Sayfa 779/890 İlkİlk ... 279679729769777778779780781789829879 ... SonSon
Arama sonucu : 7120 madde; 6,225 - 6,232 arası.

Konu: TCELL - Türkcell

1.  Alıntı Originally Posted by arpaci55 Yazıyı Oku
    Bunlar telefonlara cevap veriyorlar mı ki? Burda Birçok arkadaş telefonları açmadıklarını söyledi.
    Birkeresinde de ben basit birşey sordum mail at öyle cevaplayayım dedi.
    Yasak savma işleri bunlar.
    3-4 gündür bir medya kurumu geliyo superonline'ı arzediyor yek diğeri globaltower şöyle olcak böyle olcak diyor. Bu konu hakkında açıklama yapması asıl gerekenler susarak manupilatörleri anca izliyor. Yeni VF'u başkanından ümitliydim. Ama o da sanırsam, bu piyasa oyunlarını izlemekle meşgul.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir

2.  Alıntı Originally Posted by Melesav Yazıyı Oku
    3-4 gündür bir medya kurumu geliyo superonline'ı arzediyor yek diğeri globaltower şöyle olcak böyle olcak diyor. Bu konu hakkında açıklama yapması asıl gerekenler susarak manupilatörleri anca izliyor. Yeni VF'u başkanından ümitliydim. Ama o da sanırsam, bu piyasa oyunlarını izlemekle meşgul.
    Haftaya genel kurulda bu yaptıkları oyunlar tek tek sorulunca bakalım ne cevap verecekler.
    Haa birşey olacağı Yok da hiç değilse oynadıkları oyunu görmediğimizi sanmasınlar... bulduk kerizleri sesiz sedasız yoluyoruz demesinler.
    AĞAÇ İSTEYEN TOHUM EKER....

3.  Alıntı Originally Posted by arpaci55 Yazıyı Oku
    Haftaya genel kurulda bu yaptıkları oyunlar tek tek sorulunca bakalım ne cevap verecekler.
    Haa birşey olacağı Yok da hiç değilse oynadıkları oyunu görmediğimizi sanmasınlar... bulduk kerizleri sesiz sedasız yoluyoruz demesinler.
    Kendim dahil en büyük eksikliğimiz de bu zaten. 1lotun dahi olsa o kurula katılmaya hakkımız var. Burda yaz çiz 50tane akıl oyunu yapıyoruz ama gidip genel kurulda hesap sormayı bilmiyoruz. Bloombergde haber çıkalı 4gün olacak hala iki kelime açıklama yapmıyorlar. Yazık bile demiyorum. Çürümüşlük, kokmuşluk,rezalet...

4.  Alıntı Originally Posted by arpaci55 Yazıyı Oku
    GK katılacaksanız.Tüm maddelere red oyu veriniz ve tutanağa işletiniz...ki...sayın yöneticiler...tutanakları okuduklarında biz nerede hata yaptık desinler...

Ytd Saygılar

Alıntı Originally Posted by Melesav Yazıyı Oku
    Mail attınızmı şahsen bu konuda üstüme düşeni bir paydaş olarak yaptım ve mail attım.saygılar
    Yatırım tavsiyesi degildir.DAM İLE HARMANDA HAKKIM VAR DEME,GÜÇLÜYÜM KUVVETLİYİM MEVKİM VAR DEME,ADAMI SIRT ÜSTÜ YERE VURAN VAR,KARA KARINCAYI GECE GÖREN VAR.

Sayfa 779/890 İlkİlk ... 279679729769777778779780781789829879 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •