Sayfa 482/890 İlkİlk ... 382432472480481482483484492532582 ... SonSon
Arama sonucu : 7120 madde; 3,849 - 3,856 arası.

Konu: TCELL - Türkcell

1.  Alıntı Originally Posted by Melesav Yazıyı Oku
    Yatırım aracından ziyade al sat hissesi gibi görünce kuş gibi oluyon kardeş. Adamların tiniyeti de bu zaten. Bildiğin küçük tahtalar neyse, bu da o. Evet şimdiye kadar benim gibi umut bağlayan çok oldu ama yatırımcı akıllanmış görünüyor, kimse dönüp yüzüne bile bakmıyor. Çıkamıyolar malı. Millet öğrenmiş artık. Hangi hisseye yüksek hedef fiyat veriliyosa, o hissenin gitmeyeceğini. Hani nerde o 20 25tl hedef fiyat verenler? Şimdi de temettu beklentisi oluşturdular bu haberle. Ama piyasa dedi ki, karnım tok, kendin çal kendin oyna
    Güzel özetlemişsiniz. Benim de elim kaç kere satmaya gitti ama satamadım. Tam al sat hissesi oldu.

2. Tcell in yakın geçmişe kadar ortaklık sorunları yüzünden gitmesi çok zordu, gidemedi de zaten bulamadı değerini. Ancak artık 10 yıllık devran döndü, Haaa bu demek değil ki uçacak kaçacak ederine roketle gidecek. Stabil sakin ve sabırlı bir trend içinde ederini bulmasını bekliyorum şahsen. Kişisel fikrim geçmişte sorunlar çözülmediği dönemlerde girip nefesi kesilenler, yorulanlar ile bugün dahi almış olsalar kısadan köşe dönme kafasını yaşayanlar asla tcell de tutunamazlar. Kendilerine hergün tavan taban yapan Kıbrıs hisseleri uyar. Tcell tok adam hissesidir!
    Cahillik mutluluktur!

3.  Alıntı Originally Posted by Serkalgo Yazıyı Oku
    Tcell in yakın geçmişe kadar ortaklık sorunları yüzünden gitmesi çok zordu, gidemedi de zaten bulamadı değerini. Ancak artık 10 yıllık devran döndü, Haaa bu demek değil ki uçacak kaçacak ederine roketle gidecek. Stabil sakin ve sabırlı bir trend içinde ederini bulmasını bekliyorum şahsen. Kişisel fikrim geçmişte sorunlar çözülmediği dönemlerde girip nefesi kesilenler, yorulanlar ile bugün dahi almış olsalar kısadan köşe dönme kafasını yaşayanlar asla tcell de tutunamazlar. Kendilerine hergün tavan taban yapan Kıbrıs hisseleri uyar. Tcell tok adam hissesidir!
    Sabah 15,50 den satan 15,15 ten yerine koyuyor. Hisse sağlam evet ama o kadar sahipsiz ve aciz ki. Bu bahsedilen olumlu şeylere rağmen halen yatırımcısını süründürmeye devam ediyor.

4. İyice ti geçiyorlar bu kağıt ile. Bu ne ya. Elinde 500 bin lotu olana taban yaptırmaya imkan sunuyor. Bu nasıl 30 kağıdı ben hiç anlamıyorum

TECNO KC3 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by Torpak Yazıyı Oku
    Güzel özetlemişsiniz. Benim de elim kaç kere satmaya gitti ama satamadım. Tam al sat hissesi oldu.
    Aslında söylenecek daha çok söz var da... şimdi elimizde yok diye hisseye ..k atıyon diyenler olcak. En çok kazanmasını istediğim yatırımcı turkcell yatırımcısıdır. Çünki Tcellde, borsadan hisse almak isteyen aklı başında bir yatırımcının alması için bir sürü tercih sebebi var. Ve bu yatırımcıları yıllardır bekletiyor. Ne biliym bi sasa gibi , logo gibi gidebilecek birsürü tercih sebebi olduğu halde iyice trade hissesi yaptılar. Gelen yeni sahipler de gideni aratmıycak gibi duruyor. Söz misali bugün tam 45 kademe verdi. Ve nasıl becerdiyse, hiç görmediği en düşük fiyattan kapattı. Yine yüzüne bakan yok. Yok çünki insanlara güven bırakmadılar.

6.  Alıntı Originally Posted by Melesav Yazıyı Oku
    Aslında söylenecek daha çok söz var da... şimdi elimizde yok diye hisseye ..k atıyon diyenler olcak. En çok kazanmasını istediğim yatırımcı turkcell yatırımcısıdır. Çünki Tcellde, borsadan hisse almak isteyen aklı başında bir yatırımcının alması için bir sürü tercih sebebi var. Ve bu yatırımcıları yıllardır bekletiyor. Ne biliym bi sasa gibi , logo gibi gidebilecek birsürü tercih sebebi olduğu halde iyice trade hissesi yaptılar. Gelen yeni sahipler de gideni aratmıycak gibi duruyor. Söz misali bugün tam 45 kademe verdi. Ve nasıl becerdiyse, hiç görmediği en düşük fiyattan kapattı. Yine yüzüne bakan yok. Yok çünki insanlara güven bırakmadılar.
    Yine de kapanışta gap ı kapatması olumlu. Karar alma süreçlerinde yönetimin seri hareket etmeleri de olumlu. Hiç yoktan 31 kuruş temettü de olumlu Pazartesi farklı olabilir.

7.  Alıntı Originally Posted by Torpak Yazıyı Oku
    Yine de kapanışta gap ı kapatması olumlu. Karar alma süreçlerinde yönetimin seri hareket etmeleri de olumlu. Hiç yoktan 31 kuruş temettü de olumlu Pazartesi farklı olabilir.
    Tcell değil GAPcell. Var daha aşağılarda gap. Huyundan vazgeçmediyse o gapları doldurmadan biyere gitmez

8. Doğru zamanda doğru fiyattan yapılan yatırım insana huzur verir. Yanlış zamanlarda yatırım yapar üstüne sürekli ekrana bakarsanız zaten tutunmanız imkansız. Ben bu hisseyi almak için tam 6 yıl sabırla bekledim! Sorunları vardı ve ciddi sorunlardı bunlar. Bu sorunlar çözülmeden hisse ne kadar ucuz olursa olsun yatırım yapılmazdı. Zaten bu sorunlar yüzünden ucuzdu. Sorunlar çözüldü, ucuzlukta zamanla ederine yolculukla ortadan kalkacak. Haaa ama iddia ediyorum bir tane bile yerli yatırımcı bu eder yolculuğunda bu trenin içinde olmayacak.

Hergün fiyat takip eden, ihtiyacı olan parayı bağlayan, yanlış zamanlarda alan, sabrı olmayanın zaten şansı yok. Yanlış zamanda alırsan sabredemezsin, her gün her dk fiyat takip edersen zaten bir an gelir taklaya gelirsin.

Şu an tcell de sorunlar çözüldü mü ? Evet çözüldü
    Hisse ucuz mu ? Evet ucuz
    Doğru zaman mı ? Evet doğru zaman

Bundan gayrisi fiyat takibini bırakıp işine gücüne bakmak. Arsa alsanız her saat ne oldu diye bakmazsınız ama hisse alınca her dk başı fiyat takip eder forumlarda yazar sosyal medya takip edersiniz!

Ama amaç kısadan parayı katlamak olunca böyle oluyor demi köftehorlar sizi
    Cahillik mutluluktur!

Sayfa 482/890 İlkİlk ... 382432472480481482483484492532582 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •