Sayfa 850/889 İlkİlk ... 350750800840848849850851852860 ... SonSon
Arama sonucu : 7111 madde; 6,793 - 6,800 arası.

Konu: TCELL - Türkcell

1. Bu olmayacak temettüden aldığımız zarar yazdı , elde var sıfır , boşuna kürek çektik
    vedalaşma zamanı geldi

2. 2013'ün başından beri son 9.5 senede, temettüler dahil edilmiş haliyle bile 4.19$'dan 0.93$'a düşmüş. Yani temettüler eklendiğinde bile %78 bir kayıp var. Ki bundan aslında 9.5 senenin dolar enflasyonu da düşülmeli daha. Temettüden gelen parayla yaptığım alımlarla maliyetim 17.53TL, 1-2 ay önce almaya başlamıştım.

3. Tog hisseyi bok etmez inşallah.
    “Finans piyasasında, türev işlemleri (vob, forex) kitle imha silahlarıdır.” -mustican
    "Akıllı kimdir? Herkesten öğrenen. Kuvvetli kimdir? Hırslarını yenen. Zengin kimdir? Halinden memnun olan."

4. Atçılığa geçiş yapan bir şahıs.
    Bir canlı yayında.
    Varlık fonunun elinde olan iki şirketten..

20 li fiyatlarda olan 150 lira.
    10 lü fiyatlarda olan 50 lira olacak dedi diye bir spekülasyon dolaşıyor ortalıkta.

SM-J415F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by FİLOZOF16- Yazıyı Oku
    Atçılığa geçiş yapan bir şahıs.
    Bir canlı yayında.

10 lü fiyatlarda olan 50 lira olacak dedi diye bir spekülasyon dolaşıyor ortalıkta.

Harun mu demis bunu baskan

6. 2014 de 30 dolar odedigim faturaya 5 dolar oduyorum .. eski bir tcell calisaniyim o tarih de ayrilip sirketten hat almistim ordan aklimda
    Butun girdiler dolar la milletten tl ile para topliyor.. 2008 de bu sirketw girdigimde 2007 bilancosunda yalis hatirlamiyorsam 2.5 milyar net kar vardi .. yaklasik 1.5 milyar dolar kar
    Su an tcell 200 milyon dolar kar ediyor etmiyor
    Yine 1.5 mikyar dolar kari eder o zaman 150 olur elbet.. kisa vade bu mumkunmu impossible.. tcell de it tarafindaydim eskiden en iyi maasi tcell verirdi.. simdi en kotulerden biri. Reis coktukten sonra tcell e onu da trkom gibi yaptilar.. bazen linkedinde rastliyorum akp li bir boka yaramayan belediye calisanlarini bile istanbul kaybedilince buraya almislar
    Yazik len ulkeye de tcell de..
    Bu arada sunu net soyleyeyin
    Tcell deki it tarafibdaki know how ne abd de ne avrupa da yok inannin
    Ama ne zaman ulke iyi olur
    Ne zaman alim gucu artar
    Ne zaman akp tcell in ttkomum yakasindan duser yine eskisi gibi ortalama 15 dolar abone basi para keser tcell o zaman gider
    Yoksa inanain hic bir sey olmaz tcell den bu konjoktor de.. paraniza yazik olur
     Alıntı Originally Posted by FİLOZOF16- Yazıyı Oku
    Atçılığa geçiş yapan bir şahıs.
    Bir canlı yayında.

SM-N935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by buyshell Yazıyı Oku
    2014 de 30 dolar odedigim faturaya 5 dolar oduyorum .. eski bir tcell calisaniyim o tarih de ayrilip sirketten hat almistim ordan aklimda
    Butun girdiler dolar la milletten tl ile para topliyor.. 2008 de bu sirketw girdigimde 2007 bilancosunda yalis hatirlamiyorsam 2.5 milyar net kar vardi .. yaklasik 1.5 milyar dolar kar
    Su an tcell 200 milyon dolar kar ediyor etmiyor
    Yine 1.5 mikyar dolar kari eder o zaman 150 olur elbet.. kisa vade bu mumkunmu impossible.. tcell de it tarafindaydim eskiden en iyi maasi tcell verirdi.. simdi en kotulerden biri. Reis coktukten sonra tcell e onu da trkom gibi yaptilar.. bazen linkedinde rastliyorum akp li bir boka yaramayan belediye calisanlarini bile istanbul kaybedilince buraya almislar
    Yazik len ulkeye de tcell de..
    Bu arada sunu net soyleyeyin
    Tcell deki it tarafibdaki know how ne abd de ne avrupa da yok inannin
    Ama ne zaman ulke iyi olur
    Ne zaman alim gucu artar
    Ne zaman akp tcell in ttkomum yakasindan duser yine eskisi gibi ortalama 15 dolar abone basi para keser tcell o zaman gider
    Yoksa inanain hic bir sey olmaz tcell den bu konjoktor de.. paraniza yazik olur

SM-N935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Akp giderse tl kazanan şirketlere bakarım.
    Bun dan kolay cash kim yaratabilir diye düşünüyorum bulamadım.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    4,831
    61-62 ye düşürmüşler....

Sayfa 850/889 İlkİlk ... 350750800840848849850851852860 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız