Sayfa 568/890 İlkİlk ... 68468518558566567568569570578618668 ... SonSon
Arama sonucu : 7120 madde; 4,537 - 4,544 arası.

Konu: TCELL - Türkcell

1. Sabır için dogru hisse mi acaba
     Alıntı Originally Posted by CARİ Yazıyı Oku
    Sabır...
    "borsa sabırsızların, sabırlılara para kazandırdığı yermiş"
    ytd.
    Saygılar...
    YAL-L21 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by Torpak Yazıyı Oku
    Geçmişi patinajlarla dolu tam bir al sat hissesi. Al 13-14 lerden sat 17.20 yi gördüğünde başka da bir olayı yok. Ereğli dersin, ismen dersin anlarım ama bu hisseyi bu kadar övmeye gerek yok bence.
    Zamanında yazmıştım. Ereğli ve ismene bakın bir de bu kağıda bakın. Bu kağıdın da zamanı gelecek ama o zamana kadar ne fırsatlar kaçacak?

3.  Alıntı Originally Posted by Torpak Yazıyı Oku
    Zamanında yazmıştım. Ereğli ve ismene bakın bir de bu kağıda bakın. Bu kağıdın da zamanı gelecek ama o zamana kadar ne fırsatlar kaçacak?
    Başka bir kağıtta Bir günde 2 milyarlık kağıdı piyasaya sürersen batar birdaha doğrulamazdı. Bunada şükür yediklerini hazmederse yüzümüz gülecek. bir soda içmesi lazım
    AĞAÇ İSTEYEN TOHUM EKER....

4. Beypazarı mı? İnişdibi mi?
     Alıntı Originally Posted by arpaci55 Yazıyı Oku
    Başka bir kağıtta Bir günde 2 milyarlık kağıdı piyasaya sürersen batar birdaha doğrulamazdı. Bunada şükür yediklerini hazmederse yüzümüz gülecek. bir soda içmesi lazım

5. Günaydın,
    Ben yukarıdaki öz kaynak büyümesi dikkatimi çekti...vede birikmiş geçmiş yıl karları ...bedelsiz potansiyeli yada temettü. Beğendim...
    Yatırımı bu etkiledi...
    Tabi borsa fiyatı artışı zamanları hiç bir zaman bu doğrultuda olmadığını herkes biliyor...
    Tamamen algı ilgiye bağlı...
    Bence Şirket güzel....
    Fiyata yansır yansımaz onu kimse bilemez...

Kimseyi yanlış yönlendirmek gibi bir niyetim yok...
    az az her kademeden alım yapıyorum....Fiyat uygun yere gelirse aktifte alıyorum...
    Bizim de taktiğimiz bu...
    Tahtayı etkileyebilecek güzümüz tabi ki de yok...
    İnanıyoruz...

Asla yatırım tavsiyesi değildir....

ytd.
    Saygılar

6.  Alıntı Originally Posted by CARİ Yazıyı Oku

Günaydın,
    Ben yukarıdaki öz kaynak büyümesi dikkatimi çekti...vede birikmiş geçmiş yıl karları ...bedelsiz potansiyeli yada temettü. Beğendim...
    Yatırımı bu etkiledi...
    Tabi borsa fiyatı artışı zamanları hiç bir zaman bu doğrultuda olmadığını herkes biliyor...
    Tamamen algı ilgiye bağlı...
    Bence Şirket güzel....
    Fiyata yansır yansımaz onu kimse bilemez...

Kimseyi yanlış yönlendirmek gibi bir niyetim yok...
    az az her kademeden alım yapıyorum....Fiyat uygun yere gelirse aktifte alıyorum...
    Bizim de taktiğimiz bu...
    Tahtayı etkileyebilecek güzümüz tabi ki de yok...
    İnanıyoruz...
    Asla yatırım tavsiyesi değildir....
    ytd.
    Saygılar
    Sayın Cari, bu kağıt; bilanço, faaliyet, strateji, gelecek projeleri, vb gibi konuda incelense koca kitap olur,
    Dünya örneklerine baktığımızda İştirak 34 şirketten sadece biri bu piyasa değerinde. Bunu da herkes biliyor.
    Kağıt kıymetli, hacimli büyük ama tahta işlemleri farklı.
    Öncelikle Rusların piyasaya sürdüğü yaklaşık 200 milyon dolarlık kağıdın sahiplerini bulması lazım.
    Bu da zaman alıyor.
    Burda üç beş kişi etkilense ne olur ki. Kaç milyon lot hisse heybete atılacak? Beyaz atlı prensi bekleyeceğiz.

7. Bazı hisselere bakıyorum sabah eksi iken şimdi artı 2-3 geçmiş. Bu da dün nasılsa bugün aynı

8.  Alıntı Originally Posted by drheart Yazıyı Oku
    Bazı hisselere bakıyorum sabah eksi iken şimdi artı 2-3 geçmiş. Bu da dün nasılsa bugün aynı
    .
    Şimdi Twitter a baktım heryerde benzer serzeniş. Kimi yataş la kimi tukaşka mukayese edip ağlıyor. O kadar çok ki ağlıayan ben bile şaştım. Ne yapsın gavur seni beni zengin mi etsin?
    Bence bu ağlamalar bitmeden bu kağıt gitmez.

Sayfa 568/890 İlkİlk ... 68468518558566567568569570578618668 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •