Sayfa 676/890 İlkİlk ... 176576626666674675676677678686726776 ... SonSon
Arama sonucu : 7120 madde; 5,401 - 5,408 arası.

Konu: TCELL - Türkcell

1. Sayın arpacı. Vallahi 15 i bile gösterir bu adamlar. Ben buna inanıyorum. Bu arada serkalgo vardı. Çok mutluydu. 100 yıl beklerim diyordu. Sattı kaçtı sanırım.

TECNO KC3 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Mali tablolar açıklanıncaya kadar her tür ayak oyununun uygulamaya sokulması mümkün. O yüzden ben kendi hesabıma sükunet içerisinde beklemeyi tercih ediyorum.

Bu arada, gündeme getirilmesinde herhangi bir art niyet olmadığını biliyorum ama, zaten uzunca bir süredir primsiz seyreden bu hisse, tam da bazı olumlu beklentileri (iyi bir mali performans ve /veya bağlı ortaklığın halka açılması veya tahta sahibinin keyfi gibi) satın alıyor görüntüsü vermeye başlamışken, tutup GSM teknolojisinin köküne kibrit suyu ekecek yani bu sektörün sonunu getirecek bir yeni teknolojik gelişmeden bahsetmek, bana hiç de doğru gelmedi doğrusu. En azından bu gün, bu tarz bir tartışma için, hiç de uygun bir zaman değil gibi geliyor bana.

Kaldı ki bedava peynir sadece fare kapanında olur. İnsanları bedava müzik dinlemek veya video izlemek gibi bazı keyfi aktiviteler öncesi zorla reklam izlemeye ikna edebilirsiniz ama aciliyeti olan bir telefon görüşmesinden önce reklam izlemeye zorlamak son derece sinir bozucu olabilir. Nitekim ben bu konunun uzmanı değilim ama yaşım müsait ve uydu telefonlarının (iridium) neredeyse GSM teknolojisi kadar eski olduğunu, oldukça yüksek ücretlerle (abonelik + konuşma ücreti) hizmet verdiğini, salt bu amaca yönelik olarak üretilen telefonlarının gösterişsiz, özelliksiz ve buna rağmen oldukça pahalı olduğunu ve bu güne kadar bir türlü GSM teknolojisinin gelişip serpilmesini önleyemediğini biliyorum.

https://www.hurriyet.com.tr/ekonomi/alo-uydu-40392242

https://uydutelefonu.net/urun-kategori/uydu-telefonu/

https://satphones.eu/tr/20-iridium-telefonlari

Kesinlikle yatırım tavsiyesi olmayıp sadece yatırım yapılan hisse hakkındaki kişisel görüşler açıklanmıştır.

3. 16.97.......dedigim gibi 15 olur. Hiç şaşırmayın
     Alıntı Originally Posted by arpaci55 Yazıyı Oku
    İşte onu beceremez. Son nokta 17.01 nokta.

4. Yok arkadaş. Burası kalleş çakal yuvası olmuş. En başta dükkan içeriden soyuluyor. Bu kağıt 17 üzerinde durmaz. Bunun zirvesi bu. 15, 16 iyidir bu seviye bir kağıdın işlem fiyatı için. Ederinden fazla değer verirsen. Gelir gözünü tırmalar işte

5.  Alıntı Originally Posted by ozural Yazıyı Oku
    Sayın arpacı. Vallahi 15 i bile gösterir bu adamlar. Ben buna inanıyorum. Bu arada serkalgo vardı. Çok mutluydu. 100 yıl beklerim diyordu. Sattı kaçtı sanırım.
    i.
    Haklısın bunlardan korkulur. 5 kuruş için Her haltı yaparlar.
    O arkadaş da inşallah gitmiştir. 70 bin tl de iken kozal da baş rolü oynadı sonra sattı gitti.
    O gitti kağıt 150 bin tl oldu. Kozal daki arkadaşlar bayram yapıyor.
    Gittiğini sanmıyorum ama İnşallah burdan da gittiyse tcell de güzel günler yakın demektir.
    Çaya devam....
    AĞAÇ İSTEYEN TOHUM EKER....

6. 17 lira nedir ya. Çılgın fiyat. Adamlar 7 aydır hakettiği değer diye kıçlarını yırttı. İşte oldu 17. Daha ne olsun. 15 lerden geldi buraya. Daha ne yapsın yönetim. Siz de aç gözlü olmayınız efendim . Burası zirve. Satın. Koyun cebinize karınızı.

7. Bu kağıdın çok ciddi. Bilinmeyen problemleri var. Bu akıl dışı bir durum. Vestel güzel bilanço açıklayacak diye 30 TL den 60 TL ye geldi 10 günde. Tek haber iyi bilanço. Normal.bir durum. Anormal olan bu kağıdın hareketleri. Canım ulkemle dalga geçiliyor. Hem dahili hem harici odaklar. Bitmisiz haberimiz yok.

8. O değilde 16 dan 1 aydır 17 yaptı akşama 16 kapataxak havası var fötünü yırtıyo... Devlete güvendik rezil olduk.. Bütün devlet hisseleri sürünüyo.. Ki bi 50 yıl sonra burdan alınır heosi

Sayfa 676/890 İlkİlk ... 176576626666674675676677678686726776 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •