Sayfa 404/890 İlkİlk ... 304354394402403404405406414454504 ... SonSon
Arama sonucu : 7120 madde; 3,225 - 3,232 arası.

Konu: TCELL - Türkcell

1. arkadaslar tavanda bekleyen lot sayisi kac paylasirmisiniz

Bakan Albayrak, Türkiye Varlık Fonu'nun en büyük hissedarı olacağı Turkcell ile ilgili hisse devri açıklaması yaptı.
    Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, Twitter üzerinden yaptığı açıklamada, "Türkiye Varlık Fonu'nun Turkcellin değerine değer katıp daha da büyüteceğinden eminim. Türkiye Varlık Fonu ve Turkcell ortaklığı küresel ticarette ve iş dünyasında tarihi bir performans ortaya koyacak. Hayırlı olsun." dedi.
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

Alıntı Originally Posted by ahmet32 Yazıyı Oku
    arkadaslar tavanda bekleyen lot sayisi kac paylasirmisiniz
    2.3 milyon adet.
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

4. Benim burada gerçek hayalim Türkcell in yazılım ve bilişim ile Türk gençliğine armağan edilmesidir.
    Gençliğimizim bu konulardaki zekası takdire şayandır.
    Şu oyun şirketinde olduğu gibi.

5. http://turkcellforthefuture.com/docu...ion_Primer.pdf

Varlık fonu çok güzel bir sunum hazırlamış, yeni yönetim harika işlere imza atıyor maşallah. Komple yenilenip Harward , ODTÜ, Columbia, gibi dünyanın en iyi üniversitelerinden mezun tecrübeli profesyonel kadrolar ile yenilenen Varlık Fonu yönetimi şu an devletin liyakati en yüksek kurumu konumuna geldi. Yönetim değişimi akabinde imza attıkları işler ve muazzam başarıları insana güven veriyor. Keşke her kurum bu şekilde olsa.

6. Yeni bir Kalkınma Bankası çılgınlığı yaşanabilir mi ??? Ytd.

7. Amerika borsasında TKC kodu ile işlem görüyor. 2.5 Tcell hissesi fiyatı şu anda 5.43 USD izlemek isteyenler için. Dirençler ~ 11/16/30 USD bunları 2.5 ile bölmek gerekiyor. Bakalım nasıl açılacak? Ytd.

8. https://tr.investing.com/equities/tu...sim-hizmetleri

açılış öncesi % 9.94 yukarı görünüyor..
    TAŞIDIĞIN ŞEYİN AĞIRLIĞINI BİLECEKSİN!..

Sayfa 404/890 İlkİlk ... 304354394402403404405406414454504 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •