Sayfa 880/890 İlkİlk ... 380780830870878879880881882 ... SonSon
Arama sonucu : 7120 madde; 7,033 - 7,040 arası.

Konu: TCELL - Türkcell

1. Maya mili böyle halden anlarsan seninle anlaşırız. Evet bu şirkete çok emek verdim çok umut bağladım çok zaman bağladım çok umut bağladım ve enflasyon döneminde berbat yönettikleri hatta yönetmedikleri ya da daha doğru yönetemedikleri için hepimiz perişan olduk. Hem bu dünyada hem öteki dünyada hakkımı helal etmiyorum bunlara. Biz Turkcell de Süreyya Ciliv gibi genel müdürlere alışmış adamlarız, asansörün halatı koptu kendimizi nasıl yerde bulduk halen anlayabilmiş değiliz. 30 sene önce Turkcell ile bu yola çıkan dünyada ki tüm şirketler bugün koca teknoloji devleri oldular, Amazonun A sı yoktu dünyada ama bugün o Amazon tüm gelirlerinin %60 ını sadece veri merkezi işinden sağlıyor. Turkcell de artık karasal iletişim işine para yatırmamalılar, yapacakları tek yatırım veri merkezleri ve dijital tarafa yönlendirmek. Büyüme alanları artık sadece bunlar. Bunları da yapmıyorlar ısrarla. Veri merkezi işi Murat Erkan beyin vizyonu ile oldu, bu adamı ve ekibini görevden alıp yerlerine biat kültürü ile hareket eden cv lerinin ne olduğu zerre önemli olmayan kişileri getirdiler tüm birimlerin başına.

Neyse tansiyonum çıktı 2 gündür bir süre köşeme çekilmeliyim yoksa sağlığımızda kaybedeceğim.
    Az insan çok huzur

2.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Dün TT zıplamıştı, bugün de Tcell zıplamalıydı ama endeks sakat, bu bilançoyla 60-70 olmalıydı, çok ağır hisse çok.
    İngiliz bir fon satıyor, 2 sene önce şirketin %5 ini toplayıp haber yollamışlardı. 110 milyon lot almışlardı 1 ay içinde, Gedik üzerinden almışlardı yine oradan sattılar bayasını, ellerinde çok kalmadı bitmek üzere. Adamların araştırmıştım 10 yıldan aşağı vade ile yatırım yapmıyorlar ama Turkcell de olup bitenler karşısında 2 yılda pes ettiler.
    Az insan çok huzur

3.  Alıntı Originally Posted by ric Yazıyı Oku
    İngiliz bir fon satıyor, 2 sene önce şirketin %5 ini toplayıp haber yollamışlardı. 110 milyon lot almışlardı 1 ay içinde, Gedik üzerinden almışlardı yine oradan sattılar bayasını, ellerinde çok kalmadı bitmek üzere. Adamların araştırmıştım 10 yıldan aşağı vade ile yatırım yapmıyorlar ama Turkcell de olup bitenler karşısında 2 yılda pes ettiler.
    Neyse ki karşılayan birileri var, karlı şirket, sektörde risk de yok kes faturayı al parayı, beğenmiyorlarsa güle güle, zaten yabancı pek yok, olsaydı ilk bunu alırlardı, parayı gördü mü odur budur dinlemez.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

4. Giden 7 kişiden 5i zaten bu siyasi yapı zamanında atanmış kişilerdi, tcelli tcell yapan kişiler değildi.
    gelen kişiler kağıt üzerinde iyiler ve gmyler özelinde bir sadeleştirme yapılmış oldu.

Alıntı Originally Posted by ric Yazıyı Oku
    O atananların bu görevden alınanlardan en büyük farkı siyasi bir partinin adamı olmaları. Bu görevden alınan insanlar ise Turkcell i Turkcell yapan şirketin 20 yıllık liyakatli ve işinde ehil, şirketi ve sektörü avcunun içi gibi bilen, sadece şirket menfaati için çalışan beyin takımı olmaları. Al sana dağlar kadar fark. Bu işler sadece cv ile olsaydı dünya tarihine kötülüklerle isimlerini yazdırıp geçmiş dünyanın en iyi okullarını bitirmiş dehalar onca kötü şeyleri yapmazdı.

Kapiş ?

Haydi şimdi var git yoluna.

5. Kimileri yaşananlardan ibret alır kimileri de yaşayarak ibret alır. Kafanıza göre takılın gençler.
    Az insan çok huzur

6.  Alıntı Originally Posted by ric Yazıyı Oku
    Kimileri yaşananlardan ibret alır kimileri de yaşayarak ibret alır. Kafanıza göre takılın gençler.
    Ric dede ben bir süre yokum.

Kendine iyi bak..

İlaçlarını düzenli kullan...

7.  Alıntı Originally Posted by miami Yazıyı Oku
    Ric dede ben bir süre yokum.

Kendine iyi bak..

İlaçlarını düzenli kullan...
    Hissenin düşüşe geçmesi ile senin kaybolman elbette tesadüf.
    Az insan çok huzur

8.  Alıntı Originally Posted by ric Yazıyı Oku
    Hissenin düşüşe geçmesi ile senin kaybolman elbette tesadüf.
    Hayır bir tanem
    Ufak bir dünya turuna çıkıyorum .

Sayfa 880/890 İlkİlk ... 380780830870878879880881882 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •