Sayfa 554/890 İlkİlk ... 54454504544552553554555556564604654 ... SonSon
Arama sonucu : 7120 madde; 4,425 - 4,432 arası.

Konu: TCELL - Türkcell

1. Teşekkür ederim..Malum Her şeyi açıkça yazamıyoruz daha fazla burayı meşgul etmiyeyim uzaktan Forumu takip ederim kalın sağlıcakla..

2. Bu kar payları ne zaman hesabımıza geçecek?

VIA_F1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by Bendemir112 Yazıyı Oku
    Bu kar payları ne zaman hesabımıza geçecek?

Benimki geçmiş. Bu acı günde ilaç gibi geldi. Aslında iki gün sonra olmasi lazım
    AĞAÇ İSTEYEN TOHUM EKER....

4.  Alıntı Originally Posted by arpaci55 Yazıyı Oku
    Benimki geçmiş. Bu acı günde ilaç gibi geldi. Aslında iki gün sonra olmasi lazım
    Hangi banka? Bende hala gözüken bişey yok.

5. Temettü verdi ya,artik günlerce düşmeye devam eder

LG-H815 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by Serkalgo Yazıyı Oku
    110 milyon lotun 60 milyonu sağa sola dağıldı, çaycısı çorbacısı etlisi gediklisi kolcusu kolpacısı ve hepsinin ortak özelliği yerli olmaları ki bunun altını çiziyorum yerli mal taşıyamaz bu tahtada. Bu dağılan 60 milyon malı ecnebi toplamadan yani konsolide etmeden her kademe direnç. Her kademeye bu 60 içinde ki huzursuzlar gelip mal vermek istiyor, haliyle patinaj.

6 sene bu işin çözülmesini bekledim, 6 aydır da mallarımı ala ala 1 lot dahi eksiltmeden pamuklara sarıp gır gır makara beklemeye başladım, bu yıl bu son satıştan dolayı konsolidasyon öngördüğüm için hiçbir beklentim yok, kısmet olursa ay sonunda alacağım temettümü bu yılın karı sayacağım. Allah ağız tadıyla yemeyi nasip etsin.

Diyeceğim o ki; Çay çorba Kıbrıs esnafı daha çok ağlar buralarda, sabah akşam da uzun vadeci ayağı yapar. Ulan uzun vadeci adamın günde 10 posta yazması ne ola ki, yersen yem sanayii a.ş ..20 lirayı günün birinde geçtiğinde hiçbiri kalmayacak

Çaya devam
    Temettülerimizi de aldığımıza göre bu yıl konsolidasyonun devam etmesi kuvvetle muhtemel olduğundan 2020 için beklentim kalmadı. 2021 bizim yılımız olacak İnşallah. Çay çorba Kıbrıs otellerine gidemeyenler düşünsün gerisini. Alayının ümüğünü sıkıyorlar hehehehe

O kadar çok çaycı çorbacı dolmuş ki kopan kafaları kolları tahtada saymaktan gözümüz döndü, çok güzel hareketler bunlar çooook..alayına sorsan yatırımcı ayağı yapan bu çapsızlardan temizlene temizlene yola devamke, ehhh çaya da devamke. Byeeee
    Cahillik mutluluktur!

7. Şimdi izlediğim bu dağıtılan temettülerle hisse alımı yapılacak mı?
    fonlar hesaba para geçmeden hisse alımı yapabiliyor mu?
    Bence emelilik fonları, yatırm fonları,bireysel emeklilik fonları ne yapacak ??

ytd.
    Saygılar

8. Bir tek benmi anlamadım? Temettü Ler hesaba geçtimi? Geçtiyse benimki neden hala geçmedi?

Sayfa 554/890 İlkİlk ... 54454504544552553554555556564604654 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •