Sayfa 616/890 İlkİlk ... 116516566606614615616617618626666716 ... SonSon
Arama sonucu : 7120 madde; 4,921 - 4,928 arası.

Konu: TCELL - Türkcell

1.  Alıntı Originally Posted by arpaci55 Yazıyı Oku
    Kapaçino yu, küstürdük gönderdik bak yorumcusuz kaldı. Olaydı şimdi bizi aydınlatırdı.
    Bosver gitsin😁 gider gitmez hisse kendine geldi nasıl bir bathsizlik veriyosa gittigi hisse ayağa kalkiyor

2.  Alıntı Originally Posted by EFT Yazıyı Oku
    Sayın cari eyvallah, lakin orada duran varlıkların degerlemesi ne gosteriliyorsa onu analiz edebiliriz. Örneğin bip sirketinin marka değeri 10 milyon kullanıcısı varken ki değeri ile 100 milyon da aynı değildir. Bunun değerlemesi ancak halka arzı yapılacağı zaman ortaya çıkar yada uzman birinin değerlemesi ile ortaya konulabilir. Bahsettiğim degerleme bu idi

Redmi Note 4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Sayın EFT,
    benin sizinle fikirlerim.Aynı sizin görüşünüzden farklı bir şey söylemiyorum..
    Bu biriken geçmiş yıl karlar uzun zamandır dağıtılamayan karlarla TCELLL yeni atılımlar yaptı...
    Şirketler kurdu borçlarını ödedi...vs...
    Burda biren kar 1-2 yılllık değil.... paranın satın alma gücü olarak 6-7 önce yapılmış bir yatırımın,
    eğer doğru bir yatırım ise...içinde yanlış yatırımlarda olabilir...
    Bugün kü değerini siz ...hesap edin...yada bugün o kadar sermaye koysanız bu şirketti kurabilir...
    bu pazar payı, fırsatları yakalayabilirmisiniz.

Bilançolar...ufrs,vuk vs... çok şey gösterir ama asıl şeyi bazen göstermez....sizinde tespitiz burada...

ytd
    Saygılar...
    Son düzenleme : CARİ; 14-01-2021 saat: 12:01.

3. Dagitilamayan kardan kastınız genel kurulun toplanamadigi zamanların karları ise o karlar toplu şekilde 2015 veya 2016 da dağıtıldı hisse başına 1.5 TL civarı idi hatırladığım kadarı ile programlarda görebilirsiniz. Diğer dediklerinizi harfien katılıyorum istiraklerin toplam sermayesi şuan piyasa değerinden daha yüksek
     Alıntı Originally Posted by CARİ Yazıyı Oku
    Sayın EFT,
    benin sizinle fikirlerim.Aynı sizin görüşünüzden farklı bir şey söylemiyorum..
    Bu biriken geçmiş yıl karlar uzun zamandır dağıtılamayan karlarla TCELLL yeni atılımlar yaptı...
    Şirketler kurdu borçlarını ödedi...vs...
    Burda biren kar 1-2 yılllık değil.... paranın satın alma gücü olarak 6-7 önce yapılmış bir yatırımın,
    eğer doğru bir yatırım ise...içinde yanlış yatırımlarda olabilir...
    Bugün kü değerini siz ...hesap edin...yada bugün o kadar sermaye koysanız bu şirketti kurabilir...
    bu pazar payı, fırsatları yakalayabilirmisiniz.

Bilançolar...ufrs,vuk vs... çok şey gösterir ama asıl şeyi bazen göstermez....sizinde tespitiz burada...

ytd
    Saygılar...

4. 2,887+13,087=15.974 milyon TL.....

bu kadar kar birikimi kaç yılda birikmiş? olabilir...

15,974 / 2.000. kar biriktirse her yıl(ortalama yüksek aldım değeri) 7-8 yılda birikmiş bir kardan söz ediyoruz.....

ytd.

Saygılar....

5.  Alıntı Originally Posted by CARİ Yazıyı Oku

artık eskisi gibi değil herşey...1-2 saat içinde 3-5 şirketi kabaca analiz edebiliyorsunuz.
    Bilgiye çok çabuk ulaşım söz konusu...Değerlendirebilene....
    Bu tabloda yıllar bazında 9aylıklar....nereden nereye gelmiş....
    1-bir hasılatlara bakın,
    2-özkaynak artışına bakın
    3-giderlerine bakın...
    4-faaliyet karlarına bakın....

vs...

ne yapmış bu şirket ne yapıyor...rakamlarla oynayın alın hesap makinasını
    exel iyi olanlar exelden yapsın...

Bu kadar basit...
    Deve kuşu misali kafayı kuma gömmüş bir TCELLL var...Saklandım sanıyor...

Kendiniz değerlendirin..raporları kendiniz sitemlerden alın...
    Biraz gayret....
    Herkese bol kazançlar....

ytd.
    Saygılar

baktık ama bir şey yok önemli olan hissenin çıkıp çıkmadığına...100 milyar dolar olsa bile çıkmıyorsa tcel..o şirket benim gözümde batıktır...bak bir gün artı ikinci gün iki misli düşüyor

6. Benze tahtayı takip edin...derim... kalın alışlardan birileri rahatsız oldu izlenimi oluştu bende....
    Çok bildiğimden değil sadece gördüğüme göre yorum yapıyorum....
    anlaşılan burada al sat : sat al hat safa da...
    Gölde balıklar bittiğinde bu film biter.....

Becerebilene bravo....Her yiğidin bir yoğurt yiyişi var...

Elde hisse oldu mu süper....elde mal bitti mi....çok boktan şirket....

Herkese bol kazançlar.....Herkesin kazanaca tek yol şirketin büyümesi ve temettü dağıtmasıdır....

Biz gördüğümü paylaşıyorum....kimseyi ikna etme çabasında değilim....

Borsa fiyatına yansıma malesef şirket performasına göre olmadığını burada yazan çizen herkes biliyor....

ytd.
    Saygılar

7. Normalde sanayi endeksi % 100 den fazla yaptı.Ben Tceel in sanayi endeksinde ki realizsyonda görev alıp,endeksin düşüşünü yumaşatıp realizyon sırasınnda endeksin çöküşünü önlemekle görevli olduğu kanaatindeyim.Kamu bankaları ve tceel ya sabit kalacaklar ya da yukarı gitmeleri lazım ki endeks sağlıklı ,çöküş olmadan realizasyon olabilsin.

Sayfa 616/890 İlkİlk ... 116516566606614615616617618626666716 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •