Sayfa 543/890 İlkİlk ... 43443493533541542543544545553593643 ... SonSon
Arama sonucu : 7120 madde; 4,337 - 4,344 arası.

Konu: TCELL - Türkcell

1. Yarin merkez bankasi toplantisi var, berat albayragin yerine bol bol umut pompalandi. Acikcasi yarin için supriz karar beklemiyorum. Piyasa bu gun yarin icin olumlu dusundu, birazda 2 gunu - de kapatmanin tepkisini verdi. Bu gun + kapatti. Yarin supriz cikmazsa dusus trendine endeksimiz devam eder diye dusunuyorum. Beklentiler karsilanmazsa, hayal krikliklari ile satislar hizlanir diye dusunup suprizli + da bir gun hayal ediyorum.
    Ytd.

2.  Alıntı Originally Posted by urla_muhendis Yazıyı Oku
    Yarin merkez bankasi toplantisi var, berat albayragin yerine bol bol umut pompalandi. Acikcasi yarin için supriz karar beklemiyorum. Piyasa bu gun yarin icin olumlu dusundu, birazda 2 gunu - de kapatmanin tepkisini verdi. Bu gun + kapatti. Yarin supriz cikmazsa dusus trendine endeksimiz devam eder diye dusunuyorum. Beklentiler karsilanmazsa, hayal krikliklari ile satislar hizlanir diye dusunup suprizli + da bir gun hayal ediyorum.
    Ytd.
    Ben de böyle düşünüyorum. Teknik olarak, bankalar bu kadar gap la gidemez diye düşünüyorum. Bankaların sağlam satış yemesi endeksi de çekecektir. Ama faiz beklentiyi karşılamaz, ama başka bir gelişme olur. Benim beklentim de bu yönde. Tabi bunlar hisseden bağımsız sadece öngörü

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    bursa
    Gönderi
    3,695
    Bugün -2negatif seyir, +2pozitif kapanış bekleyen var mı

Redmi Note 4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Turkcell Genel Müdürü Erkan: "5G'ye geçiş için 1 milyon kilometre fibere ihtiyaç var"

Turkcell Genel Müdürü Murat Erkan, Türkiye'nin 5G teknolojisine tam geçiş yapabilmesi için önemli ölçüde fiber altyapı yatırımına ihtiyaç duyduğunu belirtti.

Turkcell açıklamasında görüşlerine yer verilen Murat Erkan, "Şu an Türkiye'de bulunan 400 bin kilometrelik bir fiber hat 5G'ye geçiş için yeterli değil, bu uzunluğun 1 milyon kilometre olması gerekiyor. Turkcell olarak kurulduğumuz günden beri ülkemizin kaynaklarını en doğru ve en verimli şekilde kullanmaya gayret ediyoruz." ifadelerini kullandı.

Dünyada da önemli örnekleri olan ortak altyapı ile hareket etmenin, verimli kaynak kullanımı açısından kritik bir öneme sahip olduğunu aktaran Erkan, "21 milyon hanelik ülkemizi düşündüğümüzde her şirketin kendi altyapısını kurması 15-16 milyar dolarlık bir maliyet ortaya koyuyor, bunun yerine ortak bir altyapı ile bu maliyeti dörtte birine düşürebiliriz. Ayrıca ortak altyapı oluşturmak için kurulacak şirketin de dünyadaki yatırımcılar tarafından ilgi göreceğini ve finansal kaynak bulma konusunda zorlanmayacağımızı düşünüyoruz." değerlendirmesinde bulundu.

Kaynak : Anadolu Ajansı

5. Bunun yükselmesi için ne gerekiyor acaba?

YAL-L21 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by drheart Yazıyı Oku
    Bunun yükselmesi için ne gerekiyor acaba?

Unlu yatırımın sert alışlar yapması gerekiyor. Yani bugün olduğu gibi. Tahminim bi yükseliş trendi başlıycaktır.

7.  Alıntı Originally Posted by drheart Yazıyı Oku
    Bunun yükselmesi için ne gerekiyor acaba?

hissenin canına okuyan ünlü yatırım zaten. en küçük yükselişte malı boşaltır yine.

8. Turkcell Genel Müdürü Erkan: "Paycell'in aktif kullanıcı sayısı 4,5 milyonu aştı"

Turkcell Genel Müdürü Murat Erkan, Turkcell'in dijital ödeme platformu Paycell'in, 2020 yılının ilk 9 ayında aktif kullanıcı sayısını 4,5 milyonu aştığını belirtti.

Turkcell açıklamasında görüşlerine yer verilen Murat Erkan, 3. çeyrek sonunda Paycell'deki işlem hacminin 2,2 milyar TL'yi bulduğunu aktararak, "Dijital ödeme alışkanlıkları pandemi dönemiyle birlikte daha fazla arttı. Paycell'in aktif kullanıcı sayısı 4,5 milyonu aştı." ifadelerini kullandı.

Paycell'in bu dönemde grup dışı gelir büyümesinin yıllık bazda yüzde 85'lik büyüme yaşarken üye işyeri sayısının 11 bine ulaştığını belirten Erkan, "Bu büyümede, üye iş yerlerine maliyet ve verimlilik açısından avantaj sağlayan, mevzuatlara uygun ve Gelir İdaresi Başkanlığı'na başvuruda bulunan ilk Android POS cihazı Paycell Android POS'un da etkisi var." değerlendirmesinde bulundu.

Kaynak : Anadolu Ajansı

Sayfa 543/890 İlkİlk ... 43443493533541542543544545553593643 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •