Sayfa 879/890 İlkİlk ... 379779829869877878879880881889 ... SonSon
Arama sonucu : 7120 madde; 7,025 - 7,032 arası.

Konu: TCELL - Türkcell

1.  Alıntı Originally Posted by ric Yazıyı Oku
    Bu akşam yapılan görevden almalar ile kalan son kaliteli yöneticilerde şirketten uzaklaştırıldı. Daha gündüz konuştuk akşamına deprem yaşandı şirkette. Daha da vahimi çok önemli birimler tamamen kapatılmış. Olacak iş değil.
    Öyle bir iddia ile geliyorsun ki, okuyan Nobel ödüllü, Harvard mezunu müdürler görevden alınmış yerine Zimbabwe universitesinden birileri konmuş

Ben gerçegi paylaşınca da ağzını bozuyorsun.

Yukarida cv leri olan Boğaziçili , ODTÜ lu 2 mühendis ve bir hukukçu atandi

6 kisi görevden alındı

İşte o isimler

Regülasyondan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı

▪️Ceyhun Özata / Kurumsal ve Ev Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı

▪️Fatih Alper Ergenekon /Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı

▪️Ataç Tansuğ / Dijital Servisler ve Çözümlerden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı

▪️Gediz Sezgin / Şebeke Teknolojilerinden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı

▪️Ali Türk / Tedarik Zinciri Yönetiminden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı

▪️M. Akif Konar / Stratejiden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı

2. O atananların bu görevden alınanlardan en büyük farkı siyasi bir partinin adamı olmaları. Bu görevden alınan insanlar ise Turkcell i Turkcell yapan şirketin 20 yıllık liyakatli ve işinde ehil, şirketi ve sektörü avcunun içi gibi bilen, sadece şirket menfaati için çalışan beyin takımı olmaları. Al sana dağlar kadar fark. Bu işler sadece cv ile olsaydı dünya tarihine kötülüklerle isimlerini yazdırıp geçmiş dünyanın en iyi okullarını bitirmiş dehalar onca kötü şeyleri yapmazdı.

Kapiş ?

Haydi şimdi var git yoluna.
    Az insan çok huzur

3.  Alıntı Originally Posted by ric Yazıyı Oku
    O atananların bu görevden alınanlardan en büyük farkı siyasi bir partinin adamı olmaları. Bu görevden alınan insanlar ise Turkcell i Turkcell yapan şirketin 20 yıllık liyakatli ve işinde ehil, şirketi ve sektörü avcunun içi gibi bilen, sadece şirket menfaati için çalışan beyin takımı olmaları. Al sana dağlar kadar fark. Bu işler sadece cv ile olsaydı dünya tarihine kötülüklerle isimlerini yazdırıp geçmiş dünyanın en iyi okullarını bitirmiş dehalar onca kötü şeyleri yapmazdı.

Kapiş ?

Haydi şimdi var git yoluna.
    Sev ya da sevme intelde çalışmış, çalıştığı dönemde birçok patente imza atmış bir CEO atandı.

CEO' nun kendi güvendiği ve kendi kurduğu ekip ile çalışması gayet normal.

Daha bir kaç gün önce Turkcell teknolojik atılım yapamadı, geri kaldı, batacak şeklinde konuşuyordun.

Bir karar ver istersen.. Turkcell'i senin söylediğin duruma kim getirdi?

Belki de ekibin çoktan değişmesi gerekiyordu.

Atanan profesörün CV sini tekrar koyuyorum

Dr. Güngör'ün araştırma alanları 5G ve ötesi haberleşme teknolojileri, mobil haberleşme, nesnelerin interneti ve yapay zekâ alanlarındadır. Dr. Güngör'ün araştırma projeleri Avrupa Birliği, TÜBITAK, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, Turkcell, Türk Telekom, Havelsan, TÜBİTAK SA-GE, NOKIA, gibi kurum ve kuruluşlar tarafından desteklenmiştir. Dr. Güngör'ün akademik çalışmaları boyunca uluslararası hakemli dergilerde ve konferanslarda yayınlanmış 100'ün üzerinde makalesi bulunmaktadır

Bırak Türkiyeyi dünyada hakemli dergide 100 den fazla makale hazırlayan profesör bulmak hiç de kolay değil..

2001 Orta Doğu Teknik Üniversitesi, Elektrik-Elektronik Mühendisliği mezunu.
    Hem de çok genç.

1997 girişli.. Öys sınavında ilk 1000 de olmalı . .

Liyakatli bir atama için ortalığı ayağa kaldırmaya çalışıyorsun.

Niyetin nedir?

4. Ayrıca bu atamalarla görüyoruz ki tcell in satışı falan düşünülmüyor. Böyle bir plan gündemlerinde değil. Bilakis şirketin tüm oturmuş organizasyon yapısını bir gecede yok edip tüm birimlere kök salarak hakim oldular. İlk genel kurulda yeni atanan tüm yönetim birimlerini sorularımla terleteceğim.
    Az insan çok huzur

5.  Alıntı Originally Posted by ric Yazıyı Oku
    Ayrıca bu atamalarla görüyoruz ki tcell in satışı falan düşünülmüyor. Böyle bir plan gündemlerinde değil. Bilakis şirketin tüm oturmuş organizasyon yapısını bir gecede yok edip tüm birimlere kök salarak hakim oldular. İlk genel kurulda yeni atanan tüm yönetim birimlerini sorularımla terleteceğim.
    Demek sende de Tcell var.
    Itirafnamen not düşülsün.
    Seni gidi seni!

6. Elbette var, 1 lot bırakmıştım. Genel kurullarda hesap sorabilmek için. O 1 lotla onları her genel kurulda terleteceğim Allahın izniyle.
    Az insan çok huzur

7.  Alıntı Originally Posted by ric Yazıyı Oku
    Elbette var, 1 lot bırakmıştım. Genel kurullarda hesap sorabilmek için. O 1 lotla onları her genel kurulda terleteceğim Allahın izniyle.
    Ortaklığın büyüğü küçüğü olmaz..
    Bir ortak olarak hakkımızı sonuna kadar aramanı desteklerim.
    Ayrıca Tcell/froto paritesi artarsa sen de bu yükselişten yararlanacaksın.
    Bu kadar emek vermenin karşılıklıgini az da olsa alacaksın. Buna da çok sevindim.

8. Dün TT zıplamıştı, bugün de Tcell zıplamalıydı ama endeks sakat, bu bilançoyla 60-70 olmalıydı, çok ağır hisse çok.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

Sayfa 879/890 İlkİlk ... 379779829869877878879880881889 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •