Sayfa 848/890 İlkİlk ... 348748798838846847848849850858 ... SonSon
Arama sonucu : 7120 madde; 6,777 - 6,784 arası.

Konu: TCELL - Türkcell

1. *FOREKSHABER ANKETİ-TCELL 2022 yılı 2.çeyrek net dönem karının 895 milyon TL olması bekleniyor(2021 2Ç 1.112,50 milyon TL)
    “Finans piyasasında, türev işlemleri (vob, forex) kitle imha silahlarıdır.” -mustican
    "Akıllı kimdir? Herkesten öğrenen. Kuvvetli kimdir? Hırslarını yenen. Zengin kimdir? Halinden memnun olan."

2. OYAK , temettü öncesi günlerce hisseyi sattı , şimdi alıma geçmiş
    Temettü vergisinden kaçmak için mi böyle yapıyor anlamadım pek

3.  Alıntı Originally Posted by Germiyan Yazıyı Oku
    OYAK , temettü öncesi günlerce hisseyi sattı , şimdi alıma geçmiş
    Temettü vergisinden kaçmak için mi böyle yapıyor anlamadım pek
    Ben de o şekilde yapıp yapmamayı düşündüm. Baktım5-6 kademe farkediyor vazgeçtim.
    “Finans piyasasında, türev işlemleri (vob, forex) kitle imha silahlarıdır.” -mustican
    "Akıllı kimdir? Herkesten öğrenen. Kuvvetli kimdir? Hırslarını yenen. Zengin kimdir? Halinden memnun olan."

4. Bilançoyu 18 Ağustos 2022 de açıklayacağım demiş,yani son güne bırakmış
    beklenenden az mı gelecek ne?

5. Boşa tuvalet kağıdına para vermeyin bol bol çöpcell kullanın . Yumuşak ve emici.....

Dünya devini tuvalet kağıdından beter duruma düşürdüler ya bunu da tebrik etmek lazım....
    AĞAÇ İSTEYEN TOHUM EKER....

6. Arkadaşlar size bol şans diliyorum . Üç yıldır burda verdiğim mucadeleyi kaybettim.
    Çolugumun çocuğumun rizkini burada tükettim. Haram zehir zıkkım olsun .
    25 milyar dolarlık şirketi 2 milyara düşürüp ne yapalım dolar 1,5 den 18 e çıktı sorun bizde değil diyen yöneticiye de zıkkım olsun .

Ben çıkınca gideceğini biliyorum ama artık psikolojik olarak dayanma gücüm kalmadı
    Hepinize bol kazançlar diliyorum.

7. Bugün biraz derinlik izleyenlere korkuyu saldılar , her zaman satışta bekleyen lot sayısı 1 ile 1,5 milyon arası olurdu
    bugün 5 milyon lot vardı (alışta ise sadece 722 bin lot)
    ikinci tuhaf olay , en fazla satış yapan yatırım finansmanın takasta 1.6 milyon lotu varken satışı 1.8 milyondu ,belli ki birilerinin malını sattı
    üçüncü tuhaf olay info muhtemelen açığa satış yapıyordu , sonra alttan kapanmaya geçip seri olarak alırken son 5 dakikada fikrini değiştirip satışa geçti ve karanlık odada da devam etti satışa muhtemelen açığa satıyordu

ÖZETLE;Bu hisseden bir halt olmaz algısı yapıyorlar , ya da blöf yapmıyorlar ,gerçekten bu hisseden bir halt olmaz diyorlar

8.  Alıntı Originally Posted by arpaci55 Yazıyı Oku
    Arkadaşlar size bol şans diliyorum . Üç yıldır burda verdiğim mucadeleyi kaybettim.
    Çolugumun çocuğumun rizkini burada tükettim. Haram zehir zıkkım olsun .
    25 milyar dolarlık şirketi 2 milyara düşürüp ne yapalım dolar 1,5 den 18 e çıktı sorun bizde değil diyen yöneticiye de zıkkım olsun .

Ben çıkınca gideceğini biliyorum ama artık psikolojik olarak dayanma gücüm kalmadı
    Hepinize bol kazançlar diliyorum.
    Sağlık olsun , dilerim yakın zamanda zararınızı başka hisselerden telafi edersiniz , Netice de varlık fonunda olan hisseler maalesef iyi yönetilmiyor ,kaç kişinin huzur hakkı adı altında maaş aldığını bile bilmiyoruz eee o zaman senin ne halt işin var derseniz , fiyatı pandemi dönemindeki seviyeye geldi ,yok artık daha aşağısı olmaz diye düşündüm , bir kaç gün daha izleyelim bakalım TOGG dalgasına Anadolu Holding uçuşa geçti aynı paya sahip türkcellde aksi tesir yaptı herhalde ..

Sayfa 848/890 İlkİlk ... 348748798838846847848849850858 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •