Sayfa 558/890 İlkİlk ... 58458508548556557558559560568608658 ... SonSon
Arama sonucu : 7120 madde; 4,457 - 4,464 arası.

Konu: TCELL - Türkcell

1. TVF GM TCELL %100 artmalı anlamında açıklama yapmış çarpan oranları üzerinden. YTD

2. TVF Genel Müdürü Zafer Sönmez; Turkcell'in halka arz fiyatı 17 milyar dolar, gördüğü en tepe nokta 25 milyar dolar hedefimiz tekrar bu noktalara gelmesi dediği gün olan 18 Haziran 2020 de bist 112 bin civarındaydı turkcell bu tarihte 17,85 e kadar çıktı ben ve bir çok kişi 17,30 lardan trene bindik. aradan yaklaşık 6 ay geçti bugün bist 132,500 tcell ise 15,29 (+31 kuruş temettü) kapattı. TVF'nin turkcell'e ortak olup yönetimden kaynaklı sorunları çözmesi ve şirkete yeni hedefler koyması gayet güzel ama hissenin gitmesi malesef TVF'nin değil halka açık hisse çoğunluğunu elinde tutan ağababaların keyfine bağlı.

3.  Alıntı Originally Posted by gratis Yazıyı Oku
    TVF Genel Müdürü Zafer Sönmez; Turkcell'in halka arz fiyatı 17 milyar dolar, gördüğü en tepe nokta 25 milyar dolar hedefimiz tekrar bu noktalara gelmesi dediği gün olan 18 Haziran 2020 de bist 112 bin civarındaydı turkcell bu tarihte 17,85 e kadar çıktı ben ve bir çok kişi 17,30 lardan trene bindik. aradan yaklaşık 6 ay geçti bugün bist 132,500 tcell ise 15,29 (+31 kuruş temettü) kapattı. TVF'nin turkcell'e ortak olup yönetimden kaynaklı sorunları çözmesi ve şirkete yeni hedefler koyması gayet güzel ama hissenin gitmesi malesef TVF'nin değil halka açık hisse çoğunluğunu elinde tutan ağababaların keyfine bağlı.
    17.30 da trene binenlerin, "lanet olsun bundan bir cacık olmaz ben şu uçan kağıtlardan birini alsaydım şimdi köşeydim" demesini ve satıp gitmesini bekliyorlar.
    Olmaz diyoruz ama böyle bir kağıtta bile spek cirit atıyor. Para da onda kağıt ta onda. Piyasa yapıcı nerde?
    AĞAÇ İSTEYEN TOHUM EKER....

4. Arkadaşlar benim temettü hala hesaba geçmedi neden olabilir?

VIA_F1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by arpaci55 Yazıyı Oku
    17.30 da trene binenlerin, "lanet olsun bundan bir cacık olmaz ben şu uçan kağıtlardan birini alsaydım şimdi köşeydim" demesini ve satıp gitmesini bekliyorlar.
    Olmaz diyoruz ama böyle bir kağıtta bile spek cirit atıyor. Para da onda kağıt ta onda. Piyasa yapıcı nerde?
    Bu gün bir çok yatırımcı,fon, temettüyü aldı...gelen temettü ile tekrar aynı hisse alımı yapılacak mı?

0,31+15,30=15,61

ytd.
    Saygılar,,

6. Ben Akbank kullanıyorum. Öğleden sonra dediler.
     Alıntı Originally Posted by Bendemir112 Yazıyı Oku
    Arkadaşlar benim temettü hala hesaba geçmedi neden olabilir?

VIA_F1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    TECNO KC3 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by gratis Yazıyı Oku
    TVF Genel Müdürü Zafer Sönmez; Turkcell'in halka arz fiyatı 17 milyar dolar, gördüğü en tepe nokta 25 milyar dolar hedefimiz tekrar bu noktalara gelmesi dediği gün olan 18 Haziran 2020 de bist 112 bin civarındaydı turkcell bu tarihte 17,85 e kadar çıktı ben ve bir çok kişi 17,30 lardan trene bindik. aradan yaklaşık 6 ay geçti bugün bist 132,500 tcell ise 15,29 (+31 kuruş temettü) kapattı. TVF'nin turkcell'e ortak olup yönetimden kaynaklı sorunları çözmesi ve şirkete yeni hedefler koyması gayet güzel ama hissenin gitmesi malesef TVF'nin değil halka açık hisse çoğunluğunu elinde tutan ağababaların keyfine bağlı.
    köşe dönmek bi tarafa 6 ayda zararı çıkarmak için 5 milyona yakın hacim yapmışımdır. ancak zarar çıktı mı başabaş mı kaldım hesaplayamadım. diğer taraftan 700 den harekete başlayan kartondan 1470 maliyetle sadece 10 lot aldım. 3100 den 5 lotu sattım bana 1 haftada turkcell'den çok kazandırdı. turkcell'de harcadığım zamana aracı kuruma kazandırdığım komisyona aylarca yaşadığım strese lanet olsun. şimdi isterse fizana çıksın umrumda değil.

8. vodafone, borsaya kote olmuş olsa, bu pandemi zamanında 2ye 3e katlayan hisselerden olurdu. Kamunun hantallığı hisselerde de farkediliyor, Bknz. Thy ve Pegasus arasındaki farka. Ama iyi trade ettiriyor yine de. Tek artısı bu

Sayfa 558/890 İlkİlk ... 58458508548556557558559560568608658 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •