Sayfa 376/890 İlkİlk ... 276326366374375376377378386426476876 ... SonSon
Arama sonucu : 7120 madde; 3,001 - 3,008 arası.

Konu: TCELL - Türkcell

ben insanlığın basit temel taşıyım.
    beni yıkan kendi saltanatını yıkar.(şahanşahna)

2. Unlu bütün kademelere feci bastı

3. Ne diyor kardeş ben baktım şöyle bir ama avantajlar da var dezavantajlarda. Data/veri paketlerinde avantaj cihaz satışı ile on yuklemelerde düşüş öngörülüyor sanırım.
    Nakit pozisyoni noktasında iyi bir durumda diye biliyorum tcell i. Sahiplik noktasında temettü vs noktasındaki belirsizlikler devam ediyor mu?

GM1910 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Ben söylediklerimden sorumluyum, anladıklarınızdan değil.
    Stefan Zweig

Alıntı Originally Posted by mterdemli Yazıyı Oku
    Ne diyor kardeş ben baktım şöyle bir ama avantajlar da var dezavantajlarda. Data/veri paketlerinde avantaj cihaz satışı ile on yuklemelerde düşüş öngörülüyor sanırım.
    Nakit pozisyoni noktasında iyi bir durumda diye biliyorum tcell i. Sahiplik noktasında temettü vs noktasındaki belirsizlikler devam ediyor mu?

ben de senin anladığın kadar anladım.
    temettü sahiplik riski risk olarak var.
    ben insanlığın basit temel taşıyım.
    beni yıkan kendi saltanatını yıkar.(şahanşahna)

5.  Alıntı Originally Posted by şahna Yazıyı Oku
    ben de senin anladığın kadar anladım.
    temettü sahiplik riski risk olarak var.
    Ben Data/veri kullanımı uzaktan çalışma vs konusunda daha güçlü avantaj/beklenti bekliyordum aslında..

Ben söylediklerimden sorumluyum, anladıklarınızdan değil.
    Stefan Zweig

6. Bu şirket sadece operatör mü???
    Teknoloji hissesi değil mi???
    İştirakleri neler acaba???

Uyu bakalım DEV ADAM...
    Yazdığım hiç bir ileti Yatırım Tavsiyesi Değildir...

7. Yarınbir patlsma yapsın artık

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by sysdate Yazıyı Oku
    Şirketler Geri alımı şirketin değeri kendi değerlemesinin altında kalırsa yapar. Ky my iplerinde değildir. Bir de şirketinin değerini bilen şişe, aksa, oyak gibi görece sağlam gruplar yapar. Bunların böyle bir derdi yok. İnanılmaz fiyatlarla yabancılara kaktırılmış ve y.oranı sürekli düşüyor milim milim. E yabancı da robotlarla ebemizi laciverte boyuyor. Çoğunu çıktım bu boktan kağıttan faizi bile çıkaramaz. Yukarda saydığım gruplar ve birkaç hisse hariç bir daha uğrayanı masmavi yapsınlar.
    Ky elindeki tüm malı çıksa bir kaç kademe zor oynatır.Turkcellde şuan karlılığın temettünün iyi bilançonun hiç bir anlamı yok.Kağıdı sadece bisti dengelemek için kullanıyorlar.Endekste işler yolunda gitmediği anda türkcell gibi bir kaç kağıdı kullanıyorlar.Endeks yolundayken turkcele ihtiyaç olmadığı için kendi haline bırakıyorlar.Tum uçuşları duran havayolu sektörü bile %50 den fazla toparlandı.Fabrikalari kapalı olan sanayi sektörü en az %20 tepki verdi.Faiz oranları düşmüş bankacılık sektörü en az %20 tepki verdi.Türkcell ise sadece olumlu haber pompalamakta ama hiç bir olumlu yansıması yok.Şise grubu bu sayfada yorumlamak istemezdim ama turkcell den çokta farklı bir yönetim değil.

SM-J710FQ cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 376/890 İlkİlk ... 276326366374375376377378386426476876 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •