuruluştan konuya ilişkin yapılan basın açıklaması aşağıda bulunuyor:

Dünyanın ilk dijital operatörü Turkcell, yetenekli gençlerin geleceğine yön vermeyi sürdürüyor. Son 5 yıldır GNÇYTNK programıyla 1.000’i aşkın genci istihdam eden Turkcell, Sınırsız Yetenek Programı’yla 10.010 üniversite öğrencisi ve yeni mezun gence Turkcell’de seçtikleri bölümlerde deneyim kazanma imkanı sunuyor. Programın başvuru sürecinden aday değerlendirme ve seçim aşamasına kadar olan tüm süreçler Turkcell’in teknolojik altyapısı sayesinde yapay zeka robotları ile değerlendirilecek. 10 hafta boyunca her hafta 1001 gencin katılacağı programda, haftanın 6 günü çeşitli eğitimlerden proje sunumlarına kadar her adım online ortamda gerçekleştirilecek. Sınırsız Yetenek Programı ile Türkiye’de ilk defa 10.010 genç bir şirket bünyesindeki çalışma ortamını deneyimleyecek. Bu sayede gençler kariyerlerine ilk adımı atıp teorik bilgilerini pratiğe dönüştürebilecek. Ayrıca, mülakat simülasyonları yapıp iş hayatına ve iş bulmaya hazırlanacaklar ve Türkiye’nin farklı illerinden ve yurt dışından katılım sağlayan gençler birbirleriyle tanışma fırsatı da yakalayacak. Katılımcılar arasında sinerji sağlaması için yapay zeka robotları gençleri özel ilgi alanlarına göre gruplandıracak.
    ........

3. Bu hissede çok şom ağızlı var. Uğursuz bunlar. Deutsche(hsbc) nin satışları böyle devam ederse sıkıntı. Ama bekliyorum, hala trade eşiğime gelmedi

4. Moody's affirms Turkcell at B2

ANKARA (Turkey), November 4 (SeeNews) - Moody's Investors Service said it affirmed the B2 corporate family rating (CFR) and the B2-PD probability of default rating of Turkish mobile phone operator Turkcell [IST:TCELL], keeping the negative outlook.

https://seenews.com/news/moodys-affi...egative-719622

5. Osmanlı döneminde kurulan Galata borsasında sadece rum, ermeni ve yahudi ler hakimdi araya giren türkler de soyulup kenara atılıyordu. Abdulhamithan bu durumu düzeltmek için borsayı kapattı ve bu esnada türk yatırımcı ve borsacıların geliştirmeye çalıştı. O da kendi parası ile al sat yapıyordu ve borsanın gelişmesine çalışıyordu. Ama bu işi yahudi ermeni ve rumlardan kurtaramadı.
    Cumhuriyet döneminde ilk kurulan borsada bile türk olma şartı getirildi.
    Bugüne baktığımızda türkcelin %90 ı gavurun eline geçmiş durumda.
    Devlet millileştirmek için çırpınıyor.
    Üç beş al satçı türk de aldım kar ettim sattım oh diye seviniyor.
    Ya bu şirket türkiye değil dünya devi dünya, üç beş kuruşu bırakın malı kaptırmayın, Ülkenin işgaline gerek yok türkcell gavurun eline geçerse herşey gider. Bu, O derece önemli bir konu.

6. On kademede bir milyon lot alıcı 400 bin lot satıcı var. İnşallah güzel uğurlu olacak.

7. Gökten uğurlu para yağıyor. Ver Allahım verrrr...

8. Şimdi yeni dönem başlıyor....
    Ah ah ne kaçırdım be. Tutsaydım şimdi köşeydim. Dönemine geldik. Uğurlu uğursuz şom ağızlı kim varsa Dökülen döküldü.
    Pazara kadar değil mezara kadar diyen kazanıyor.

Sayfa 512/890 İlkİlk ... 12412462502510511512513514522562612 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •