Sayfa 811/890 İlkİlk ... 311711761801809810811812813821861 ... SonSon
Arama sonucu : 7120 madde; 6,481 - 6,488 arası.

Konu: TCELL - Türkcell

1.  Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Sayın Arpacı55 ben sizi anlıyorum da.Mesela ISCTR tarihi zirvesinin % 30 ASELS % 30 TCELL sadece % 5 aşağısında şu an.
    Sayın Zdx bende siz anlıyorum. Tcell bir dünya şirketi ve markası. ABD işlem gören ilk Türk şirketi.
    Kar bilanço varlık vs çok şey yazmaya gerek Yok.
    Özetle; 25 milyar dolarlık şirket bugüne kadar 5 kat büyüdü fiyatı ise 7 kat küçüldü. Daha ne diyeyim?
    AĞAÇ İSTEYEN TOHUM EKER....

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    bursa
    Gönderi
    3,695
    ASELSAN, tcell , ttkom un gerçek öz kaynak değerleri gorunenin çok üstünde olduğunu düşünüyorum..

Redmi Note 4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. TCELL: 15,37-15,38 TL %0,3 artıda

Bugün 3. ve son temettü olan 39 kuruş brüt nette is yaklaşık 33 kuruş temettü dağıttı.
    Bu yıl ki temettü verimi yaklaşı %8 e yaklaştı. Güzel bir oran.

Hayırlı olsun.

2022 yılında da yine 3 ya da 4 temettü dağıtması temennisi ile.
    “Finans piyasasında, türev işlemleri (vob, forex) kitle imha silahlarıdır.” -mustican
    "Akıllı kimdir? Herkesten öğrenen. Kuvvetli kimdir? Hırslarını yenen. Zengin kimdir? Halinden memnun olan."

4. Karanlık odada 10 kademe aşağıdan kapatmak da nedir?
    “Finans piyasasında, türev işlemleri (vob, forex) kitle imha silahlarıdır.” -mustican
    "Akıllı kimdir? Herkesten öğrenen. Kuvvetli kimdir? Hırslarını yenen. Zengin kimdir? Halinden memnun olan."

5.  Alıntı Originally Posted by mustican Yazıyı Oku
    Karanlık odada 10 kademe aşağıdan kapatmak da nedir?
    Yarım gün olduuğundan, alıcı taraf çok zayıftı, tahminim, ay sonu işlem hacmine göre, alıcı düşük, satıcı yüksekti

6. Amerika da dün akşam %4,34 düşerek 3,97 $ ile 2003 dibini gördü ve orada kapattı. Şirket resmen pul fiyatına düştü. Turkcell yapısı itibariyle holding gibi bir şirket. Altında milyarlarca dolarlık değerli şirketler var. Yılda 5 milyar TL ye yakın net kar ediyor, bilhassa pandemi dönemi ile dijitalde ve müşteri sayısında ciddi büyümelere imza atıyor ama piyasa değeri çöp seviyeye düştü. Tüm bublarjn sebebi ülkede uygulanan akla zarar ekonomi politikaları sebebiyle Türk lirasının değersizlemesi. Türk lirası değerini kaybederken Türk varlıklarınında değerini kendisi gibi pul fiyatına düşürüyor. Yabancılarda bu fiyatlardan değeri 10 larca milyar dolar olan şirketlerimizi alabilme imkanı yakalıyor.

Türkler olarak ülkemize inanmış TL kazanan ve TL yatırım yapan Türk vatandaşları olarak bizim suçumuz paramıza ve borsamızda ki şirketlerimize yatırım yaparak ülkemize güvenmekmiş! Elin gevuruna oturdukları yerden milyarlarca dolarlık şirketlerimizi 3 kuruşa toplama fırsatı verip bizleri yerin dibine sokanlara hakkımı helal etmiyorum, yazıklar olsun diyorum ve yatırımlarımı peyderpey fırsat buldukça amerikan borsasına çıkartıyorum.

Öfkem çok büyük, kendimi ahmak gibi hissetmiyorum ülkeme güvendiğim için direkt ahmağım. Bu ülkede asla yatırım yapılmaz, burası varlık düşmanı insanların servetlerini eriten bir ülke.

Benim gibi Türk parasına güvenen nice insanlarında aynı duyguları paylaştıklarını biliyorum ve hepimize geçmiş olsun diyorum. Bu yediğim kazığı ömrüm boyunca unutmayacağım.

Çok fazla bişey yapmaya gerek yoktu.
    Ayşe teyzelere uymak gerekti...

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    ben insanlığın basit temel taşıyım.
    beni yıkan kendi saltanatını yıkar.(şahanşahna)

8. 15,6-15,65 Gap kaldı.Yeni alım yapmayı düşünenler için önemli.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

Sayfa 811/890 İlkİlk ... 311711761801809810811812813821861 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •