Sayfa 553/890 İlkİlk ... 53453503543551552553554555563603653 ... SonSon
Arama sonucu : 7120 madde; 4,417 - 4,424 arası.

Konu: TCELL - Türkcell

1.  Alıntı Originally Posted by Ganalı Yazıyı Oku
    Katarlılar duymadın mı hisse alacaklar borsa İstanbul vyş hisselerinden üç beş şirket var biri de turcell
    Bu şahsa inanmayın. Zarar edersiniz. Uyduruyor. Suc işlediğini bilmeyecek kadar da bilgisiz bir arkadaş

2. Çok ayıp şahıs falan..Şimdi Katar fonu BİST’in yüzde onunu almadı mı bu mu yalan bütün sosyal medya aç bak alacakları üç beş tane şirket var zaten biri de Türkcell bu mu yalan mı??? Ben kimseye al da demem sat da demem kendi işlemlerimi yaparım ha dediğim işlemlerde yalan söylemişsem yani tersini yapmışsam budur suç aç oku..Ben sizleri anlamıyorum madem şirkete güvenmiyorsun ne işin var bu hissede!!!

3.  Alıntı Originally Posted by Taptuk Yazıyı Oku
    Adamların umurunda degil. Biz burda sinir harbi yaşayalım yükselmiyor etmiyor filan diye. Yabancı piyasadaki hisselerin yüzde 80 ni almis. Daha ne kadar alacak. Hadi bir 10 daha alsin sana. Eder 90. Gene yukselmez. Ne zaman ki varlik fonu bir el atar. İste o zaman tut elini uzay. Bunu bilir bunu söylerim
    Bak mesela bu yazı tam yönlendirmelik yabancı alsa da gene yükselmez demişsiniz yani tam bir yanıltmaca yönlendirme!!! Yine varlık fonu el atar o zaman uzay demişsiniz yine yönlendirme!!!
    Aslında aynı şeyleri söylemişiz de sizin bana takıntınızı anlamadım varsa probleminiz burada ki arkadaşları fazla meşgul etmeden özelden yazılabiliriz

4. Sizinle bir sorunum yok. Tanısmayiz. Karşı olduğum nokta yok şuna satılacak yok buna satılacak diyerek ümit ettiğiniz hayalleri gerçek olacakmış gibi insanlara aktarmaya çalışmanız. Hisseye guvenmesem burda olmam zaten

5. İyi de satılıyor işte ha bu demek değil ki hisse uçacak kaçacak..peşkeş çekilir alan içini boşaltır bilemeyiz ama bence çok iyi olacak ben buna göre stratejimi oluşturdum kısa vade bana göre 3 yıl içinde de iyi para kazanacağımı düşünüyorum zaman borsa zamanı dünyada serseri mayın gibi dolaşan kaç trilyon dolar var ve Türkiye gibi kazandıran kaç ülke var..Boşuna mı yargı reformu deniyor yabancı sermayeyi çekmek için yapılıyor yabancı büyük fonlar da öyle masa sandalye şirketine mi gelirler yoksa zaten primsiz çok iyi bilanço açıklayan Türkiye’nin gözde şirketine mi gelir olay bu kadar basit

6.  Alıntı Originally Posted by Ganalı Yazıyı Oku
    Çok ayıp şahıs falan..Şimdi Katar fonu BİST’in yüzde onunu almadı mı bu mu yalan bütün sosyal medya aç bak alacakları üç beş tane şirket var zaten biri de Türkcell bu mu yalan mı??? Ben kimseye al da demem sat da demem kendi işlemlerimi yaparım ha dediğim işlemlerde yalan söylemişsem yani tersini yapmışsam budur suç aç oku..Ben sizleri anlamıyorum madem şirkete güvenmiyorsun ne işin var bu hissede!!!
    Arkadaşım Borsa İstanbul A.Ş nin %10'u. Borsa istanbuldaki tcell aselsan thy vs. gibi şirket hisseleri değil yani. Kaldı ki zaten bu %10 yabancıdaydı, adamlar sattı gitti ve varlık fonu almıştı. Şimdi o %10 u varlık fonu Katar fonuna satmış oldu. Ama satılan borsa istanbul a.ş nin %10 u

7. Türkiye Varlık Fonu: %80,60
    Borsa İstanbul A.Ş.: %2,27
    Türkiye Sermaye Piyasaları Birliği: %1,30
    Diğer: 5,83
    Katar Yatırım Otoritesi: %10

Sence ben bunu bilmeyecek kadar cahilmiyim benim anlatmak istediğim nedir siz ne anlamışsınız neyse ben size bir soru sormuştum ama siz cevaplama nezaketinde bile bulunmadınız herkesin yatırımı bilgisi kendine zaman nasılsa her şeyi gösterir..

8.  Alıntı Originally Posted by Ganalı Yazıyı Oku
    Türkiye Varlık Fonu: %80,60
    Borsa İstanbul A.Ş.: %2,27
    Türkiye Sermaye Piyasaları Birliği: %1,30
    Diğer: 5,83
    Katar Yatırım Otoritesi: %10

Sence ben bunu bilmeyecek kadar cahilmiyim benim anlatmak istediğim nedir siz ne anlamışsınız neyse ben size bir soru sormuştum ama siz cevaplama nezaketinde bile bulunmadınız herkesin yatırımı bilgisi kendine zaman nasılsa her şeyi gösterir..
    Ama yorumlarınızdan bu anlam çıkıyor. Bu arada Kusura bakmayın unutmuşum, nerde 10,065$ geçiyor diye sormuşsunuz. . Aranınca rahat bulunabilecek bir kap haberi olduğu için önemsememiştim. Burdaki 10,065$ fiyatını bu forumda epey tartıştık. Burdan yola çıkıp sırf 10,065 geçiyor diye, hissenin ederinin 10,065$ olduğunu idda eden cahillere defalarca anlatmaya çalıştım, tekrar açmak istemiyorum. Ki adamlar bu kap haberinden 1ay sonra 15.25e kadar, temettüyü bile bırakıp güle oynaya piyasaya110mil lot sattı. Siz istediğiniz için bu kapı tekrar paylaşıyorum.

Turkcell (TCELL), Şirket’in kurumsal ve hissedarlık durumunun yeniden yapılandırılmasıyla sonuçlanacak işlemler silsilesinin bir parçası olarak Telia Fin-
    land, Turkcell’in sermayesinin %51’ine karşılık gelen yaklaşık 1,122.0mn adet hissenin doğrudan sahibi olan Turkcell Holding’in sermayesinin %47.09’una
    karşılık gelen yaklaşık 214.9mn adet hissesinin (ve dolayısıyla Şirket’te %24.02 oranında dolaylı hissedarlık sağlayan hisselerinin) tamamının hisse başına
    2,47 ABD doları fiyattan Türkiye Varlık Fonu’na (TVF) ait olan TVF Bilgi Teknolojileri İletişim Hizmetleri Yatırım Sanayi ve Ticaret A.Ş.’ne (TVF BTIH) satışı-
    nı ve devrini, işlem sözleşmeleri kapsamında öngörülen bütün gerekli düzenleyici onayların ve izinlerin alınması ve şartların gerçekleşmesi akabinde ta-
    mamlamıştır. Böylece, Telia Finland’ın i) Turkcell Holding sermayesinde doğrudan ve ii) Turkell Holding vasıtasıyla Şirket sermayesinde dolaylı olarak sa-
    hip olduğu payları/oy hakları 22 Ekim 2020 itibariyle %0 olmuştur; Telia Finland’ın da mensubu bulunduğu Telia grubu Şirket’teki yatırımından tamamen
    çıkmıştır. Kapanış’tan itibaren etki doğuracak şekilde, Turkcell’in eski dolaylı pay sahipleri aralarındaki uyuşmazlıklar konusunda sözleşmesel olarak sulh
    olmuştur, ve bu uyuşmazlıkların hepsinin tamamen ve nihai olarak sulh olması ve taleplerden feragat etmek için ilgili İşlem sözleşmelerinin hükümlerine tabi
    ve onlara uygun olacak şekilde gerekli işlemleri yapacaklardır. Bu işlemler silsilesi kapsamında, 22 Ekim 2020 tarihinde Çukurova Telecom Holdings Ltd
    (CTH) tarafından, Turkcell Holding’de sahip olunan yaklaşık 241.4mn nominal tutarlı tüm paylarının pay başına 10,065 ABD doları fiyattan TVF BTIH’e
    satış işlemi de gerçekleştirilmiştir. Bu işlemin tamamlanmasıyla birlikte, CTH’nin hissedarı olan Alfa Telecom Turkey Limited’in (ATTL) ve Çukurova Finan-
    ce International Limited’in (CFI) i) CTH’nin Turkcell Holding’deki hissedarlığı vasıtasıyla Turkcell Holding sermayesinde dolaylı olarak ve ii) Turkcell Hol-
    ding’in Şirket’teki hissedarlığı vasıtasıyla Şirket sermayesinde dolaylı olarak sahip olduğu payları/oy hakları 22 Ekim tarihi itibariyle %0 olmuştur. Bu kap-
    samda, IMTIS Holdings, Turkcell Holding ile devralma yoluyla birleşen TVF BTIH’den, hisse başına 2,124 ABD doları fiyattan, Turkcell’deki 545.6mn toplam
    nominal tutarlı pay alış işlemini gerçekleştirmiştir. Bu işlemin tamamlanmasıyla IMTIS Holdings’in Şirket sermayesindeki payları/oy hakları 22 Ekim 2020
    tarihi itibariyle %24.8 olmuştur.

Sayfa 553/890 İlkİlk ... 53453503543551552553554555563603653 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •