Sayfa 518/890 İlkİlk ... 18418468508516517518519520528568618 ... SonSon
Arama sonucu : 7120 madde; 4,137 - 4,144 arası.

Konu: TCELL - Türkcell

1. Yabancıya hızlandırılmış talep toplama yöntemiyle blok satış olması oldukça iyi, hisselerin borsada satılmayacak olması çok daha iyi oldu. Bakalım hangi yabancı dev fonlar alacak göreceğiz.
    Cahillik mutluluktur!

2. Haber geldi işte

3.  Alıntı Originally Posted by Ganalı Yazıyı Oku
    Haber geldi işte
    Ruslar 2 Hafta önce 2.12 dolar ödemişlerdi. Bakalım kaçtan satacaklar, her halükarda bu fiyatın (2,12$) üstünde olacaktır. Bu fiyatta borsa da işlem gören fiyatın üstünde.

Cahillik mutluluktur!

4. TCELL - Türkcell

Umarım satın almayı tahtayı kaldırıcak gücü olan büyük bir fon alır.
    Günlükçüleri açıkçıları tokatlayıp alıp götürsün

5. Hedefimi yükseltiyorum yarın açılışta çok sallarlar demedi demeyin.

6. Halka açıklık oranı,48.95 idi,

Yüzde 5 e tekabül eden 110 milyon lot hızlandırılmış talep toplama yöntemi ile satılacağına göre,53.95 halka açık olacak,demek ki..

Çok ucuz fiyattan işlem gördüğü için,iyi bir talep gelmesi kaçınılmaz..

7. Haber sonrası Amerika da %5 e yakın yükselerek kapandı.
    Cahillik mutluluktur!

8.  Alıntı Originally Posted by Hisseci 16 Yazıyı Oku
    Ruslar Turkcell'de hisse satacak

Turkcell'de Türkiye Varlık Fonu'ndan sonra en büyük hissedar olan LetterOne'a bağlı IMTIS Holdings, Turkcell'de hisse satışı yapacak. Bloomberg tarafından görülen şartnameye göre dolaşımdaki payların yüzde 5'i kadar hisse satışı gerçekleştirilecek.

[https://geoim]

LetterOne’a bağlı IMTIS Holdings, Bloomberg tarafından görülen şartnameye göre, 220 milyon dolarlık Turkcell hissesini hızlandırılmış talep toplama yöntemiyle satma kararı aldı.

Şartnameye göre 110 milyon adede kadar adi hisse senedi, ya da dolaşımdaki payların yüzde 5’i kadar hisse satılacak.

ADR satışı söz konusu olmayacak. IMTIS Holdings SARL, Turkcell’in yüzde 24,8’ine, LetterOne, IMTIS’in yüzde 100’üne sahip.
    Taşlar yerine oturuyor. Alınan kararlar adım adım gerçekleşiyor, Sahiplik ve yönetim netleşiyor...
    AĞAÇ İSTEYEN TOHUM EKER....

Sayfa 518/890 İlkİlk ... 18418468508516517518519520528568618 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •